Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Новий вид послуги в «Університеті третього віку»

  Ще декілька років тому ніхто не міг уявити яку важливу роль будуть значити в нашому житті комп’ютерні технології, які проникли в усі сфери життєдіяльності. Тому знання комп’ютера на сьогодні актуально не тільки для молоді, а і для осіб похилого віку.

  В 2013 році, враховуючи побажання пенсіонерів та придбавши необхідну техніку, на базі територіального центру при «Університеті третього віку», де вже з 2010 року діяли два факультети: гуманітарний та здорового способу життя, відкривається факультет інформаційно – комунікативних технологій на якому пенсіонери зможуть безкоштовно оволодіти навичкам роботи на комп’ютері, отримувати інформацію через мережу Інтернет, спілкуватися з дітьми та онуками, які живуть окремо, по Скайпу та електронній пошті та сучасною технікою. А також завдяки Інтернету відкрити для себе цікавий світ у вигляді свіжих новин, прогнозу погоди, художніх фільмів, музеїв, пошук знайомих через соціальні мережі такі, як «Однокласники», «ВКонтакті».

  Програма розроблена з урахуванням особливості розуміння вікової категорії.

  В нашому територіальному центрі пенсіонери почуватимуть себе комфортно. Курс навчання буде проводитися в спокійному темпі з регулярним повторенням пройденого матеріалу.

  Факультет інформаційно-комунікативних технологій допоможе людям старшого покоління залишитись активними учасниками сучасного життя.

  До організації навчання людей похилого віку запрошуємо викладачів – волонтерів, які мають відповідні знання та бажають працювати з пенсіонерами, мають відповідну освіту і досвід.

  Для вступу до «Університету третього віку» бажаючі пенсіонери мають подати документи у вересні 2013 року (кожного дня крім вихідних) за адресою: пл. Жовтнева, 2 тел. 3-30-32.

  Директор територіального центру
  Т.В.Корзаченко

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання