Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Михайло Добкін

  Таку думку голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін висловив у програмі «Час влади», яка вийде в ефір обласного телебачення сьогодні о 19:30.

  «Завдяки волі Президента, завдяки тому, що Верховна Рада знаходить у собі сили об'єднатися для вирішення важливих питань, завдяки тому, що сьогодні Уряд в умовах жорстокої економії не знизив жодного з соціальних стандартів і повністю виконує всі соціальні ініціативи Президента, ми підійшли як ніколи близько до підписання найважливішого документа – асоціацію між Україною та ЄС», – підкреслив він.

  Голова ХОДА зазначив, що за підписанням буде слідувати і можливість виходу українських товарів на європейський ринок. Це шанс модернізувати продукцію, виробництво, технології, а як наслідок – підвищити рівень освіти, змінити взаємини в суспільстві і знизити корупцію.

  Михайло Добкін також нагадав, що Україна веде велику кількість спільних проектів з державами пострадянського простору. Ця робота буде продовжена.

  «Як ми сьогодні не можемо без спільної роботи з Російською Федерацією, з Білоруссю, з Казахстаном, точно також ці держави не можуть обійтися без України. Але це не означає, що ми маємо зупинитися на досягнутому і не шукати інших можливостей. Сьогодні Україна стоїть як ніколи близько до підписання найважливішого для себе документа у взаєминах з Європейським Союзом. Я думаю, що люди нашої країни – і ті, хто симпатизує Росії, і ті, хто бачить майбутнє України тільки в Євросоюзі, – розуміють, що наш успіх у майбутньому закладений в тому, щоб ми, ведучи прагматичну політику, зуміли знайти свою нішу для взаємин як з Митним союзом, так і з Європейським Союзом», – заявив губернатор.

  Джерело: Харківська ОДА

  Пошук по сайту  Архів новин

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання