Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Про оформлення субсидій на опалювальний період

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В., у зв’язку з наближенням опалювального періоду мешканці району мають можливість попереднього запису на прийом документів для призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу, що використовується для індивідуального опалення, на опалювальний період 2013-2014.

Запис здійснюється безпосередньо в приймальні громадян управління соціального захисту населення (І поверх), а також за телефоном 3-21-28. Проведення розрахунку субсидій на опалювальний період буде розпочато після затвердження розпорядження районної державної адміністрації про початок опалювального сезону.

Для оформлення житлової субсидії необхідно надати:

1. Заяву.

2. Декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

3. Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім пенсіонерів), за формами, затвердженими Міністерством соцполітики України. Звертаємо також вашу увагу, що якщо у володінні будь-кого з членів сім’ї, яка звертається за призначенням субсидії, є земельна частка (пай), зданий в оренду, необхідно додати довідки про доходи громадян від здачі земельної частки (паю) в оренду за попередній календарний рік (у цьому випадку надається копія договору оренди).

При собі необхідно мати:

- паспорти усіх зареєстрованих членів сім'ї, ідентифікаційні номера, свідоцтва про народження дітей;

- квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги.

У сільській місцевості приймання заяв з необхідними документами для призначення субсидій та передачу їх до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації здійснюють уповноважені особи сільських і селищних рад.

Також просимо звернути увагу, що за умови подання заяви про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону субсидія надається на весь опалювальний період, тобто якщо звернення надійде протягом жовтня-листопада 2013 року, субсидія буде призначена з 1 жовтня 2013 року.

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання