Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Захищеність інвалідів, які отримали травму або професійне захворювання на виробництві

  На сучасному етапі розвитку України одним із основних пріоритетів держави та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань є прагнення поліпшити соціальний захист людини в процесі її трудової діяльності та у разі виникнення нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

  Дія Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" поширюється на осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту) та на осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності.

  Основним завданням страхування від нещасного випадку на виробництві є відшкодування матеріальної шкоди потерпілим і членам їх сімей.

  Починаючи з перших днів існування відділення Фонду у Богодухівському районі соціальний захист потерпілих на виробництві та членів їх сімей має позитивну динаміку на всіх рівнях: збільшено розміри соціальних виплат, зростають якість і кількість соціальних та реабілітаційних послуг.

   Важливу роль у підвищенні сум страхових виплат необхідно відвести соціальним ініціативам Президента України, а саме: у проведенні поступового впровадження державної соціальної політики в питаннях підвищення стандартів життя. Так, в 2012 році відбулося підвищення страхових виплат у три етапи, до того ж вперше з часу утворення Фонду перерахунок проведено на коефіцієнт зростання не реальної, а номінальної заробітної плати.

  Увага та допомога інвалідам трудового каліцтва та потерпілим на виробництві не обмежується лише страховими виплатами. Чимала увага приділяється робочими органами виконавчої дирекції Фонду медико-соціальній реабілітації. Спільно з відповідними службами охорони здоров'я відділення Фонду забезпечує потерпілому на виробництві, згідно з призначеннями лікарів, повний аспект доступної, раціонально організованої медичної допомоги: інваліди трудового каліцтва та постраждалі на виробництві або від професійного захворювання забезпечуються необхідними медикаментами; певними видами медичних доглядів; протезно-ортопедичними виробами; автомобілями спеціального призначення, завдяки якому істотно полегшується пересування інвалідів; путівками до санаторно-курортних закладів, які знаходяться на території України.

  Необхідно зазначити, що на даний час у Богодухівському відділенні Фонду в черзі на отримання спеціального автомобільного транспорту стоїть троє потерпілих, які до кінця року будуть забезпечені автомобільним транспортом.

   У роботі спеціалістів Богодухівського відділення з потерпілими на виробництві немає шаблонного підходу, бо запорукою забезпечення якісного вирішення нагальних проблем є індивідуальний підхід до кожного із них.

  Наш обов’язок допомагати людям, які зазнали травм на виробництві. Допомагати не лише матеріально, а насамперед своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою, і це ми робимо протягом 13 років. 

  Начальник Богодухівського відділення
  виконавчої дирекції Фонду соціального
  страхування від нещасних випадків на
  виробництві та професійних захворювань
  Г.І.Житник

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання