Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  День усиновлення

  В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна відзначає День усиновлення. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стануть добрими покровителями цього нового свята.

  Дитинство - це чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій, кожна дитина має право на достойне та щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення - це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, а можливо, що усиновлення - це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування.

   Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні - усиновлять і виховають дитину, інші - допоможуть дитині знайти батьків, треті - нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив дитину. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.

  За даними на сьогодні у Богодухівському районі 65 дітей виховуються в сім'ях опікунів, 24 дитини мають можливість кожен день притискатися до мами і батька в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

  Дякуємо батькам, вихователям, прийомним батькам, опікунам та піклувальникам, педагогам, соціальним працівникам за щедрість сердець, за щоденну натхненну працю, за любов і турботу про дітей.

  Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Якщо Ви не байдужі до сирітської долі та маєте бажання взяти дитину у родину звертайтеся до служби у справах дітей райдержадміністрації. (вул. Міліцейська,2; тел. 34142)

   

  Галілей З.М., начальник служби у справах дітей
  Богодухівської райдержадміністрації

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання