Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Наказ військового комісара Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату "Про виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію"

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА БОГОДУХІВСЬКОГО ОБЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

18.03.2014
м.Богодухів
№15

Про виконання Указу Президента
України від 17 березня 2014 року
№ 303 «Про часткову мобілізацію» 

Згідно Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», постанови Верховної Ради України від   17 березня 2014 року № 4466 «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», наказу Харківського обласного комісара від 18 березня 2014 року № _65_.
Відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106, статті 112 Конституції України, Президентом України оголошено часткову мобілізацію.

Н А К А З У Ю:

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, що мешкають постійно на території Харківської області при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх персональних повістках.

2. Генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках  мобілізаційного розпорядження і не отримали повістку військового комісаріату, виїзд за межі області без дозволу військового комісара районного (міського) військового комісаріату, у якому військовозобов’язаний перебуває на обліку, тимчасово забороняється.

3. Особи, що підлягають призову відповідно до пункту один цього наказу, генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти, солдати та матроси запасу при прибутті по мобілізації мати при собі документи та особисті речі, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях  та персональних повістках.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, звільнити військовозобов’язаних, які призиваються згідно пункту один цього наказу, від роботи та служби, провести з ними повний розрахунок, виплатити їм заробітну плату та забезпечити явку в строки на пункти збору, що вказані в мобілізаційних розпорядженнях або в персональних повістках.

5. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо – будівельної, підйомно – транспортної та іншої техніки в строки на пункти збору, що вказані в часткових нарядах.
Громадянам – власникам засобів транспорту – доставити їх в строки на пункти збору за вказівкою військового комісару.

6. Громадяни, які не з’явилися при мобілізації у вказані строки і пункти та  керівники підприємств, установ та організацій , незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по мобілізаційних нарядах військового комісару або перешкоджали своєчасному прибуттю громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно Закону України.

7. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Богодухівського ОМВК
підполковника                              С.М.Супрун

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання