Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Розвиток бібліотечної справи у районі

  Важливими напрямками роботи бібліотек Комунального закладу «Богодухівської централізованої бібліотечної системи» є доступ до інформації, збереження духовних цінностей та задоволення культурних потреб, надання рекреаційних можливостей жителям району.

  Бібліотеки не залишилися осторонь трагічних подій, що відбуваються на рідних українських землях – Донеччині та Луганщині. Інформаційно-просвітницькі заходи спрямовуються на підтримку та розвиток української ідентичності, зменшення негативного впливу різноманітної інформації а книги перетворюються на чудові ліки, що спроможні відволікати від горя і відчаю, надати оптимізму та повернути надію населенню.

  Бібліотеки системи приєдналися до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» та «Подаруй книгу учасникам АТО» - збирають книги для бійців АТО. Взяли участь в організації фотовиставки «Волонтери Богодухівщини».

  Працівники сільських бібліотек-філій взяли участь у обласному фото-флешмобі «Літо на книжкових островах», кращі фото – Крисинської, Павлівської, Сазоно-Баланівської, Забродинської, Шарівської, Губарівської, Максимівської, Братеницької та Сіннянської бібліотек-філій розміщені у Facebook.

  Бібліотекарі активно співпрацюють з самодіяльними майстрами Богодухівщини. У центральній бібліотеці вже традиційними стали виставки робіт художників-аматорів Є.Б. Чуйка, І.А. Пилипенко, В.В. Малого, А.О. Джелалі, самодіяльних майстринь Л.М. Подолінної, М.П. Малети, Н.В. Скляренко.

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання