Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Культура — це нерозривна єдність традиції та інновації

  Усі ми хочемо жити в країні, в якій можна було б пишатися не тільки «славним минулим», а й сьогоденними здобутками і переконливими перспективами в майбутньому. Від культури залежать наші ідеали та амбіції, якість і стиль життя та мислення, якість наших стосунків. Культура - це нерозривна єдність традиції та інновації, це збереження своєї сутності й одночасно розвиток.

  На території району діє 29 закладів культури клубного типу, 33 бібліотеки Богодухівської централізованої бібліотечної системи, районний краєзнавчий музей та дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова. Всього 64 закладів культури.

  Пісня – душа народу, його натхнення та сила, його історія та сьогодення, живильне джерело, що напоює величний та незламний дух Української нації! Розливається цей потічок по всіх куточках нашої батьківської землі й дарує щастя й віру у краще майбуття! Одним із таких пісенних джерел є наша Богодухівщина, де найширше й найповніше представлений цей жанр народного мистецтва. Наш район багатий на художні колективи, що пропагують народні звичаї та обряди, мистецькі ремесла та народну творчість, які постійно беруть участь в заходах районного, обласного та Всеукраїнського рівня. Нам є кого показувати, є чим пишатися.

  Тому велика вдячність сільським головам, що забезпечують транспортом колективи, дають змогу презентувати художню самодіяльність кожної територіальної громади на районній сцені та обласних і Всеукраїнських заходах.

  У районі діє 2 колективи, що носять звання аматорський «народний», дитячий хореографічний колектив «Надія» районного будинку культури – звання «зразковий». Одним із головних напрямків діяльності закладів культури в районі є заходи щодо підтримки та розвитку художньої самодіяльності – виявлення творчого потенціалу, залучення широкої маси населення до участі у творчих колективах, збагачення репертуару виконавців.

  Проведення культурно-мистецьких заходів тісно переплітається з розвитком туристичної діяльності. З метою організації культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді проводяться культурно-масові заходи.

  Працівники культури намагаються створити найкращі умови для плідної праці існуючих колективів та подальшого розвитку аматорського руху. Своїми заходами охоплюють різноманітні вікові категорії, забезпечують широкий доступ до культурних цінностей, надають можливість мешканцям району брати активну участь в художній самодіяльності і народній творчості, постійно працюють над підвищенням художнього і творчого рівня працюючих колективів, широко втілюють в роботу нові форми культурно-дозвіллєвої діяльності, віддають своє натхнення, сили, безмежну любов, професійні знання, тому, що служать її величності «Культурі»!

  У переддень професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть найщиріші вітання. Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток культури Богодухівщини. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі позитивні зміни у нашому житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

  Бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку, особистого щастя. Творчих вам успіхів, любові та злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей!

  З повагою, завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М. Волошко

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання