Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

«Гаряча лінія» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Тетяною Іванівною

Протягом лютого жителі міста і району спілкувалися через «гарячу лінію» з начальником відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Дубініною Тетяною Іванівною і на задані питання одержали вичерпні відповіді:

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М.

У лютому в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М. на тему: «Розвиток та перспективи дошкільної освіти в районі»
На всі запитання були надані відповіді.

Детальніше...

 

«Пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.

28 лютого пройшла «пряма лінія» з державним реєстратором апарату Богодухівської райдержадміністрації Хромєєвим В.А.
Тих, хто зателефонував на «пряму лінію», цікавило питання:
- які документи потрібно для заміни кодів виду економічної діяльності 2005 року (КВЕД-2005) на коди виду економічної діяльності 2010 року (КВЕД-2010)?

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з страховим експертом з охорони праці ВВД ФСНВУ у Богодухівському районі О.М. Павленком

10 травня відбулася «пряма» телефонна лінія з страховим експертом з охорони праці ВВД ФСНВУ у Богодухівському районі О.М. Павленком. Тема спілкування: «Розслідування нещасних випадків на виробництві».

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором територіального центру (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації Корзаченко Т.В.

В редакції районної газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з директором територіального центру (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації Корзаченко Т.В. Тема спілкування: Соціальне обслуговування пенсіонерів територіальним центром (надання соціальних послуг) Богодухівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання