Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

  Гаряча лінія з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Г.І.Житник

  Нещодавно в редакції районної газети «Маяк» відбулася «гаряча лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.
  Галина Іванівна дала відповіді на запитання мешканців району.

  Детальніше...

   

  Якщо прагнеш мети, то обов’язково її досягнеш!

  Сьогодні відбулася «пряма лінія» газети «Слобідський край» з головою райдержадміністрації Коноваловим Леонідом Станіславовичем.
  Розв’язання соціальних проблем, створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, промисловості, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та благоустрій краю – ключові завдання, які ставить перед собою Богодухівська районна державна адміністрація.
  Чітка мета, професійна, згуртована команда й енергійний досвідчений керівник – ось шлях до реалізації будь-якого завдання.
  У квітні поточного року виповнюється рік, як головою Богодухівської районної державної адміністрації став Л.С.Коновалов, людина активної життєвої позиції, за плечима якого, багатий досвід роботи на керівних посадах. Про підсумки та плани на майбутнє в «прямій лінії» з головою райдержадміністрації.

  Детальніше...

   

  Гаряча лінія з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним

  Нещодавно в редакції газети "Маяк" пройшла «гаряча лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним.
  Питання, які були порушені населенням району під час проведення «гарячої лінії» та відповіді на них читайте у повній новині.

  Детальніше...

   

  Пряма лінія з начальником управління Держкомзему в Богодухівському районі О.М.Шаповал

  Основна кількість питань, які було задано під час «прямої лінії» стосувалася виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», а саме:
  -скільки видано по району державних актів на право власності на земельну ділянку на виконання постанови;
  -коли будуть відновлені роботи по виготовленню державних актів на право власності на земельну ділянку;
  -чи діє постанова;
  -чи можна відкликати документи, які було здано на виготовлення державного акту відповідно до постанови.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Березень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  26272829123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання