Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

  «Пряма лінія» з начальником відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації С.М.Лобунським на тему «Про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняних польових робіт у 2017 році»

      На запитання як іде підготовка сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняних польових робіт Сергій Миколайович надав відповідь:
      Під урожай 2017 року сільськогосподарськими товаровиробниками посіяно озимих культур на площі 19,1 тис. га, що становить 95% до запланованої площі. При цьому озимий клин в порівнянні з минулим роком збільшився на 3646 га або на 26%. Із посіяних площ восени отримано 100% сходів, із яких при вході в зиму у доброму стані знаходяться 25%, у задовільному – 70%, слабкі та зріджені – 5%: з них озима пшениця та третікале: у доброму стані – 30%, у задовільному - 65%, слабкі та зріджені- 5%; ячмінь: у задовільному – 70% та 30% - слабкі і зріджені, а посіви озимого ріпаку у доброму стані знаходяться 10%, у задовільному – 80%, слабкі та зріджені становлять 10%.
      Сільськогосподарські товаровиробники району планують посіяти ярі культури на площі 45070 га. В сількогосподарських підприємствах району прогнозується посів ярих культур на площі 37900 га, в тому числі ранніх зернових культур на площі 5320 га, цукрових буряків – 300 га, соняшника - 14700 га, сої – 6300 га, кукурудзи на зерно – 7170 га та провести посів інших сільськогосподарських культур на площі 4110 га.
      Для організованого і якісного проведення робіт в користуванні сількогосподарських товаровиробників налічується 495 тракторів, 280 культиваторів, в тому числі 136 для суцільного обробітку ґрунту, 124 дискових борін, 234 сівалки та інша сільськогосподарська техніка. Наявні технічні засоби та матеріальні ресурси дають реальні підстави вчасно розпочати та в оптимальні строки провести весняні польові роботи.
      Потреба в насінні ярих зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах на весняний посів складає 1310 тонн. Потреба забезпечена на 106 %. З метою проведення своєчасної перевірки насіння сільськогосподарських культур по визначенню посівних якостей насіння під урожай 2017 року діє лабораторія територіального представництва в Харківській області, яка знаходиться в смт Краснокутськ.
      Потреба елітного насіння ярих культур становить 35 тонн, з них: ярої пшениці – 9тонн, ячменю – 15тонн, вівса – 2тони, проса – 1 тонна, гречки – 3тони, гороху – 5тонн. Забезпеченість станом на 22 березня поточного року становить 87%.
      Повна потреба мінеральних добрив для забезпечення весняно-літнього періоду складає 6700 тонн у фізичній вазі. Забезпеченість сільськогосподарських підприємств мінеральними добривами складає 5865 тонн, або 87%. Придбання мінеральних добрив продовжується.
      10 березня в районі розпочато польові роботи. Проводиться підживлення озимих та прикриття вологи. Станом на 20 березня підживлено 14800 га, прикрито вологи на площі 12200 га. Розпочато посів ярих культур, посіяно гороху 20 га.
   

  «Пряма лінія» з головним спеціалістом юридичного сектора апарату районної державної адміністрації Т.О.Кожушко на тему «Суспільство проти корупції»

  Які заходи спрямовані на запобігання та протидію корупції відповідно до чинного законодавства?

   

           Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» саме здійснення фінансового контролю є одним із заходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції; відповідно до ст. 172‑6 Кодексу законів про адміністративні правопорушення за порушення вимог фінансового контролю, тобто за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (штраф від 850 до 1700 грн.), неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані (штраф від 1700 до 3400 грн.), повторне вчинення-протягом року після накладення адміністративного стягнення за такі ж порушення (штраф від 1700 до 5100 грн., конфіскація доходу чи винагороди, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 1 рік), або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей ( штраф від 17000 до 42500 грн.).           

  Способи врегулювання конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»?

  Стаття 29 Закону України «Про запобігання корупції» визначає, що конфлікт інтересів може бути врегульований самостійно працівником або ж шляхом вжиття заходів зовнішнього врегулювання, тобто керівником особи.

  До таких заходів відноситься:

  1. Усунення особи, від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішення чи участі в його прийнятті в умовах реального чи потенційного конфлікту інтересів;
  2. Застосування зовнішнього контролю за виконанням особою відповідного завдання, вчиненням нею певних дій чи прийняття рішень;
  3. Обмеження доступу особи до певної інформації;
  4. Перегляду обсягу службових повноважень особи;
  5. Переведення особи на іншу посаду;
  6. Звільнення особи.

  Кожен із цих заходів має свою специфіку, адже може обиратися взалежності від низки умов:

  • Виду конфлікту інтересів (потенційний або реальний);
  • Характеру конфлікту інтересів (постійний або тимчасовий);
  • Суб’єкта прийняття рішення про його застосування (безпосередній керівник та/або керівник відповідного органу, підприємства. Установи, організації);
  • Наявності (відсутності) альтернативних заходів врегулювання;
  • Наявності (відсутності) згоди особи на застосування заходу.

   

   

  Що таке потенційний та реальний конфлікт інтересів?

   

  Реальний конфлікт інтересів – це суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

  Потенційний конфлікт інтересів – тобто наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

   

   

  «Пряма лінія» з завідувачем сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації В.О.Масюком

       Хто приймає рішення щодо придатності до військової служби або наданні відстрочки?
  Тільки призовна комісія вправі приймати кожне з наступних рішень відносно призовників:
  про призов на військову службу;
  про направлення на альтернативну (невійськову) службу;
  про надання відстрочки від призову на військову службу;
  про звільнення від призову на військову службу;
  про зарахування в запас.
       Прийняття цих рішень іншим органом (наприклад, військовим комісаром, начальником іншого відділення або яким-небудь лікарем) неприпустимо.

  Детальніше...

   

  «Пряма лінія» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації І.О.Повойко

       Під час «прямої лінії» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації І.О.Повойко, яка відбулася 07 лютого в редакції газети «Маяк», жителів міста Богодухова цікавили питання:

  Детальніше...

   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Березень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  26272829123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання