Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відповіді на запитання "прямих" та "гарячих" ліній

"Пряма лінія" з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіною Т.М.

19 травня в редакції газети «Маяк» відбулася «пряма лінія» з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т.М.Масалітіною.

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з директором комунального закладу Богодухівської районної ради "Районний краєзнавчий музей" Козловським Я.В.

22 травня пройшла «пряма лінія» з директором комунального закладу Богодухівської районної ради «Районний краєзнавчий музей» Козловським Ярославом Володимировичем на тему: «Функціонування районного краєзнавчого музею як осередку збереження історико – культурної спадщини району». Тих, хто телефонував до районної газети «Маяк», цікавили питання: створення музею та його колекції, спектру пропонованих послуг, відкритих тематичних виставок.

 

"Пряма лінія" з питань соціального захисту ветеранів війни

В управлінні соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації 07 травня відбулася «пряма лінія» з питань соціального захисту ветеранів війни. Відповідала на телефоні звернення ветеранів війни начальник управління Жижирій Наталія Володимирівна.
Під час прямої телефонної лінії прозвучали питання пов’язані з проведенням виплати щорічної разової грошової допомого ветеранам війни до Дня Перемоги, правом ветеранів війни отримання субсидій на житлово-комунальні послуги та ін.

Детальніше...

 

"Гаряча лінія" з завідувачем сектора з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції В.В.Лещенко на тему «Соціальний захист чорнобильців»

Протягом квітня тривала «гаряча лінія» з завідувачем сектора з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції В.В.Лещенко на тему «Соціальний захист чорнобильців»

Детальніше...

 

"Пряма лінія" з головним спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Голубничим О.П.

24 квітня під час «прямої лінії» з головним спеціалістом відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.П.Голубничим надійшли питання:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Листопад 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання