Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Виступи в ЗМІ

  Природоохоронні заходи в районі. Утилізація непридатних пестицидів.

  На території Губарівської сільської ради поблизу с. Губарівка, складському приміщенні колишнього ВАТ «Богодухівська райагрохімія» з 90-х років було накопичено непридатні до використання пестициди і агрохімікати. Складське приміщення безгоспне та було замуроване, що обмежувало вільний доступ сторонніх осіб.

  Детальніше...

   

  Організація роботи дозвільного центру

  Основними напрямками діяльності дозвільного центру є:

  • надання вичерпної інформації суб’єктам господарювання щодо вимог до порядку одержання документу дозвільного характеру;
  • розробка та впровадження заходів щодо спрощення механізмів отримання у відповідних дозвільних органах району довідок, узгоджень, дозволів;
  • прозорість процедури видачі документів дозвільного характеру;
  • додержання рівності прав суб’єктів господарювання під чаc видачі документів дозвільного характеру;
  • скорочення строків прийняття рішення про видачу або відмову у видачі документа дозвільного характеру.

  Детальніше...

   

  28 квітня - Всесвітній день охорони праці

  Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 50 країн світу за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають Всесвітній день охорони праці.
  Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні - 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.

  Детальніше...

   

  Розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності

  На виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 №244 затверджено Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі - Порядок).

  Детальніше...

   

  День усиновлення

  В останній день вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна відзначає День усиновлення. Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілюють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стануть добрими покровителями цього нового свята.

  Детальніше...

   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання