Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Виступи в ЗМІ

  Все, що потрібно знати про військову службу за контрактом

     

  На військову службу за контрактом до Збройних Сил України та інших військових формувань приймаються громадяни України, військовозобов’язані та жінки, що виявили бажання проходити військову службу.

  Деякі переваги військової служби за контрактом.

  По-перше: військовослужбовцям за контрактом надається право вступу до вищих навчальних закладів для здобуття офіцерського звання.

  По-друге: надається щорічна одноразова матеріальна допомога у розмірі посадового та окладу за військове звання, щорічна грошова винагорода за зразкове виконання службових обов’язків у розмірі 2-х посадових та 2-х окладів за військове звання, допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця служби у розмірі 100% місячного забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї.

  Третє: всі військовослужбовці забезпечуються речовим майном на період служби за контрактом безкоштовно. Держава гарантує безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок у санаторіях МО України, забезпечення житлом, соціальний і правовий захист членів сімей військовослужбовців згідно чинного законодавства.

  Четверте: можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

  Термін дії першого контракту для рядового складу - 3 роки, для сержантського та старшинського складу - 5 років.

  Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять службу в бойових частинах складає:

   - для рядового і сержантського складу від 11500 до 17000 грн.;

  - для офіцерського складу від 14000 до 20000 грн.

  Основними вимогами до кандидатів є:

  - вік 18-40 років, в особливий період до 60 років;

  - здоровий, придатний до військової служби призовник або військовозобов’язаний;
  - відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

  З усіх питань про умови проходження військової служби за контрактом і оформлення особових справ звертатись до Богодухівського об’єднаного   міського  військового  комісаріату  за  адресою:

   м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34, тел. 3-20-05.

   

  Сектор оборонної, мобілізаційної

  та режимно-секретної роботи апарату  

  районної державної адміністрації

   

  Підбито підсумки роботи із зверненнями громадян у 2017 році

  Задоволення справедливих вимог населення продовжує залишатися одним із найважливіших напрямів роботи зі зверненнями громадян в Богодухівській районній державній адміністрації та в органах місцевого самоврядування району.

  Детальніше...

   

  Про виконання бюджету Богодухівського району за 2017 рік

  За 2017 рік зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 106,1% до затверджених показників, при плані доходів 409,5 млн. грн., фактично надійшло 434,4 млн. грн. При цьому загальний фонд виконаний на 104,0%, спеціальний фонд – 128,3%, бюджет розвитку – 162,8%.

   

  Доходна частина бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконана на 118,3%. При плані 108,9 млн. грн., фактично надійшло 128,9 млн. грн.

   

  До загального фонду бюджету району надійшло 389,4 млн. грн., що становить 104,0% до планових показників та 141,7% до надходжень минулого року. В порівнянні з минулим роком до бюджету надійшло на 114,6 млн. грн. більше. Понад затверджені показники надійшло 15,0 млн. грн. доходів.

   

  Районний бюджет, при фактичному надходженні 73,8 млн. грн. та планових показниках 61,2 млн. грн. виконаний на 120,6%.

   

  Виконання планових показників забезпечено по всім джерелам доходів загального фонду.

   

  Всі 24 місцеві бюджети району отримали понадпланові надходження.

   

  Видатки зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах за 2017 рік склали 387,2 млн. грн. або 95,0 % до затвердженого плану, в тому числі видатки загального фонду бюджету 335,5 млн. грн., або 97,0 %, видатки спеціального фонду – 51,7 млн. грн., або 84,1 %. Видатки загального фонду бюджету збільшилися проти 2016 року на 102,5 млн. грн., спеціального на 17,7 млн. грн.

   

  Кошти, що надійшли до зведеного бюджету району  спрямовувались в першочерговому порядку на захищені статті видатків.

   

  Платежі через єдиний казначейський рахунок у 2017 році проходили своєчасно. Позики не оформлялися, кошти на рахунках в більшості місцевих рад району були.

   

  Основним питанням при виконанні бюджету було дотримання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо стовідсоткового забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та на проведення розрахунків за енергоносії. Незабезпеченість, яка існує протягом багатьох років у зв’язку із значною розгалуженістю бюджетних установ, до кінця 2017 року було ліквідовано за рахунок: оптимізації видатків, стабілізаційної дотації з обласного бюджету, додаткових коштів медичної субвенцій, спрямування вільного залику коштів та перевиконання доходної частини бюджету.

   

  Станом на 1 січня 2018 року заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ відсутня. Забезпечена проплата за спожиті бюджетною сферою енергоносії.

   

  Начальникфінансового управління                                                           О.Ф.Ковальов

   

  Що потрібно знати про додаткову оплачувану відпустку окремим категоріям ветеранів війни

  Додаткова оплачувана відпустка окремим категоріям ветеранів війни належить до порівняно нових видів відпусток. Тому й запитань виникає чимало: на підставі яких документів її надавати, чи мають на неї право сумісники, чи продовжувати таку відпустку в разі хвороби, чи виплачувати за неї компенсацію при звільненні?

  Детальніше...

   

  Патронатне наставництво: нові форми роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

      У всіх нас давно на слуху такі терміни як «прийомна сім’я» та «дитячий будинок сімейного типу». Проте, нещодавно в Україні впроваджено нову форму тимчасового сімейного виховання - «сім’я патронатного вихователя» та форму роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають у інтернатному закладі – «наставництво». У цій статті ми спробуємо роз’яснити, що саме передбачають ці форми роботи з дітьми.

  Патронат над дитиною- це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвихобставин.

  Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.
           Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. До сім’ї патронатного вихователя можуть бути влаштовані діти, які потрапили в складні життєві обставини, а саме: новонароджені діти, залишені в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров`я  або яких відмовилися забрати батьки чи інші родичі, підкинуті, знайдені; безпритульні діти; діти з сімей, в яких існує загроза їхньому життю та здоров‘ю; діти, які зазнали насильства, жорстокого поводження; діти, батьки яких або особи, які їх заміняють, померли, безвісно відсутні; діти, переміщені із тимчасово окупованої території або району проведення бойових дій в зоні АТО, інші діти, які за різних обставин певний час не можуть перебувати у власній сім‘ї або їхні батьки чи особи, які їх заміняють, не можуть піклуватись про них.

             Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках за рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців. За цей час соціальні фахівці працюватимуть з батьками дитини для подолання труднощів, через які її було вилучено. У разі неможливості відновити здатність батьків виховувати дитину, їй підшукають іншу форму сімейного виховання.

  Слід зазначити, що законодавством передбачені оплатапослуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя.

  На відміну від патронату, наставництво – це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі цілодобового перебування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя. Наставником може стати повнолітня дієздатна особа, яка виявить бажання стати старшим другом та порадником дитині з інтернату на період 1-2 роки.  Наставник мотивує дитину до розвитку та є джерелом емоційної підтримки, допомагає зрозуміти здібності і зорієнтувати в професії, будувати плани та слідувати поставленим цілям, спілкується щотижня з вихованцем, готує до самостійного життя шляхом розвитку у дитини навичок і вмінь.

           Слід зазначити, що наставництво і патронат передбачають проходження кандидатами навчання за спеціальною програмою.

  Богодухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які з тих чи інших обставин опинились у складних життєвих обставинах. Про більш детальну інформацію про сімейний патронат та наставництво Ви зможете дізнатися, звернувшись до нас за адресою: м. Богодухів,  вул. Молодіжна, 2, кімната №7 (колишня будівля відділення терапії ЦРЛ) тел. 3-45-65.

   

   

  Директор Богодухівського районного центру

   соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  Н.Є. Чуйко 

   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Лютий 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  26272829123

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання