Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Детальніше...
Щороку з настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовим приладами, а також при експлуатації пічного опалення.
Звертаюся до громадян району та міста з проханням в осінньо-зимовий період дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Перш за все користуватися тільки справними та сертифікованими в Україні нагрівальними електроприладами. Не залишати їх без нагляду навіть на короткий час, обов’язково вимикати електроприлади на ніч та виходячи з дому. Не застосовувати в запобіжних електролічильниках саморобні плавкі вставки. Детальніше...
|
Рішенням Харківської обласної ради від 08.12.2016 №308-VIІ затверджено комплексну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017 – 2018 роки та Порядок використання коштів обласного бюджету на організацію відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції.
Згідно з порядком, кожному військовослужбовцю, який брав участь в АТО, пропонується 14-денний санаторний відпочинок – вартість путівки оплатять з бюджету. Посвідчення учасника бойових дій для отримання такої путівки не потрібно.
Щоб отримати направлення на відпочинок, демобілізованим військовослужбовцям необхідно звернутись до управління соціального захисту населення за місцем проживання з заявою та пакетом документів:
1) копія паспорта;
2) копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
3) медична довідка лікувальної установи щодо відсутності протипоказань для проходження відпочинку в санаторно-курортних закладах;
4) копія довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України за формою, встановленою постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413, або копія наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу), виданого з відомостями про участь особи в антитерористичній операції.
На теперішній час у Богодухівському районі зареєстровано 110 звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, із них 103 особи обстежені та на них складені соціальні паспорти. Усім демобілізованим, зареєстрованим у районі, було повідомлено про можливість відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області. Їм було роз’яснено порядок отримання направлення на відпочинок та надано перелік необхідних документів.
Станом на 10.08.2017 5 демобілізованих отримали направлення на проходження відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області, з них 3 – відпочили в ДП «Клінічний санаторій «Роща» та ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води».
Заступник начальника управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації І.М.Назаренко |
|
Станом на 01 серпня 2017 року зведений бюджет Богодухівського району при затверджених планових показниках 219944,4 тис. грн. та фактичних надходженнях 231723,6 тис. грн. виконаний на 105,4%.
Субвенцій на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми з державного бюджету при планових показниках 75792,9 тис. грн., фактично до районного бюджету надійшло 74396,0 тис. грн., або 98,2%; субвенції на утримання дітей-сиріт фактично надійшло 709,1 тис. грн., або 78,2%; базової дотації надійшло 3624,5 тис. грн., додаткової дотації 10549,0 тис. грн.. в повному обсязі; освітня субвенція склала 30816,3 тис. грн., медична субвенція – 18015,0 тис. грн. або 100%. Субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів на окремі види захворювань отримано в сумі 189,4 тис. грн., на соціально-економічний розвиток окремих регіонів – 2925,0 тис. грн.
Районний бюджет, при фактичному надходженні 35107,3 тис. грн. та затверджених планових показниках 31886,8 тис. грн. виконаний на 110,1 %.
Найбільшу питому вагу доходної частини бюджету складає податок та збір на доходи фізичних осіб – 56,2% (34110,7 тис. грн.), в порівнянні до минулого року за відповідний період надійшло на 16058,6 тис. грн. більше.
Виконання бюджету району забезпечено по всіх радах, крім Купєваської (85,7% або -31,5 тис.грн.) та Ульянівської (84,6% або -141,5 тис.грн.) сільських рад.
Видатки за січень-липень 2017 року проводились в межах бюджетних призначень і в першочерговому порядку спрямовувалися на виплату заробітної плати з нарахуваннями, оплату за енергоносії, медикаменти, харчування та інші витрати і склали 198387,8 тис. грн., в т.ч. по загальному фонду – 187581,3 тис. грн., спеціальному –10806,5 тис. грн.
Відсутня кредиторська заборгованість по будь-яких розрахунках бюджетних установах.
В той же час існує заборгованість по субсидії в сумі 27061,1 тис. грн., по пільгам ветеранам війни в сумі – 2111,3 тис. грн., по пільгам ветеранам ВВС, МВС – 237,2 тис. грн., пільгам громадянам ЧАЕС – 79,1 тис. грн., по пільгам багатодітнім сім’ям 349,4 тис. грн., по пільгам за профознакою – 124,0 тис. грн.
п. 76 Відомості про діючі тарифи та пільги окремим групам платників, розрахунки юридичних і фізичних осіб з районним бюджетом.
>
За звітний період витрати на оплату комунальних послуг по бюджетним установам, що фінансуються з бюджету району, склали 7125,9 тис. грн., в т.ч. на оплату теплопостачання – 682,1 тис. грн., електроенергії – 1462,0 тис. грн., природного газу – 3419,2 тис. грн., водопостачання і водовідведення – 117,7 тис. грн., інших енергоносіїв – 1445,0 тис. грн. Станом на 01 липня прострочена заборгованість за спожиті енергоносії відсутня. Вартість 1 м3 води для бюджетних установ з 01 травня 2017 року становить 31,15 грн.
Начальник фінансового управління О.Ф.Ковальов |
Згідно ст. 95 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб. Також заробітна плата підлягає індексації у встановленому законодавством порядку, що надається населенню з метою підтримки купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін.
Детальніше...
|