Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Виступи в ЗМІ

  Реалізація заходів щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     

  На обліку в управлінні соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації станом на 01.04.2017 знаходиться 430 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з них:

           Ліквідатори       - І категорія         - 85

                                        - ІІ категорія       - 67

                                        - ІІІ категорія       - 45

                                       Всього                 - 197

                                                 - Вдови                - 30

                                                 - Діти                   - 85

           Переселенці        - І категорія         - 14

                                        - ІІ категорія        - 2

                                        - ІІІ категорія      -102

                                       Всього                 - 118

  В Богодухівському районі проживає 85 дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі 1 дитина-інвалід, інвалідність якої пов’язана з Чорнобильською катастрофою, 9 дітей-напівсиріт.

  Згідно з Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” особам, віднесеним до 1 та 2 категорії з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги:

  - щомісячна компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування;

  Даний вид компенсаційної виплати затверджується Наказом Міністерства праці та соціальної політики України на кожен рік з урахуванням розроблених Міністерством охорони здоров’я України медичних норм харчування та фактичних цін на продукти харчування в різних регіонах України. На 2017 рік по Харківській області вони становлять:

  -         для громадян, віднесених до 1 категорії-393,00грн.;

  -         для громадян, віднесених до 2 категорії-196,50 грн.;

  -щорічне безплатне надання санаторно-курортних путівок;

  Постановою КМУ від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затверджений Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку. Розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам для санаторно-курортного лікування постраждалих осіб становить:

  -         для громадян. віднесених до першої категорії-5250,00 грн.;

  -         для дітей інвалідів, інвалідність яких пов`язана з Чорнобильською катастрофою-10840,00 грн.

  На 2017рік подали заявки на санаторно-курортне оздоровлення 24 учасникаліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії.Обсяг кошторисних призначень на закупівлю путівокз державного бюджетуна 2017рікскладає 126,0тис. грн.Станом на 01.04.2017 укладено 18 угод на придбання санаторно-курортних путівок з санаторіями ДП «Клінічний санаторій «Роща», ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води», ДП «Моршинкурорт» санаторій «Черемош», Клінічний санаторій «Бердянськ»,ДП «Клінічний санаторій ім.. Пирогова». На даний час один учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії вже пройшов оздоровлення в санаторно-курортному закладі.

  Рішенням IXсесії Харківської обласної ради VIIскликання від 23.02.2017 з обласного бюджету на 2017 рік виділені кошти на санаторно-курортне лікування для громадян, віднесених до 2-ї категорії та потерпілих дітей до 10 років в супроводі одного з батьків в санаторно-курортних закладах Харківської області. Для Богодухівського району ці кошти складають 86,4 тис.грн. на придбання 5 санаторно-курортних путівок для постраждалих громадян, віднесених до 2-ї категорії та 5 санаторно-курортних путівок потерпілим дітям до 10 років у супроводі одного з батьків.

  -використання чергової відпустки у зручний для них час, оплата щорічної додаткової відпустки працюючим громадянам, віднесеним до 1 та 2 категорій строком 16 календарних днів або 14 робочих днів;

   У 2016 році щорічну додаткову відпустку отримали 2 учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на суму 3,4 тис.грн.

  -безплатне придбання ліків за пільговими рецептами лікарів;

  У 2016 році на придбання ліків за пільговими рецептами лікарів було надано 1029 рецептів на суму 211,3 тис. грн.

  На 2017 рік з обласного бюджету на реалізацію програми «Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на забезпечення ліками за пільговими рецептами лікарів виділено 156,9 тис. грн.У 1 кварталі 2017 року надано 128 рецептів на суму 32,3 тис. грн.

  через КПОЗ Міжлікарняну аптеку №339.

  -безплатне позачергове зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних матеріалів та прирівняних по вартості до них, що визначається Міністерством охорони здоров’я України).

  У 2016 році було використано коштів з обласного бюджету на фінансування витрат на пільгове зубне протезування на суму 14,8 тис.грн, яке здійснюється через Богодухівську ЦРЛ.

  На 2017 рік виділені кошти на пільгове зубне протезування в розмірі 14,9 тис. грн. Станом на 01.04.2017 пільгу отримали 5 чол. на суму 7,3 тис. грн.

  Всього на реалізацію програм, пов’язаних з соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з початку року використано 163,0 тис. грн.

   

   

  Завідувач сектору з питань постраждалих

  внаслідок аварії на ЧАЕС управління

  соціального захисту населення Богодухівської РДА                     В.Лещенко

   

  Виконання бюджету Богодухівського району станом на 01.03.2017 року

  Станом на 01 березня 2017 року зведений бюджет Богодухівського району при затверджених планових показниках 67853,8 тис. грн. та фактичних надходженнях 72938,3 тис. грн. виконаний на 107,5%.
      Субвенцій на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми з державного бюджету при планових показниках 37850,4 тис. грн., фактично до районного бюджету надійшло 36705,8 тис. грн., або 97%; субвенція на утримання дітей-сиріт фактично надійшло 205,5 тис. грн., або 83,3%; базової дотації надійшло 1035,5 тис. грн. , додаткової дотації 3014,0 тис. грн.. в повному обсязі; освітня субвенція склала 7231,6 тис. грн., медична субвенція – 5221,5 тис. грн. або 100%.
      Районний бюджет, при фактичному надходженні 8422,6 тис. грн. та затверджених планових показниках 5004,6 тис. грн. виконаний на 168,3 %. Найбільшу питому вагу доходної частини бюджету складає податок та збір на доходи фізичних осіб – 53% (8368,2 тис. грн.), в порівнянні до минулого року за відповідний період надійшло на 4326,9 тис. грн. більше.
      Виконання бюджету району забезпечено по всіх радах, крім Олександрівської ( 73,8%) та Дмитрівської (47,6%) сільських рад.
      Видатки за січень-лютий 2017 року проводились в межах бюджетних призначень і в першочерговому порядку спрямовувалися на виплату заробітної плати з нарахуваннями, оплату за енергоносії, медикаменти, харчування та інші витрати і склали 63271,5 тис. грн., в т.ч. по загальному фонду – 62695,4 тис. грн., спеціальному – 576,1 тис. грн.
      Відсутня заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ, допомозі сім’ям з дітьми та малозабезпечених сім’ях, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, проплаті за спожиті енергоносії та будь-які розрахунки по бюджетних установах.
      В той же час існує заборгованість по субсидії в сумі 3152,7 тис. грн., по пільгам ветеранам війни в сумі – 520,1 тис. грн., по пільгам ветеранам ВВС, МВС – 39,5 тис. грн., пільгам громадянам ЧАЕС – 88,6 тис. грн., по пільгам багатодітнім сім’ям 87,1 тис. грн., по пільгам за профознакою – 18,4 тис. грн.
      п. 76 Відомості про діючі тарифи та пільги окремим групам платників, розрахунки юридичних і фізичних осіб з районним бюджетом.
      За звітний період витрати на оплату комунальних послуг по бюджетним установам, що фінансуються з бюджету району, склали 1623,5 тис. грн., в т.ч. на оплату теплопостачання – 204,1 тис. грн., електроенергії – 511,3 тис. грн., природного газу – 721,9 тис. грн., водопостачання і водовідведення – 30,9 тис. грн., інших енергоносіїв – 155,4 тис. грн.
      Вартість 1 м3 води для бюджетних установ становить 23,26 грн.


  Начальник фінансового управління                                             О.Ф.Ковальов

   

  Виконання військового обов’язку у запасі

       У запас Збройних Сил України та інших військових формувань зараховуються громадяни України, придатні за станом здоров'я до проходження військової служби в мирний або воєнний час і які не досягли граничного віку перебування в запасі. Вони перебувають на військовому обліку в районних (міських) військових комісаріатах та відповідних органах інших військових формувань.
       Відповідно до внесених змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» збільшено граничний вік перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу до 60 років, для молодшого та старшого офіцерського складу – до 60 років, а для вищого офіцерського складу – до 65 років.
       У зв'язку з цим військовозобов'язані у відставці — громадяни України, які зняті з військового обліку за віком, можуть звернутися до Богодухівського об'єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, 34 для вирішення питання поновлення на військовому обліку.

  Завідувач сектора оборонної, мобілізаційної
  та режимно-секретної роботи апарату
  райдержадміністрації                                         В.О.Масюк

   

  Державні закупівлі в системі ProZorro

       З початку 2016 року закупівля товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти структурними підрозділами районної державної адміністрації здійснювалася шляхом електронних закупівель в системі ProZorro.
       А з 01 серпня 2016 року відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» до електронних закупівель приєдналися органи місцевого самоврядування, заклади охорони здоров’я та комунальні підприємства району.
       Впровадження даної системи підвищує ефективність закупівель так, як участь у торгах може взяти будь-яка юридична особа, фізична особа-підприємець, або фізична особа, якій дозволено брати участь у державних закупівлях.
       Закупівля через систему прозоро для установ нашого району дала можливість зекономити 2579,3 тис. грн., які було спрямовано на вирішення нагальних проблем територіальних громад.

  Начальник відділу економічного
  розвитку і торгівлі районної
  державної адміністрації                             І.П.Телешенко

   

  Про виконання бюджету Богодухівського району за 2016 рік

       За 2016 рік зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 103,2% до затверджених показників, при плані доходів 291,7 млн. грн., фактично надійшло 301,2 млн. грн. При цьому загальний фонд виконаний на 102,5%, спеціальний фонд – 117,4%, бюджет розвитку – 114,7%.
       Доходна частина бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) виконана на 122,5%. При плані 71,1 млн. грн., фактично надійшло 87,1 млн. грн.
       До загального фонду бюджету району надійшло 283,7 млн. грн., що становить 102,5% до планових показників та 142,0% до надходжень минулого року. В порівнянні з минулим роком до бюджету надійшло на 83,9 млн. грн. більше. Понад затверджені показники надійшло 6,9 млн. грн. доходів.
       Районний бюджет, при фактичному надходженні 42,8 млн. грн. та планових показниках 37,2 млн. грн. виконаний на 115,2%.
       Виконання планових показників забезпечено по всім джерелам доходів загального фонду.
       Всі 24 місцеві бюджети району отримали понадпланові надходження.
       Видатки зведеного бюджету району по загальному та спеціальному фондах за 2016 рік склали 267,0 млн. грн. або 94,3 % до затвердженого плану, в тому числі видатки загального фонду бюджету 233,0 млн. грн., або 96,8 %, видатки спеціального фонду – 34,0 млн. грн., або 80,0 %. Видатки загального фонду бюджету збільшилися проти 2015 року на 47,4 млн. грн., спеціального на 17,4 млн. грн.
       Кошти, що надійшли до зведеного бюджету району спрямовувались в першочерговому порядку на захищені статті видатків.
       Платежі через єдиний казначейський рахунок у 2016 році проходили своєчасно. Позики не оформлялися, кошти на рахунках в більшості місцевих рад району були.
       Основним питанням при виконанні бюджету було дотримання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України щодо стовідсоткового забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та на проведення розрахунків за енергоносії. Незабезпеченість, яка існує протягом багатьох років у зв’язку із значною розгалуженістю бюджетних установ, до кінця 2016 року було ліквідовано за рахунок: оптимізації видатків, стабілізаційної дотації з обласного бюджету, додаткових коштів освітньої та медичної субвенцій, спрямування вільного залику коштів та перевиконання доходної частини бюджету.
       Станом на 1 січня 2017 року заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетних установ відсутня. Забезпечена проплата за спожиті бюджетною сферою енергоносії.


  Начальник фінансового управління                                             О.Ф.Ковальов

   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання