Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Виступи в ЗМІ

  Наркотикам - ні! Обирай життя!

  У наші дні наркоманія – це надто поширена проблема, яка в будь-якому випадку призводить до трагічних наслідків. Про неї говорять у всьому світі, з нею пов’язують зростання злочинності і збільшення транспортних аварій та інших нещасних випадків.
  Наркоманія в Україні, на думку спеціалістів, давно набула вигляду епідемії. Не існує ні “важких”, ні “легких” наркотиків, а залежність може викликати навіть одна спроба чи затяжка. Виліковується лише 4% залежних. Це не мало, але й не багато. Наркотики забирають 40-50 років життя.
  Щоденно у світі від наркоманії помирає 329 людей. Щороку кількість жертв становить 120 тисяч. У цій жахливій світовій статистиці Україна проходить окремим абзацом. Кількість наркоманів у країні збільшується на 5-10% щорічно. За деякими даними з 46 млн. жителів - майже півтора мільйона вживають наркотики.

  Детальніше...

   

  Правова освіта як запорука розвитку громадянського суспільства

  Подолання деформації правової свідомості та створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активної і свідомої участі громадян у здійсненні реформи є сьогодні першочерговим завданням суспільства і держави на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави.
  Проблема розбудови громадянського суспільства, демократичної правової держави є безпосередньо пов'язаною із розвитком правової свідомості і правової культури. Саме правова культура та правове виховання населення є соціальною гарантією дії верховенства правового закону в суспільстві.

  Детальніше...

   

  Довідка про хід виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

  На обліку в управлінні соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації станом на 01.04.2016 знаходиться 453 особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з них:
  Ліквідатори - І категорія - 89
  - ІІ категорія - 69
  - ІІІ категорія - 48
  Всього - 206

  Детальніше...

   

  Проведення комплексу весняних польових робіт у 2016 році сільськогосподарськими підприємствами району

  З метою забезпечення організаційно-технологічних заходів проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році управлінням агропромислового розвитку розроблено план проведення посіву, обробітку ґрунту та догляду за рослинами у весняний період.
  В обробітку господарств всіх категорій в 2016 році буде використовуватись 77122 га ріллі.
  З осені 2015 року закладено базу під урожай нинішнього року. Проведено підготовку зябу на площі 48,6 тис.га, при цьому внесено мінеральних добрив 2,3 тис.тонн (у перерахунку на діючу речовину становить 118 кг д.р. на гектар, що на 8 кг більше в порівнянні з минулим роком), з них 1,3 тис.тонн внесено під посів озимих культур.

  Детальніше...

   

  Державна реєстрація бізнесу та нерухомості

  З 01 січня 2016 року набули чинності Закони України: від 26.11.2015 №834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та від 26.11.2015 №835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». На виконання вищевказаних змін в законодавстві та проведенням реформування запроваджених Міністерством юстиції України та Кабінетом міністрів України щодо передачі функцій державної реєстрації бізнесу та нерухомості, направленні до наближення надання адміністративних послуг заявникам та поліпшення бізнес-клімату України, розпорядженням голови Богодухівської районної державною адміністрації № 58 від 24 лютого 2016 року створено сектор державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.
  Крім того, нагадуємо, що для отримання адміністративних послуг, які надаються сектором державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації, заявники мають можливість також звернутися через Центр надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації.

   
  Більше статтей...

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання