Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Забезпечення взаємодії з громадськими об’єднаннями є одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації

  Зауважила під час наради у голови райдержадміністрації головний спеціаліст сектора масових комунікацій апарату райдержадміністрації Л.Б.Пшенична, висвітлюючи питання щодо виконання районної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 листопада 2013 року №632-VІ (XXXІІ позачергова сесія VІ скликання).
  Станом на 01 травня в районі зареєстровано 65 громадських організацій, переважна більшість яких дотримується державницьких позицій і конструктивно співпрацюють з районною державною адміністрацією, районною радою та органами місцевого самоврядування.

  Детальніше...

   

  Про роботу районної комісії з питань евакуації

  Доповіла на нараді у голови райдержадміністрації в.о. завідувача сектора з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Т.В. Снігур
  Відповідно до Порядку проведення евакуації населення Харківської області, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року №841 та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 липня 2014 року №396 «Про утворення обласної комісії з питань евакуації» розпорядженням голови районної державної адміністрації від 29 жовтня 2014 року №360 утворена районна комісія з питань евакуації та затверджений її персональний склад.

  Детальніше...

   

  За участю представників районної державної адміністрації 19 травня відбулись громадські обговорення проекту Перспективного плану формування територій громад Богодухівського району у Сазоно-Баланівській, Зарябинській та Губарівській сільських радах

  Під час обговорень громади були ознайомлені з проектом  Перспективного плану формування територій громад Богодухівського району, який сформований відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад.
  Одним з основних положень Методики є визначення адміністративних центрів майбутніх спроможних територіальних громад та їхніх зон впливу.
  Потенційними центрами майбутніх громад пропонуються населенні пункти, які мають найбільш розвинуту інфраструктуру і, як правило, розташований найближче до географічного центру території об’єднаної територіальної громади.

  Детальніше...

   

  Останнім шляхом Кобзаря

  Тематична година «Останнім шляхом Кобзаря», літературна виставка і виставка малюнків «Єднаймося, брати, мої» підготовлені і проведені в районній дитячій бібліотеці для читачів середньої вікової групи з нагоди Дня перепоховання Т.Г.Шевченка під Каневом на високій Чернечій горі. Великий Кобзар завжди пробуджував і надихав на дії український народ.
  Скільки б не минуло часу, кожне нове покоління України буде пам’ятати і вшановувати видатного митця і пророка, бо його феномен промовляє до кожного, і кожному хочеться біля його пам’ятника плакати, вірити і мріяти.

   

  Я - майбутнє твоє, Україно!

  Діти – наше майбутнє. Державні та громадські організації спрямовують свою роботу з дітьми на виховання високої моральності і моралі в молодому віці на основі їхніх інтересів, що є запорукою благополуччя і успіху нашої держави в майбутньому.
  Нещодавно в Україні відзначили День молодіжних і дитячих громадських організацій, який затверджений в 2008 році. Ознайомлюючи своїх читачів з цією датою, районна дитяча бібліотека провела годину спілкування «Я – майбутнє твоє, Україно!» з учнями 5-х класів ліцею №3. Бібліотекар старшого абонементу запропонувала юним слухачам відповісти на запитання «Чи потрібні дитячі організації молодим українцям і яка їх мета?». Відповідь була однозначна: створення дитячих та молодіжних організацій – це підтвердження курсу країни на демократизацію держави та вільне співіснування в тандемі з європейськими організаціями. Читачі обговорили і інші питання: «Якою ви бачите Україну в майбутньому?», «Чи вважаєте ви себе справжнім українцем?» і «Хто такий патріот?».

   

  Голова Харківської обласної державної адміністрації І.Л.Райнін загострив свою увагу на здійсненні заходів щодо очищення забруднених водойм Харківської області

  До Богодухівської районної державної адміністрації звернулися громадські активісти з наболілим питанням: багаторічне порушення правил екологічної безпеки в результаті постійних неконтрольованих витоків відходів виробничої діяльності призвело до забруднення річки Мерло. Районною державною адміністрацією було вжито заходів по виявленню забруднення річки ТОВ «Богодухівський молзавод».

  Детальніше...

   

  У рамках громадського обговорення проекту Перспективного плану формування територій громад Богодухівського району відбулася перша зустріч голови райдержадміністрації В.А.Шарова з жителями села Крисино

  На початку зустрічі в. о. Крисинського сільського голови Жданюк Надія Антонівна ознайомила всіх з основними положеннями Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
  Згідно з розпорядженням голови Богодухівської районної державної адміністрації від 06 травня 2015 року №149 з метою підготовки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад утворена районна робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних громад і затверджено її персональний склад.

  Детальніше...

   

  За сприяння голови райдержадміністрації В.А.Шарова розпочалися ремонтні роботи артезіанської свердловини в смт Гути,

  на якій ще в березні сталася техногенна аварія, яка призвела до повного незабезпечення водою населення.
  Спеціалістами була проведена відеоінспекція свердловини і встановлено пошкодження фільтрової частини.
  Докладаються максимальні зусилля, щоб відновити роботу свердловини.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Березень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  26272829123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання