Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Районна державна адміністрація бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація»

Сьогодні експертна група, створена територіальним Організаційним комітетом з проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація», провела перевірку-аудит відомостей, наведених в анкеті учасника конкурсу – Богодухівської районної державної адміністрації.

 

На Богодухівщині підбили підсумки проведення 26 березня суботнику з благоустрою «За чисте довкілля»

В суботнику з благоустрою території «За чисте довкілля», який був проведений в районі 26 березня, взяло участь близько 5 тисяч мешканців району. Було ліквідовано 10 одиниць несанкційованих сміттєзвалищ, упорядковано 140 км узбіччя автодоріг, вивезено 405 м.куб. твердих побутових відходів,  прибрано 1480 м.кв підвідомчих територій. Також було упорядковано всі парки, сквери, братські могили, меморіальний комплекс та місця поховань учасників Великої Вітчизняної війни.

 

Леонід Коновалов взяв участь у суботнику

Сьогодні в рамках Всеукраїнської програми «За чисте довкілля-2011» відбувся перший обласний суботник з благоустрою території. Голова райдержадміністрації Леонід Коновалов, працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації вийшли на прибирання прилеглих територій.
 

Якщо прагнеш мети, то обов’язково її досягнеш!

Сьогодні відбулася «пряма лінія» газети «Слобідський край» з головою райдержадміністрації Коноваловим Леонідом Станіславовичем.
Розв’язання соціальних проблем, створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, промисловості, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та благоустрій краю – ключові завдання, які ставить перед собою Богодухівська районна державна адміністрація.
Чітка мета, професійна, згуртована команда й енергійний досвідчений керівник – ось шлях до реалізації будь-якого завдання.
У квітні поточного року виповнюється рік, як головою Богодухівської районної державної адміністрації став Л.С.Коновалов, людина активної життєвої позиції, за плечима якого, багатий досвід роботи на керівних посадах. Про підсумки та плани на майбутнє в «прямій лінії» з головою райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Гаряча лінія з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним

Нещодавно в редакції газети "Маяк" пройшла «гаряча лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним.
Питання, які були порушені населенням району під час проведення «гарячої лінії» та відповіді на них читайте у повній новині.

Детальніше...

 

Пряма лінія з начальником управління Держкомзему в Богодухівському районі О.М.Шаповал

Основна кількість питань, які було задано під час «прямої лінії» стосувалася виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», а саме:
-скільки видано по району державних актів на право власності на земельну ділянку на виконання постанови;
-коли будуть відновлені роботи по виготовленню державних актів на право власності на земельну ділянку;
-чи діє постанова;
-чи можна відкликати документи, які було здано на виготовлення державного акту відповідно до постанови.

Детальніше...

 

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації інформує про проведення призову громадян України на строкову військову службу

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 04.11.10 № 1009/2010 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році", проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Детальніше...

 

Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець»

Сьогодні в дитячій юнацькій спортивній школі під патронатом Богодухівської райдержадміністрації та Богодухівської міської ради пройшли змагання зі стрибків у висоту «Богодухівський стрибунець – 2011».

Вперше змагання "Богодухівський стрибунець" були проведені у 1998 році, в цих змаганнях взяло участь всього 19 спортсменів .

А в 2000 році вже було 30 учасників .

Прототипом наших змагань були змагання в Санкт-Петербурзі та Желізногорську Курської області, так звані "Кузнечики". В Україні змагання зі стрибків у висоту постійно проводилися в Бердичеві Житомирської області Аналогічні змагання сьогодні проводяться в Одесі та Тернополі, мають назву "Меморіал В.О.Лонського" .

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання