Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Сільськогосподарські підприємства Харківщини активно залучають працівників на сезонні роботи

Сьогодні в ході обласного семінару-наради з завершення підготовки та проведення збирання ранніх зернових культур врожаю 2013 року голова ХОДА Михайло Добкін та учасники семінару відвідали ДП «Білий колодязь» Вовчанського району.

Учасники семінару оглянули елеватор, який багато років поспіль посідає провідні позиції на українському ринку зерна як заготівельне підприємство, яке надає послуги власникам сільськогосподарської продукції щодо приймання, обробки, зберігання зерна та технічних культур. Елеватор на сьогоднішній день повністю готовий до роботи при завданні заготовити 110 тисяч тонн зерна. За словами директора ДП «Білий колодязь» Олександра Уханьова, підприємство з поставленим завданням впорається, враховуючи наявність необхідних площ, а також ефективну роботу з персоналом. На підприємстві круглий рік працює 92 співробітника, але у зв'язку з хорошим урожаєм додатково залучатимуться співробітники на сезонну роботу.

Детальніше...

 

Ярмарок кар’єри

Ярмарок кар’єри – це масовий захід, який проводиться з метою надання можливості безробітним громадянам, зареєстрованим в службі зайнятості, безпосередньо поспілкуватись з роботодавцями, ознайомитися із запропонованими вакантними посадами, умовами, режимом та оплатою праці.  

З цією метою 26 червня в приміщенні Богодухівського районного будинку культури відбувся ярмарок кар’єри. Організували та провели даний захід працівники Богодухівського районного центру зайнятості спільно з представниками Харківського обласного центру зайнятості. Учасниками заходу були: 12 роботодавців Богодухівського району та м. Харкова, зокрема: ТОВ «Науково-виробниче об'єднання «Ю БІ СІ-ПРОМО», ДП «Завод ім. Малишева», ПАТ «Трест житлобуд-1», підприємство Диканівської виправної колонії Харківської області (№ 12), військова частина 3005, КП «Жовтневе трамвайне депо», ПАТ «Харківський верстатобудівний завод», ТОВ «Богодухівський молзавод», Богодухівський електромеханічний завод ДНВП об’єднання «Коммунар», ТОВ «Рибоконсервний завод «Екватор»,  

Детальніше...

 

На Харківщині скорочується кількість випускників, які звертаються до служби зайнятості

З 1 січня 2013 року набрав чинності закон України про зайнятість населення, спрямований на реалізацію соціальних ініціатив Президента України. Він істотно стимулює роботодавця до забезпечення молоді першим робочим місцем.

 Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному державному радіо заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков, такому роботодавцю держава надає податкові пільги у вигляді компенсації 50% суми нарахованого на цього працівника єдиного внеску загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Детальніше...

 

За останні 5 років на «Турбоатомі» збільшилася кількість молодих фахівців

Як повідомив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков, на Харківщині ведеться активна робота з реалізації соціальних ініціатив Президента України з надання молодим фахівцям першого робочого місця. Одним з успішних прикладів проведення такої роботи є ВАТ «Турбоатом».

Детальніше...

 

У Харківській області збережено мережу профтехнічних навчальних закладів

Про це в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» розповів заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Андрій Моченков. Він зазначив, що мережа профтехнічних навчальних закладів сьогодні включає 53 профтехучилища. З них 19 училищ працюють у сфері промисловості, 14 - в аграрному секторі, 3 - у сфері транспорту, 14 - будівництва, 1 – торгівлі та громадського харчування та 2 – у сфері послуг.

Детальніше...

 

Провідні економічно активні підприємства Харківщини тісно співпрацюють з ВНЗ

Сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков зазначив, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з надання першого робочого місця молодим спеціалістам провідні економічно активні підприємства регіону активно співпрацюють з вищими навчальними закладами Харківщини.

Детальніше...

 

Привітали з 90-річчям

25 червня голова райдержадміністрації Бєлий В.М. та міський голова Олексенко Н.І. завітали в гості до учасника бойових дій у Великій Вітчизняній війні, шанованої на Богодухівщині людини Моїсеєнка Петра Олексійовича, щоб привітати його з 90-річчям з дня народження.

Детальніше...

 

Використовуй власний досвід

На виконання завдань, доручень Президента України та з метою реалізації Плану заходів щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем в Богодухівському районному центрі зайнятості 25 червня  відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Використовуй власний досвід».

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання