Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Розвиток малого та середнього бізнесу сприяє забезпеченню зайнятості населення в області

Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – одне із завдань Президента України. Як повідомив в ході Інтернет-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, Харківська область знаходиться на другому місці в Україні за середнім показником фізичних осіб-підприємців, кількості малих підприємств на 10 тисяч населення.

Детальніше...

 

Глава держави наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.
«Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», - сказав Глава держави під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Детальніше...

 

На Богодухівщині триває підготовка об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до зими

Про це 4 липня поточного року на виїзному засіданні обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років повідомив голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Бєлий.
Як зазначив Володимир Миколайович, виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації, що гарантує своєчасну підготовку господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону.

 

Робота з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Богодухівського району до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років визнана задовільною

Про це в ході засідання виїзного обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери Богодухівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 років зазначив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Валентин Дулуб.
В засіданні взяли участь члени обласного штабу, керівники структурних підрозділів районної та обласної державних адміністрацій, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

 

У Харківській області активно розвивається система підтримки підприємництва

Як наголосив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, на Харківщині докладаються максимальні зусилля для створення комфортних умов роботи підприємців, що є частиною реалізації завдань Президента України.

Детальніше...

 

На Харківщині налагоджено діалог бізнесу і влади

Як наголосив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин, у Харківській області на виконання завдань Президента України щодо створення комфортних умов для розвитку бізнесу налагоджено конструктивний діалог між підприємцями та владою. Зокрема, проводяться круглі столи та зустрічі, на яких представники бізнесу можуть розповісти про свої проблеми, а керівники відповідних структур запускають механізм їх вирішення.

Детальніше...

 

Зміни в законодавстві поступово наближають Україну до європейської якості життя та ведення бізнесу. Михайло Добкін

Днями до Верховної Ради був поданий законопроект, мета якого – зруйнувати систему регуляції окремих видів бізнесу з боку держави. Це зазначив у ході робочої поїздки до Чугуївського району голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. Він додав, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо створення умов для малого та середнього бізнесу, кожен регіон по-своєму намагається допомагати підприємцям позбавлятися від чиновницьких перепон і бар'єрів.

Детальніше...

 

Проблем немає, коли не працюють

Про це 2 липня в ході проведення «Днів віддаленого села» під час зустрічі з територіальною громадою Степнянської сільської ради зазначив голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання