Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з активом Забродівської територіальної громади

04 вересня 2012 року в приміщенні Лозівського сільського клубу відбулися збори активу Забродівської територіальної громади за участю голови райдержадміністрації Бєлого В.М. На заході були присутні близько 50 жителів, керівники підприємств, установ, розташованих на території сільської ради, а також депутати районної та сільської рад.

Детальніше...

 

З засідання координаційної наради з керівниками правоохоронних органів

4 вересня під головуванням прокурора Богодухівського району Бережного С.В. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району за участі голови районної державної адміністрації Бєлого В.М., на якій обговорювався стан додержання законодавства України про заборону грального бізнесу в Україні. Координаційна нарада постановила, зокрема, керівникам правоохоронних органів із залученням представників органів місцевого самоврядування, громадськості провести спільні рейди у закладах відпочинку громадян на території району (дискотеках, кафе, магазинах тощо) з метою виявлення та припинення діяльності пунктів незаконного надання послуг у сфері ігрового бізнесу.

 

День знань на Богодухівщині

1 вересня в усіх навчальних закладах району відбулися урочистості з нагоди Дня знань за участю голови районної державної адміністрації Бєлого В.М., в.о. міського голови, секретаря ради Олексенко Н.І., народного депутата України III-IV скликань Біловола О.М.

Детальніше...

 

З районної педагогічної конференції

31 серпня відбулася традиційна конференція педагогічних працівників Богодухівського району. В роботі конференції взяли участь: голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К., в.о. міського голови, секретар ради Олексенко Н.І., народний депутат України III-IV скликань Біловол О.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, вчителі та керівники загальноосвітніх навчальних і дошкільних навчальних закладів району та органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Голова райдержадміністрації взяв участь у загальних зборах районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини»

29 серпня в районному будинку культури відбулися загальні збори районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» за участю голови райдержадміністрації Бєлого В.М., голови районної ради Тризни Д.К., голови Харківської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Вінника А.І., народного депутата України III-IV скликань Біловола О.М., голови Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Губарєва А.О., голови Жовтневої громадської організації «Союз Чорнобиль України» в м. Харкові Шевченка А.М., представників районних громадських організацій «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та «Ветерани війни - інваліди Чорнобиля».

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. в активом районної організації ветеранів України

28 серпня в районній державній адміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з активом районної організації ветеранів України щодо соціального захисту ветеранів війни та праці і членів їх сімей. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Участь голови райдержадміністрації Бєлого В.М. в зборах активу Вінницько-Іванівської територіальної громади

27 серпня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий взяв участь в зборах активу Вінницько-Іванівської територіальної громади.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили День незалежності України

Великих свят, як і справжніх друзів, не може бути багато. День незалежності - це свято із свят Української держави. Воно величне, як дух сивої і славної давнини, і сучасне, і тепле, як власний день народження. Це свято особливе, як унікальні події, що відбувалися 1991 року. Вдумаймося, скільки поколінь українців боролися за незалежність своєї країни, віддаючи своє життя. Скільки людей мріяли про цей день, а саме нам випала честь бути свідками народження Української держави!

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання