Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З Днем працівників торгівлі

Шановні працівники торгівельної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі!
Забезпечуючи повсякденний попит жителів Богодухівщини на різноманітну продукцію вітчизняних та зарубіжних товаровиробників, ви вносите вагомий вклад у зростання економічного потенціалу області, створюєте комфортні умови для життя і праці людей.
Залишаючись однією з найбільш рентабельних, перспективних та інвестиційно-привабливих галузей економіки, сфера торгівлі ефективно впроваджує передові технології, вітчизняний та зарубіжний досвід ведення торгівельної діяльності.
Сподіваюся, що ви і надалі сприятимете підвищенню рівня обслуговування населення Богодухівщини та насичення споживчого ринку області високоякісними товарами.
Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності в роботі і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

16 липня - День бухгалтера

Шановні бухгалтери Богодухівщини!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята!
Ваша робота справедливо вважається однією з ключових ланок у будь-якій організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви закладаєте основу для утвердження в регіоні цивілізованих економічних відносин.
Вірю, що ви і надалі докладатимете максимум зусиль задля злагодженого функціонування усіх сфер народного господарства, тим самим створюючи передумови поліпшення інвестиційного клімату нашого краю.
Щиро дякую за добросовісну працю і щоденний внесок у зміцнення економіки регіону.
Бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я та щастя, добра і благополуччя, розсудливості та впевненості у власних силах.

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

На черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації 11 липня 2012 року було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто питання про хід виконання доручень голови райдержадміністрації за результатами комплексних виїздів та зустрічей з жителями Забродівської, Павлівської та Сухининської сільських рад.

Детальніше...

 

Вода і земля - найболючіші питання

Чергова зустріч голови райдержадміністрації В.М.Бєлого з Кленівською громадою пройшла у понеділок, 9 липня 2012 року.
Спочатку сільський голова звітував про виконання завдань, які були поставлені перед громадою на зустрічі з жителями сіл у лютому 2012 року. У ході доповіді до О.І.Ярошенка в односільчан виникали запитання. Найбільш усього їх хвилювали ціни на воду та земельні проблеми - як виділення в натурі молодим сім’ям, так і щодо оформлення документації на неї, розпаювання сінокосів.

Детальніше...

 

Зустріч в Улянівці: проблеми треба вирішувати

6 липня 2012 року відбулася чергова зустріч голови райдержадміністрації В.М. Бєлого з активом громади Улянівської сільської ради. На ній також були присутні представники різних служб та управлінь.
Зустріч розпочав голова райдержадміністрації В.М.Бєлий, який акцентував на невиконанні очільником села поставлених перед ним під час минулої зустрічі задач.

Детальніше...

 

Росія-Україна: богодухівська молодь на грайворонській землі

30 червня делегація Богодухівського району на запрошення глави адміністрації Грайворонського району Бєлгородської області О.І.Головіна в рамках проекту «Єврорегіон «Слобожанщина» відвідала Грайворонський район, де взяла участь у роботі III Міжнародного молодіжного форуму «Граница - среда инноваций: формирование умных приграничных территорий».

 

День села Крисине

Минулої суботи с. Крисине відзначило 248 років з дня свого заснування. На свято прибули майже всі селяни, були і гості.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили День Конституції України

28 червня біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України за участю голови райдержадміністрації Бєлого В.М., голови районної ради Тризни Д.К., в.о. міського голови, секретаря ради Олексенко Н.І., представників трудових колективів підприємств, установ, організацій, політичних партій та громадських організацій. Присутні поклали квіти до пам’ятника. За традицією хор «Українська пісня» привітав всіх піснями про Україну.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання