Райдержадміністрація

Пропозиції

    Корисні посилання










    Календар свят. Мова, граматика, спілкування

    Статус «інвалід війни»: хто може претендувати і як оформити

    До інвалідів війни належать особи:
           - інваліди з числа військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ та інших осіб, при настанні інвалідності внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) чи пов’язаних з перебуванням на фронті, а також інші особи, зазначені у статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
        Визначення причинного зв’язку захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) із проходженням військової служби або виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків) проводиться військово-лікарськими комісіями відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402.

    Детальніше...

     

    Категорії осіб, які мають право на встановлення статусу учасник війни та забезпечення пільгами і гарантіями

    Учасниками війни визнаються військовослужбовці, які в період війни проходили військову службу у Збройних Силах колишнього СРСР, трудівники тилу, а також інші особи, передбачені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
          Учасниками війни вважаються:
         1) військовослужбовці, які проходили військову службу у Збройних Силах, військах і органах Міністерства внутрішніх справ, Комітету державної безпеки колишнього Союзу РСР чи в арміях його союзників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та війни 1945 року з імперіалістичною Японією або навчались у цей період у військових училищах, школах і на курсах;

    Детальніше...

     

    Проведено особистий прийом громадян

    27 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В. провела особистий прийом громадян.
          До Валентини Вікторівни звернулися громадяни, яких турбували питання соціального захисту населення та літнього оздоровлення дітей.
         Питання детально розглянуті, обговорені можливі шляхи їх вирішення та надані кваліфіковані роз’яснення на всі порушені питання.

    Детальніше...

     

    Виїзний прийом громадян начальником відділу освіти

    27 квітня начальник відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. провела виїзний прийом громадян у Губарівському навчально-виховному комплексі.
        До Ірини Олександрівни звернулися представники батьківського комітету з питанням про можливість придбання для навчального закладу активної колонки та акустичної радіосистеми.
          Начальник відділу освіти поінформувала відвідувачів про те, що їхнє питання вирішено позитивно, а саме 21 квітня рішенням ХІХ сесії VІІ скликання виділено кошти у сумі 10,155 тис.грн. на придбання радіосистеми та музичної апаратури.

     

    Під час проведення урочистостей будуть враховані всі побажання ветеранів

    зауважила під час засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова. Члени Оргкомітету одноголосно прийняли за основу пропозиції, озвучені головою районної організації ветеранів України І.С.Омеляненком, обговорили всі деталі та проблемні моменти всіх заходів, які відбудуться 08 травня.
         До заходів максимально буде залучена учнівська аудиторія, обов’язково проведені в навчальних закладах району уроки мужності та зустрічі з ветеранами, що є необхідною складовою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

     

    Звернення з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

    Шановні колеги!

    Згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 установлено в Україні День охорони праці. Мета Указу – привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.
         У нашому районі відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці передбачено здійснити ряд заходів під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці", а саме: на підприємствах та в організаціях різних форм власності, активізація роз’яснювальної роботи, огляд проблем виробничої безпеки на сторінках районної газети, семінари для керівників та інженерів з охорони праці різних форм власності, робота телефону "гаряча лінія", по якому будуть прийматися запитання працівників та надаватися компетентні відповіді щодо захисту працюючих під час виникнення виробничих ситуацій , що загрожують здоров’ю чи життю самих працівників та людей , що знаходяться поряд з небезпечними факторами.

    Детальніше...

     

    Профілактика екстремізму в сучасних умовах спрямована на зниження напруженості, послаблення ролі факторів, що провокують екстремізм, і підвищення стійкості особистості до їх впливу

    Екстремізм — дотримання поглядів і стилю поведінки, які демонструють прихильність до жорстких, іноді неадекватних виявів своїх бажань і переконань у соціальній поведінці: у міжособистісному спілкуванні, у відносинах статей, ставленні до природи, політики тощо. Екстремізм завжди мотивований, притаманний тільки людям, концептуальний та ідеологічний.
         Завданням виховання і соціалізації в такому разі повинне бути формування стійкості до впливу факторів, що провокують екстремізм. Розрізняють екстремізм особистості (держави, суспільства), спрямований на зовнішні об’єкти і на себе (саморуйнуюче поводження). Екстремістський тип особистості характеризується прагненням досягти мети найкоротшим шляхом, запереченням прав іншої особистості і її самоцінності, визнанням тези «ціль виправдовує засоби», егоїзмом, нечутливістю до чужого болю і страждань, ослабленням складових позитивної життєдіяльності та акцентом на статусно-престижні складові, психічними розладами і патологіями.

    Детальніше...

     

    Забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини

    Відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» районною державною адміністрацією здійснюються заходи з обліку, збереження, захисту від руйнування або заподіяння шкоди об’єктам культурної спадщини та організації проведення необхідних для їх забезпечення науково-пошукових, науково-дослідницьких охоронних робіт.
         У районі проводиться підготовча робота з інвентаризації пам’яток історії та монументального мистецтва. На об’єкти культурної спадщини в районі укладено 55 охоронних договорів, навколо 12 комплексів та 9 окремих пам’яток установлено зони охорони.
         Статус щойно виявлених об’єктів культурної спадщини отримали 35 об’єктів археології, з них 2 подано для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення. Всього в районі нараховується 248 пам’яток архітектури. Відповідними фахівцями проведено інвентаризацію 143 пам’яток археології. На всі пам’ятки археології виготовлено паспорти і акти технічного стану.

    Детальніше...

     

    Пошук по сайту



















    Архів новин

    Квітень 2024
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293012345

    Знайдіть нас на Facebook


    Корисні посилання