Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Богодухівщині вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни

22 червня в усіх населених пунктах району вшанували пам’ять про загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.
В м. Богодухові цього дня відбувся траурний мітинг за участю керівництва району та міста, представників підприємств, установ, організацій, осередків політичних партій та громадських організацій.

Детальніше...

 

Привітали державних службовців Богодухівщини

21 червня в районному будинку культури відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди Дня Державної служби.
Привітали державних службовців з їх професійним святом голова райдержадміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К., в.о. міського голови, секретар ради Олексенко Н.І.

Детальніше...

 

23 червня - День державної служби

Шановні державні службовці!

23 червня ми відзначаємо одне з наймолодших свят в історії нашої країни - День державної служби.
Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Ми впевнені у тому, що всі ви розумієте свій особистий обов’язок - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.
Бажаю всім вам нових ідей і перемог, вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту вам і вашим родинам.

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Привітання Голови Нацдержслужби України В'ячеслава Толкованова з Днем державної служби

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем державної служби.
Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець - це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.
Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.
Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов'язку на благо України та її народу!

З повагою
Голова Нацдержслужби України
В. Толкованов

 

З особистого прийому у голови райдержадміністрації

18 червня відбувся особистий прийом громадян головою районної державної адміністрації Бєлим В.М.
На особистий прийом звернулося 8 громадян. Зокрема, громадяни порушили питання пенсійного, медичного та соціального забезпечення. Також, в ході прийому розглядалося 2 питання, що знаходяться на контролі, але громадяни не задоволені ходом їх розгляду.
По закінченні прийому головою райдержадміністрації надані відповідні доручення посадовим особам.

 

Богодухівська делегація відвідала «Курську Коренську ярмарку»

В суботу 16 червня делегація Богодухівського району в складі: голови районного комітету побратимських зв’язків між Мантуровським районом Курської області та Богодухівським районом Гуріна П.М., начальника управління економіки районної державної адміністрації Телешенко І.П., директора Богодухівського електромеханічного заводу ДНВП «Об’єднання Комунар» Пушкаря М.Б. та його помічника Тризни Є.М. і редактора районної газети «Маяк» Чернишової Т.В. на запрошення Адміністрації Курської області (Російська Федерація) взяла участь у міжрегіональному універсальному оптово-роздрібному ярмарку «Курская Коренская ярмарка-2012», що відбулася у м. Свобода Золотухінського району Курської області.
Слід відзначити, що в складі побратима - Мантуровського району на ярмарку була представлена і експозиція нашого району.

 

Здоров’я людини - найцінніший скарб людини

Здоров’я людини - найцінніший скарб суспільства. Скарб, який щосекунди, невтомною працею, дбайливо оберігають медичні працівники.
Люди, які своєю професією щодня максимально реалізують найблагородніше призначення - творити добро.
15 червня напередодні професійного свята медиків, у Богодухівському районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника. Вся глядацька зала була заповнена працівниками галузі охорони здоров’я та вдячними пацієнтами.

Детальніше...

 

Безкоштовно сертифікат «електронного ключа»

Сертифікат «електронного ключа» потрібен для надання звітів засобами телекомунікаційного звязку та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, якщо платники податків вже отримали «електронні ключі» в інших акредитованих Центрах, вони можуть їх використовувати і в подальшому.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання