Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Дорогі богодухівці! Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з 69-ою річницею звільнення міста Богодухова від фашистських загарбників та Днем міста!
День народження міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. У такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому місто дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості.

Детальніше...

 

День села Кручик

4 серпня на батьківщині Василя Назаровича Каразіна у с. Кручик відбулися заходи з нагоди дня заснування села за участю голови райдержадміністрації Бєлого В.М.., голови районної ради Тризни Д.К., депутатів сільської ради, мешканців та гостей села. За вагомий внесок у суспільно-економічний розвиток села, сприяння добробуту громадян, активну участь у суспільно-політичному житті громади спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені: пенсіонерка – Гутянська Марія Костянтинівна, механізатор СВК ім. Каразіна – Кремениця Василь Іванович, директор Кручанського сільського будинку культури -  Рідкокаша Алла Олексіївна, голова СВК ім. Каразіна – Шовковий Василь Андрійович.

Детальніше...

 

Загальні збори Богодухівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини»

3 серпня 2012 року відбулися загальні збори Богодухівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» за участю голови райдержадміністрації В.М.Бєлого.
Серед запрошених були   заступник голови районної ради І.П.Самутін, начальник управління праці та соціального захисту населення Н.В.Жижирій, завідувач сектора з питань постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції управління праці та соціального захисту населення В.В.Лещенко та начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Т.І.Дубініна.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадмінстрації В.М. Бєлого з активом Гутянської територіальної громади

02 серпня голова районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий зустрівся з активом Гутянської територіальної громади.
У ході проведення засідання активу було заслухано звіт Гутянського селищного голови В.І.Дьоміна щодо виконання доручень, наданих головою районної державної адміністрації за результатами комплексного виїзду до смт Гути  26 березня 2012 року.  У доповнення до сказаного ним голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий  пояснив  представникам громади про причини невиконання місцевою владою низки встановлених завдань і піддав критиці діяльність селищного голови.

Детальніше...

 

Зустріч з трудовим колективом в ТОВ «Богодухівсількомсервіс»

2 серпня 2012 року заступник голови райдержадміністрації Гурін П.М. провів зустріч з трудовим колективом в ТОВ «Богодухівсількомсервіс».

Детальніше...

 

Зустріч з трудовим колективом СТОВ ім.Ватутіна

1 серпня 2012 року в приміщенні Іваношийчинського сільського клубу  відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної деравної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з трудовим колективом СТОВ ім.Ватутіна.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації 1 серпня 2012 року

1 серпня 2012 року відбулася чергова апаратна нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:
1. У порядку контролю: Про хід виконання доручення голови районної державної адміністрації від 21 лютого 2012 року №01-03/543 за результатами комплексного виїзду до с. Івано-Шийчине 16 лютого 2012 року «Про визначення основних проблем життєдіяльності Івано-Шийчинської громади».
2. У порядку контролю: Про підсумки проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та благоустрою територій населених пунктів.
3. Звіт Гутянського селищного голови Дьоміна В.І. щодо виконання доходної і видаткової частини бюджету.
4. Звіти Крисинського сільського голови Шарова В.А. та Олександрівського сільського голови Глущенка С.О. щодо стану усунення недоліків, виявлених за результатами перевірок здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.
5. Про заходи щодо святкування Дня заснування м. Богодухова та його визволення від фашистських загарбників.

Детальніше...

 

Василь Хома провів особистий прийом громадян у районі

27 липня у Богодухівському районі заступник голови - керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Василь Васильович Хома провів особистий прийом громадян. До нього звернулися мешканці району з питань надання допомоги для лікування дитини, прискорення присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», виділення коштів на реконструкцію гуртожитку по вул. Космічній у м. Богодухові.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання