Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Не старіють душею ветерани!

Особливим в житті ветеранів Богодухівського району виявився 2012 рік. В лютому виповнилося 25 років від дня створення районної Організації ветеранів та первинних організацій на місцях. З точки зору історії - це термін не малий.

Детальніше...

 

Турнір з волейболу

Нещодавно за підтримки голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. та депутата Верховної Ради України III та IV скликань Біловола О.М. відбувся волейбольний турнір, в якому взяли участь команди Богодухівського, Валківського, Золочівського, Коломацького, Краснокутського та Нововодолазького районів.

Детальніше...

 

Обговорюємо соціальні ініціативи Президента України

28 березня в райдержадміністрації відбулася нарада з обговорення соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників органів місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Гутянської селищної ради

26 березня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів зустріч з жителями Гутянської селищної ради.
Мета зустрічі - знайомство з жителями Гутянської селищної ради, реальне бачення на місці їх проблем та надання максимальної допомоги в їх вирішенні.

Детальніше...

 

З засідання Організаційного комітету

27 березня відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки щодо відзначення в районі 25 річниці з дня заснування районної організації ветеранів України. В ході засідання були обговорені організаційні питання проведення урочистих та святкових заходів, які відбудуться 30 березня в районному будинку культури.

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Павлівської сільської ради

20 березня голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Павлівської сільської ради.
Ця чергова зустріч пройшла у рамках ознайомлення з громадою Павлівської сільської ради та її проблемами.

Детальніше...

 

Засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації

15 березня 2012 року під головуванням Бєлого Володимира Миколайовича, голови районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації. Обговорювалися два питання:
- про вплив змін до податкового Кодексу України на податкові надходження та кількість суб’єктів малого підприємництва у районі;
- про розгляд актуальних питань розвитку малого підприємництва.

Детальніше...

 

Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Сіннянської сільської ради

15 березня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації В.М. Бєлий разом з депутатом обласної ради Усенком О.В., першим заступником голови райдержадміністрації Кириченком О.І., начальником відділу освіти райдержадміністрації Яковлєвим Б.М., начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Волошко А.М., директором ТОВ «Богодухівсількомсервіс» Роговим В.Г. та начальником РЕМу Говорухою С.М. провів комплексну виїзну зустріч з жителями Сіннянської сільської ради з питань вирішення основних проблем життєдіяльності громади. Зустріч проходила в приміщенні сільської клубу, зібралося близько 30 жителів. Були присутні депутати районної та сільської ради, підприємці, жителі населеного пункту.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання