Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Жодні страхові виплати і соціальні послуги не можуть компенсувати втрату професійної працездатності, тим більше – смерть людини, годувальника родини

Про це 26 березня, виступаючи на засіданні колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану виробничого травматизму та професійної захворюваності, профілактичних заходів щодо попередження, зменшення травматизму і профілактичної захворюваності за 2013 рік та проведення страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві (членам їх сімей), надання медико-соціальних послуг потерпілим у 2013 році, наголосила начальник Богодухівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.

Детальніше...

 

Одним з основних пріоритетів діяльності органів Державної фінансової інспекції України є забезпечення наповнення бюджетів за результатами проведених контрольних заходів

Про це 26 березня в ході засідання колегії районної державної адміністрації зазначила в.о. начальника Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції Грачова О.С.

Детальніше...

 

На сьогодні головне завдання - належна організація підготовки і проведення позачергових виборів Президента України

Про це було наголошено заступником керівника апарату районної державної адміністрації, начальником організаційного відділу Явтушенко Н.О. 26 березня під час проведення робочої наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади за участю голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. та голови районної ради Тризни Д.К.

Детальніше...

 

Хід весняно-польових робіт у Богодухівському районі

За оперативними даними управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації станом на 25 березня поточного року всього по району посіяно ранніх зернових та зернобобових культур на площі 4560 га (45% від запланованої площі).
В тому числі: ячміня посіяно – 4150 га, гороху – 110 га, вівса – 146 га, ярої пшениці – 154 га.

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

24 березня в Улянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. з трудовим колективом навчального закладу.

Детальніше...

 

Час діяти: захисти себе та близьких від туберкульозу

Кожен з нас щодня вирішує безліч різних проблем та питань. Часом «нагальні» та «невідкладні» справи примушують забути про себе. Навіть почуваючи себе хворими, ми відкладаємо візит до лікаря, бо не вважаємо нашу недугу вартою уваги та дорогоцінного часу. Іноді бракує необхідної інформації або нами володіють хибні переконання, які заважають вчасно звернутися за допомогою

Детальніше...

 

Благодійник рахунок у Головному управлінні Державної казначейської Служби України у Харківській області для перерахунку благодійних коштів, які будуть використовуваться для потреб Збройних Сил України

 

Інформація щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України відповідно до статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» є конституційним обов'язком громадян України.
Військовий обов'язок включає, зокрема прийняття на військову службу в добровільному порядку (за контрактом), призов на військову службу, проходження служби у військовому резерві.
Права та обов’язки, соціальний та правовий захист військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, та резервістів.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання