Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з колективом Богодухівського колегіуму №2

10 лютого, згідно з графіком зустрічей з трудовими колективами підприємств, установ і організацій району, перший заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В. зустрілася з колективом колегіуму №2.
На початку зустрічі директор навчального закладу Ємельяненко Т.М. проінформувала про стан розвитку колегіуму, виконання Державних стандартів у сфері освіти, проаналізувала загальну характеристику кадрового складу та участь і результативність знань учнів у олімпіадах, конкурсах, змаганнях та турнірах.

Детальніше...

 

На Харківщині створені сучасні умови для діагностики онкологічних захворювань

Про це в ефірі програми «Тижневик реформ» на ХОД ТРК заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.
«У Радянському Союзі система профілактичних і періодичних медичних оглядів змушувала кожну людину раз на рік здати аналізи, пройти флюорографічне або рентгенологічне обстеження, фізіопроцедури і так далі. Ми мали можливість виявлення хвороби на перших етапах, а виявивши на початковій стадії ту чи іншу онкологічну хворобу, у нас є більша вірогідність людей вилікувати. Ми не просто так три роки тому закупили десятки мамографів. Тепер пацієнти можуть пройти безоплатне обстеження, а медики вчасно діагностувати хворобу. Люди повинні переживати за своє здоров`я. Сьогодні, якщо не буде кроків назустріч від пацієнта, покладатись лише на охорону здоров`я - безвідповідально», - повідомив Ігор Шурма.

Детальніше...

 

«Якщо відбувається цей турнір – значить пам’ять про Віталія Сахна жива»

Під таким гаслом 8 лютого в приміщенні читальної зали центральної районної бібліотеки районного будинку культури в рамках відзначення 25-ої річниці виводу обмеженого контингенту радянських військ з Республіки Афганістан та  Року учасників бойових дій на територіях інших держав відбувся відкритий турнір з шахів (особиста першість), присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста  Віталія Сахна, який   загинув в Афганістані.

Детальніше...

 

У профілактиці та лікуванні онкологічних захворювань чимала роль відводиться саме лікарям сімейної медицини

Про це 5 лютого в ході наради за участю лікарів загальної практики сімейної медицини КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з питання реалізації в районі завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Зустріч із жителями Степнянської територіальної громади

5 лютого 2014 року в приміщенні Степнянської сільської ради відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з жителями територіальної громади.
Під час зустрічі обговорювались питання соціально-економічного розвитку територіальної громади та водозабезпечення с. Степне.
Посилений інтерес викликали питання ремонту комунальних доріг та роботу фельдшерсько-акушерського пункту.
З приводу усіх заданих питань були надані роз’яснення.
Заступником голови райдержадміністрації Юрченком О.В. проведено особистий прийом громадян.

 

Захоплення адміністративних будівель призводить до негативних наслідків у всіх сферах людського життя

Радою голів державних адміністрацій спільно з районними державними адміністраціями була підготовлена інформація щодо наслідків захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідків створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому.

Детальніше...

 

У діалозі узгоджено рекомендації щодо подальшої діяльності Вінницько-Іванівської сільської ради

Сьогодні, під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л.М. відбулася робоча нарада, в ході якої було розглянуто акт про перевірку здійснення Вінницько-Іванівською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

У районній державній адміністрації утворені і працюють 54 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів

Про це 5 лютого під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації з питання щодо діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації в 2013 році та заходи щодо поліпшення їх роботи проінформувала заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник організаційного відділу Явтушенко Н.О.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання