Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відзначення Дня ветерана – це вияв глибокої пошани до людей старшого покоління

1 жовтня на Богодухівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
У центрі дитячої та юнацької творчості ветеранів війни та праці, пенсіонерів привітали голова районної державної адміністрації Сластін О.П., голова районної ради Тризна Д.К., міський голова Олексенко Н.І., народний депутат України Біловол О.М.

Детальніше...

 

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено вивчення питань стану дотримання вимог трудового законодавства

Сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації було заслухано питання щодо стану роботи з вивчення діяльності суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог чинного законодавства та повноти сплати Єдиного соціального внеску, а також податків до місцевих бюджетів.
Виступаючи перед присутніми, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В., зокрема, зазначила, що протягом 8 місяців поточного року здійснена низка профілактично-попереджувальних та адміністративно-організаційних заходів, спрямованих на викорінення з практики підприємств усіх форм власності порушення діючого законодавства щодо рівня оплати праці та ліквідації заборгованості її виплати.

Детальніше...

 

На амбулаторному прийомі до сімейних лікарів району за 9 місяців 2014 року здійснено 35297 відвідувань

Про це сьогодні на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації з питання щодо надання населенню доступної і якісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини повідомила перший заступник голови райдержадміністрації Яцюк В.Б.

Детальніше...

 

Розрахунок тарифів на послуги водопостачання та водовідведення є планово-збитковим внаслідок того, що до повної планової собівартості включені не всі планові витрати в повному обсязі

Як наголосила сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М., діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розраховані на базі витрат 2010 року, скориговані у 2011 році та діють на даний час. Розрахунок проведений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №959 від 12.07.2006 року зі змінами «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення». Рентабельність в тарифах складає в послузі з водопостачання 3,2%, з водовідведення – 8,3%, в тому числі для населення – 0%. Субвенція з Державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах протягом звітного періоду не надавалась.

Детальніше...

 

Участь громадськості у процесі формування та реалізації державної політики

За такою темою 22-23 вересня на базі Харківського регіонального інституту державного управління національної академії державного управління при Президентові України відбувся тематичний короткостроковий семінар за участю головних спеціалістів апарату обласної державної адміністрації, керівників та спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення Харківської області.

Детальніше...

 

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Шановні земляки, дорогі батьки, сивочолі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та з Днем ветерана!
Цей день символізує єдність і спадкоємність поколінь, дає прекрасну можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за їхній неоціненний внесок у розвиток держави, за багаторічну самовіддану працю на користь Богодухівського краю, за доброту і мудрість.
Ваше покоління винесло на своїх плечах весь тягар війни, відродило країну після воєнної розрухи, пережило багато випробувань, болю та втрат і при цьому зберегло гідність, віру, силу духу, любов до рідної землі.
Дозвольте засвідчити вам глибоку шану та повагу за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розбудову нашої держави.
Ми пам’ятаємо про свій невідплатний борг перед вами і спрямовуємо всі зусилля для збереження і примноження ваших досягнень.
Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, добра, злагоди та життєвих гараздів.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей!

Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 (із змінами).

Детальніше...

 

Відбулася чергова сесія районної ради

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сластін О.П. взяв участь у черговій XXXVIII сесії районної ради VI скликання.
В ході засідання були прийняті зміни до районного бюджету, внесено зміни до рішення районної ради від 12.12.2013 №651-VI «Про затвердження Програми інформатизації Богодухівського району на 2014-2015 роки», заслухано питання про стан справ в освітній галузі району та заходи щодо забезпечення сталого її функціонування в 2014-2015 роках, затверджено Положення про Філію загальноосвітньої школи району тощо.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання