Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

На полях району

29 липня в рамках чергового об’їзду сільськогосподарських підприємств району голова райдержадміністрації .Сластін О.П. відвідав ФГ «Шубське» і СТОВ «Братеницьке», якими керує Рукас О.М.
В розмові з очільником району бригадир рільничої бригади Вакуленко Т.М. розповіла, що завдяки вдалому керівництву господарствами близько тридцяти земляків-сільчан мають роботу і стабільну заробітну плату. До речі, в обробітку вказаних господарств близько 3 тисяч га сільгоспугідь, в арсеналі - нова техніка і у пріоритеті – сівозміна, якісний матеріал, професійний і господарський підхід до землі. Тож і мають «Шубське» і «Бартеницьке» гідні результати роботи. Адже станом на сьогодні урожайність ранніх зернових становить більше 55 ц/га

Детальніше...

 

Основне завдання керівників всіх рівнів – своєчасне оповіщення громадян

Про це сьогодні під час координаційної наради з питання «Про виконання Указу Президента України від 21 липня 2014 року №607/2014 «Про часткову мобілізацію наголосив голова районної державної адміністрації Сластін О.П. В нараді взяли участь: прокурор Богодухівського району, керівники Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області, Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня, КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району», органи місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

В районі розпочато роботу щодо обговорення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Сьогодні на виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 14.07.2014 року №01-28/4859 «Про заходи з підготовки до реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом» відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо організації роботи з вивчення та роз’яснення положень вказаної Угоди.

Детальніше...

 

Основне завдання на сьогодні – виконання мобілізаційних заходів

28 липня відбулося засідання Оперативного штабу Богодухівського району, в роботі якого взяли участь керівники Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області, Богодухівського РВ ГУ ДНС України у Харківській області, Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, оперативний уповноважений Дергачівського міжрайонного відділу Управління СБ України в Харківській області та представники громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Самооборона».

Детальніше...

 

Протягом І півріччя 2014 року до всіх гілок влади району надійшло 1392 звернень, в яких громадяни порушили 1535 питань

Про це повідомив начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Фень Д.Д.
Особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися інваліди, ветерани війни та праці, діти війни, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Від зазначеної категорії населення надійшло 25,4% звернень і значна увага приділялась розгляду звернень саме цих осіб, вишукувались можливості надання різних видів допомоги.

Детальніше...

 

Думка ветеранів завжди враховується в роботі всіх гілок влади

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося засідання «круглого столу» за участю голови райдержадміністрації Сластіна О.П., голови районної ради Тризни Д.К., голови Харківської обласної організації ветеранів України Хіневича А.П., заступника голови Ради, голови комітету ветеранів війни Харківської обласної ради ветеранів Бабайлова Ю.А., заступника голови Ради, голови комітету ветеранів військової служи Попова В.П., представників соціальних служб району, голів первинних організацій районної організації ветеранів України.

Детальніше...

 

Сподіваємося на подальшу співпрацю та конструктивний діалог

Таку думку висловив сьогодні голова районної державної адміністрації Сластін О.П., вітаючи новообраного голову районної організації ветеранів України - Омеляненка І.С.
Слід зазначити, що ця ветеранська організація є самою чисельною в районі і налічує в своїх лавах близько 12 тисяч ветеранів, які об’єднані в 73 первинних ветеранських організаціях, з них 51 – місцева, 22 - сільських, селищних.

Детальніше...

 

Обрано нового голову районної організації ветеранів України

Сьогодні в ході проведення позачергової звітно-виборчої конференції районної організації ветеранів України головою цієї організації було обрано Омеляненка І.С. Слід зазначити, що колишній голова ветеранської організації Грінько В.М. за станом здоров'я написав заяву на звільнення. Віктор Миколайович очолював організацію з 2006 року. Його авторитет і відповідальне ставлення до потреб людей похилого віку, багаторічний особистий внесок у діяльність ветеранської організації були оцінені багатьма нагородами як обласного, так і районного рівнів. Районна державна адміністрація дякує Вам, Вікторе Миколайовичу, за плідну працю та бажає здоров'я на довгії літа.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання