Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Об’єднаємо громаду – доведемо все до ладу

22 жовтня в рамках проведення Дня віддаленого села пройшов виїзд голови Богодухівської районної державної адміністрації до села Балабанівка. В.М.Бєлий під час свого виступу перед громадою відзначив позитивну динаміку розвитку сільської ради, яка відбувається завдяки очільнику громади – В.М.Стойчику та надійному помічнику, директору КСП «Балабанівське» - О.В.Львовій.
Своїми силами тут намагаються вирішувати навіть таку важливу проблему, як ремонт доріг. І у цьому питанні теж є певні зрушення.

Детальніше...

 

У відновленні об'єктів культури на селі активно бере участь соціально відповідальний бізнес

Про це в ефірі програми обласного радіо «Від влади до громади» повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
«Сьогодні коштів, які виділяються в бюджетах усіх рівнів на відновлення інфраструктури села, абсолютно недостатньо. Тому без залучення спонсорської допомоги, без фінансової участі тих підприємств, які ведуть успішну діяльність на території сільських районів, нам не обійтися. Зрозуміло, що держава не має права перекладати на плечі бізнесу всі свої турботи, але й обійтися без допомоги соціально відповідального бізнесу сьогодні теж неможливо», – зазначив він.

Детальніше...

 

Відбувся семінар для директорів районних будинків культури Харківської області

Сьогодні в будинку культури Дергачівського району відбувся семінар директорів районних будинків культури Харківської області. У заході також взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської ОДА Дмитро Кузнєцов, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев.

Детальніше...

 

Понад 8 млн. грн. використано у 2013 році для поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури області

Про це в ході прес-конференції повідомив директор Департаменту культури і туризму ОДА Дмитро Кузнєцов.
«У рамках реалізації в регіоні завдань Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села, за рахунок місцевих бюджетів цього року проведено капітальний ремонт Височанської бібліотеки-філії №1 Харківського району, 4 бібліотек-філій Чугуївської ЦБС, Садоводського сільського клубу Великобурлуцького району, Куп'янського районного будинку культури, Ізюмського сільського клубу Борівського району тощо» , - повідомив Дмитро Кузнєцов.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян – чергова нагода допомогти людям

Головою районної державної адміністрації Володимиром Миколайовичем Бєлим 21 жовтня 2013 року у громадській приймальні районної державної адміністрації був проведений особистий прийом.
Під час прийому звернулися громадяни різних верств населення, якими порушені питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування, квартирного обліку, сусідських взаємовідносин. Дані звернення були взяті на контроль. Також громадянам були надані, в повному обсязі, роз’яснення щодо будівництва комплексу з управління комунальними відходами.

 

Богодухівський електромеханічний завод: 45 років сталого розвитку

18 жовтня Богодухівський електромеханічний завод ДНВП «Об'єднання Комунар» відзначив 45-річчя з того часу, коли розпочав свою діяльність.
Саме цього дня в районному будинку культури на урочистості з нагоди ювілею заводу зібралася численна когорта богодухівців, адже життя майже кожної богодухівської родини пов’язане з цим підприємством.

Детальніше...

 

Завдяки роботі соціальних фахівців 21 дитина повернулася до біологічних батьків

Нині в Харківській області створені і існують 44 центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Про це повідомив під час прес-конференції в.о. директора Харківського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олександр Полянський. За його словами, самій системі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у цьому році виповняється 20 років. Поштовхом для змін, які відбуваються у центрах, стали ініціативи Президента України.

Детальніше...

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України та пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики у минулому році було розширено інститут фахівців із соціальної роботи

Про це 18 жовтня в ході засідання «круглого столу» «Про реалізацію в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливішими категоріями населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки» зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання