Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Інформація для громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

З метою забезпечення всіх осіб, які перебувають під юрисдикцією України правовою допомогою при Богодухівському районному управлінні юстиції Харківської області щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години працює громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги. Приймальня здійснює такі види правової допомоги: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Детальніше...

 

Будівництво Комплексу – під постійним контролем

17 липня голова районної державної адміністрації Сластін О.П. взяв участь у черговій нараді на будівництві Коплексу з управління комунальними відходами в м.Богодухові, під час якої були розглянуті планові питання щодо будівництва Комплексу.

 

Сьогодні, як ніколи, потрібно розширювати лісові насадження

Про це 17 липня наголосив голова районної державної адміністрації Сластін О.П. під час робочої зустрічі з працівниками ДП «Гутянське лісове господарство».
В ході зустрічі очільник району ознайомився з роботою підприємства, обговорив шляхи подальшого його розвитку та познайомився з новим керівництвом обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Вирішуємо завдання спільними зусиллями

16 липня відбулася співбесіда голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. з Уляніським сільським головою Батожським О.В., Хрущово-Микитівським сільським головою Байбаком О.М. та Степнянським сільським головою Огер В.Д.
В ході обговорення були висвітлені питання виконання плану соціально-економічного розвитку територіальних громад та ті, що потребують вирішення найближчим часом.
Підбивши підсумки зустрічі, голова районної державної адміністрації наголосив, що проблемні питання є і потрібно докласти максимум зусиль для їх вирішення.

 

За 6 місяців 2014 року до місцевого бюджету надійшло доходів в сумі 71756,0 тис.грн. (на 1927,3 тис.грн. більше, ніж за аналогічний період 2013 року)

Сьогодні в ході апаратної наради у голови райдержадміністрації начальник управління Державної казначейської служби України в Богодухівському районі Закопайло О.М. проінформувала про стан казначейського обслуговування за 6 місяців поточного року УДКСУ в Богодухівському районі.

Детальніше...

 

В районі проведена значна робота щодо залучення громадськості до обговорення змін до Конституції України

Про це сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив заступник голови райдержадміністрації, співголова робочої групи з питань організації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади Юрченко О.В.

Детальніше...

 

7 серпня Богодухівщина святкуватиме 71-шу річницю з дня визволення від фашистських загарбників

Про це 16 липня під час апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила завідувач сектора культури райдержадміністрації Волошко А.М.

Детальніше...

 

Проблемних питань багато, а можливості їх вирішення обмежені

Про це голова районної державної адміністрації Сластін О.П. 15 липня наголосив під час проведення особистого прийому громадян.
Під час прийому зверталися, як і цілі колективи, так і окремі громадяни з наболілими питаннями. Зокрема, громадян турбувало питання ремонту даху багатоквартирного будинку, ремонту доріг та створення водовідних стоків на окремих ділянках дороги, спилення аварійних дерев, земельних відносин та соціального захисту. Дані звернення зареєстровані та взяті на контроль.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання