Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харкові відкрито новий навчально-спортивний комплекс «Юрист»

В урочистій церемонії відкриття взяли участь Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, заступник голови ХОДА Євген Савін, голова обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій.

Детальніше...

 

Михайло Добкін привітав з Днем знань учнів Харківської спеціалізованої школи № 132

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін 1 вересня привітав учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №132 Харківської міської ради з Днем знань. Саме в перший клас цієї школи губернатор привів свою доньку - Єву.

Детальніше...

 

Сьогодні практично всі діти при бажанні можуть займатися в гуртках різних напрямків

Як зазначив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін, реалізуючи в регіоні завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, багато часу і сил приділяється не тільки збереженню мережі позашкільної освіти, але і її збільшенню.
«Цього року по лінії освіти відкриється 106 позашкільних навчальних закладів, по лінії культури - 78, по лінії спорту - 94. Тобто, сьогодні практично всі діти, які мають бажання, можуть займатися в гуртках різних напрямків», - сказав Євген Савін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Всі загальноосвітні заклади Харківщини готові до нового навчального року

Як зазначив заступник голови ОДА Євген Савін, створення комфортних і безпечних умов, а також забезпечення можливості отримання хорошого рівня знань - основоположні критерії в підготовці до кожного навчального року.
«Цього року в регіоні відкриється 846 загальноосвітніх навчальних закладів . Всі школи вже мають акти готовності. Перше вересня розпочнеться з інформації для дітей про 70-річчя визволення Харківської області від фашистських загарбників», - сказав Євген Савін.

Детальніше...

 

Цього року всі школи Харківської області будуть обладнані теплими туалетами

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Євген Савін.
«Згідно з завданням Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року в Харківській області ведеться активна робота з облаштування в школах теплих туалетів. У першу чергу, це стосується сільських шкіл. Служби повинні знаходитися в одній будівлі зі школою. Тому що це здоров'я наших дітей, а, отже, і здоров'я наступних поколінь, які будуть народжуватися на території Харківської області», - сказав Євген Савін.
Також він зазначив, що розуміння необхідності вирішення цієї проблеми депутатами обласної ради, керівниками всіх рівнів дає можливість говорити про те, що цього року з цим завданням Харківська область впоралася.

Джерело: Харківська ОДА

 

Одна з найкращих шкіл України - Обласна спеціалізована школа- інтернат «Обдарованість» в останні дні серпня приймає своїх нових учнів

Сьогодні в ході прес-туру журналісти відвідали КП «Обласна спеціалізована школа- інтернат II - III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».
У цій школі немає молодших класів, але сьогодні тут галасно і багатолюдно - це заселяються новачки - восьмикласники з усіх районів Харківської області. На наступні 4 роки школа стане їх другою домівкою. Саме тому, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, тут було виконано значний обсяг робіт з матеріально - технічного оснащення.

Детальніше...

 

Всі 46 навчальних закладів Дергачівського району готові до нового навчального року

Сьогодні в ході прес-туру харківські журналісти завітали не тільки до Чугуївського району області, а й до Дергачівського.
Саме тут, за словами заступника голови Дергачівської РДА Тетяни Малиніної, виконуючи завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, першими в області завершили  облаштування шкіл внутрішніми туалетами.

Детальніше...

 

«Соціальні ініціативи Президента – в життя» - таким був девіз районної педагогічної конференції, яка відбулася 30 серпня в районному будинку культури

На виконання в регіоні завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року на конференції обговорювалися питання подальшого розвитку навчальних закладів району.
З вітальним словом до всіх присутніх виступили голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., заступник голови районної ради Самутін І.П., головний спеціаліст відділу нормативності та якості освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Сєрікова Л.М., заступник голови міської ради Рогинська Л.І.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання