Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Роботі зі зверненнями громадян - постійну увагу!

08 травня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян під головуванням голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. було заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення Жижирій Н.В. про роботу із зверненнями громадян.

Детальніше...

 

9 травня - День Перемоги

Дорогі жителі міста і району!
Дорогі ветерани!

Від усього серця вітаю вас з 69-ою річницею Великої Перемоги.
9 Травня - це особливе для нашого народу свято - величне і вистраждане. І в той же час воно найяскравіше, найрадісніше й об'єднуюче всі покоління під прапором історичної Перемоги.
Наш народ із щирою величчю виконав свою історичну місію. Він не тільки приніс звільнення Україні, але й допоміг врятувати світ від нацизму, надати волю державам Європи, зумовив результат всієї Другої світової війни.
Скільки віддано було сил, скільки пролито крові, скільки людських життів покладено заради Великої Перемоги, заради щастя й незалежності України!
У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.
Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
Земний уклін солдатам Перемоги, воїнам - визволителям, нашим ветеранам, які для нас є взірцем того, як потрібно любити, будувати свою державу, робити добрі справи для блага країни та народу.
Зі святом вас усіх! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, мирного неба і квітучих весен над нашою Україною!

З найкращими побажаннями.
Голова Богодухівської районноїдержавної адміністрації
О.П.Сластін

 

Головна задача – стабільність у життєдіяльності громади

07 травня відбулася співбесіда голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. з керівниками органів місцевого самоврядування району щодо актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.
Порушені питання, зокрема, стосувалися окремих питань, пов'язаних з організацією роботи серед населення, підприємств, установ та організацій щодо надання допомоги правоохоронним органам під час виконання професійних обов'язків.
Основна увага приділялася матеріально-технічному забезпеченню звичайних виборчих дільниць, їх повній готовності до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

 

Моя принципова позиція – консолідація суспільства

Про це 7 травня під час зустрічі з активом району наголосив народний депутат України Біловол О.М.
Звертаючись до присутніх, Олександр Миколайович неодноразово наголосив: «Незважаючи на напружену суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в Україні, ми з вами залишаємося однією єдиною командою, адже сьогодні для всіх нас головне завдання – стабільність, спокій, добробут і довіра громадян».

Детальніше...

 

В районі було забезпечено стале функціонування господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та виконаний необхідний обсяг робіт

Про це було наголошено 7 травня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та районної комісії з організації підготовки господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Детальніше...

 

З 01 травня 2014 року встановлено нові ціни на природний газ для потреб населення

ПАТ «Харківгаз» повідомляє, що згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 03 квітня 2014 року №420 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» з 01 травня 2014 року змінені роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення, зокрема:

Детальніше...

 

У зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася в регіонах, ми повинні визначити головні завдання, щоб не допустити її дестабілізації в нашому районі

Про це 5 травня в ході наради з керівниками правоохоронних органів наголосив голова районної державної адміністрації Сластін О.П.
На нараді було заслухано інформацію керівників територіальних органів виконавчої влади про стан роботи їх підрозділів, виконання Указу в.о. Президента України «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» та порушено питання щодо забезпечення правопорядку під час проведення святкових урочистостей з нагоди Дня Перемоги.

Детальніше...

 

Урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги на Богодухівщині відбудуться 8 травня

Про це було одноголосно вирішено 5 травня в ході засідання Організаційного комітету з відзначення в Богодухівському районі Дня Перемоги.
У зв’язку з нестабільною суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в Україні, всі заходи будуть проведені в денний час.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання