Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни і ветерани
Збройних Сил, майбутні солдати!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.
Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом управління ветеринарної медицини в Богодухівському районі.

5 грудня 2012 року відбулася зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з трудовим колективом управління ветеринарної медицини в Богодухівському районі.
В зустрічі взяли участь 11 чоловік. В ході зустрічі були обговорені питання щодо соціально-економічного розвитку району в поточному році та питання щодо правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками.

Детальніше...

 

Оголошення для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

З 01.01.2012 набув чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - КВЕД-2010), затверджений Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Новий КВЕД-2012 у повній мірі відповідає європейським вимогам і стандартам. Не зважаючи на це, старий класифікатор України ДК 009:2005 (далі - КВЕД-2005) діє до кінця 2012 року.
Ураховуючи зазначене, усі підприємства, організації та фізичні особи - підприємці зобов’язані до 31.12.2012 перейти на нові КВЕД-2010.

Детальніше...

 

З нами бізнес сильніше!

Під таким девізом працюють спеціалісти Європейського банка реконструкції і розвитку, які 4 грудня в місті Богодухові презентували Програму ділових консультаційних послуг ЄБРР (BAS) Україна, яка фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

 

У Міжнародний день інвалідів…

3 грудня заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. взяла участь у заходах з нагоди Міжнародного дня інвалідів у дитячому будинку-інтернаті.
Також, в ході заходів спільно з дирекцією закладу були обговорені питання сьогодення цього закладу та подальшої участі представників будинку-інтернату в районних та місцевих заходах.

 

Молодь проти СНІДу

У понеділок, 3 грудня, долучилися до Всеукраїнської акції боротьби проти СНІДу і за здоровий спосіб життя учнівська молодь Богодухівщини. Цього дня у районному будинку культури пройшла молодіжна акція, у якій взяли участь художньо-агітаційні бригади гімназії №1, колегіуму №2, ліцею №3, Улянівської ЗОШ І-ІІІ ст., хореографічний ансамбль «Надія» (керівники - Н.Педан та Ю.Рідкокаша), вихованці спортивного клубу «Прюнель» (керівник - О.Даньшин), творчий дует у складі Седи Асланян та Світлани Каплій (керівник А.Курко-Дерябіна), вокальна студія «Каприз» (керівник - О.Михайлюченко).
Усі учасники заходу: і ті, що виступали на сцені, і ті, що були присутні в залі, в черговий раз запам’ятали, що серед безлічі хвороб, які увійшли з людством у XXI століття, найстрашнішою, наймасовішою і найпрогресуючою є СНІД. Тому це варто пам'ятати кожного дня.

 

Увага!

4 грудня 2012 року о 10.00 в малій залі Богодухівської районної державної адміністрації відбудеться презентація Програми ділових консультаційних послуг.

Детальніше...

 

Бюджет району по доходах виконаний на 100,1%

Як повідомив в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 28 листопада поточного року начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.В. станом на 01 листопада 2012 року зведений бюджет Богодухівського району по доходах виконаний на 100,1% до затвержених показників, при плані доходів 116,4 млн.грн., фактично надійшло 116,5 млн.грн. При цьому загальний фонд виконаний на 99,4%, спеціальний фонд - 99,1%, бюджет розвитку - 161,6%.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання