Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Почути думку людей - важливо й необхідно

20 листопада Степнянський сільський голова Огер В.Д., у відповідності п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звітувала перед територіальною громадою про проведену роботу за рік.
У заході взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Адаменко М.Г, депутати сільської ради та жителі громади.

Детальніше...

 

Діяльність Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України направлена на захист інтересів споживачів та розвиток конкуренції

Про це в ході проведення «Дня відкритих дверей» з питань захисту конкуренції у Богодухівському районі наголосив голова Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Косолапов А.Г.
У заході, який відбувся 20 листопада взяли участь представники територіальних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

Люди готові до зустрічі, коли є про що говорити

19 листопада Вінницько-Іванівський сільський голова Соловей О.М. звітувала територіальній громаді про проведену роботу.
Звіт відбувався за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.В. Сизоненко.
До сільського голови були поставлені запитання, що стосувалися ремонту дороги на Кущовій греблі, опалення сільського будинку культури та дотримання правил благоустрою мешканцями.

Детальніше...

 

Районна державна адміністрація всебічно забезпечує реалізацію права кожного громадянина на доступ до публічної інформації

У ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації, яка відбулася 20 листопада, начальник відділу масових комунікацій апарату райдержадміністрації Сахно Л.Б. проінформувала присутніх про опрацювання та надання відповідей на запити в порядку та в строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Детальніше...

 

Аналіз повеневої обстановки минулих років показує, що зон затоплення в районі немає

20 листопада в ході засідання апаратної наради у голови районної державної адміністрації було розглянуто питання щодо готовності району до безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені. Як повідомив завідувач сектора цивільного захисту населення райдержадміністрації Церковний С.М., в цьому напрямку в районі вживається ряд заходів. Зокрема, 11 жовтня в рамках проведення засідання робочої групи з орендарями водних об’єктів було загострено питання щодо виконання умов договору оренди в частині проходження паводків та повені. Вказано на створення аварійних матеріалів, із розрахунку на кожні 100 м дамби водойми: 3 м³ піску, 1,5 м³ щебеню, 100 мішків, 50 л палива. Орендарями проведено заготівлю на 70%. Також керівникам були поставлені конкретні завдання з обов’язковим звітуванням.

 

Основне завдання закладів культури – розвиток соціальної активності та творчого потенціалу громадян

Про це 20 листопада в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосила завідувач сектора культури Волошко А.М. Як було зазначено, у нашому районі працює 29 клубних закладів, в яких діє 170 клубних формувань. У гуртках та творчих колективах займається 1812 учасників, з них 1152 – дітей. У районі двом колективам присвоєно звання «народний», а дитячому хореографічному – «зразковий».

Детальніше...

 

Позашкільна освіта створює додаткові можливості для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку дітей

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 19 листопада в центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання «круглого столу», метою якого стало обговорення питання розвитку позашкільної освіти в Богодухівському районі. У засіданні «круглого столу» взяли участь перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Сизоненко О.В., начальник відділу освіти районної державної адміністрації Безмінова І.Г., виконуюча обов’язки директора Богодухівського ЦДЮТ Соловйова О.О., керівники гуртків центру та загальноосвітніх навчальних закладів.

Детальніше...

 

Залучення учнівської молоді до участі в гуртках за напрямами позашкільної освіти є дієвим засобом попередження злочинності та правопорушень

Таку думку 19 листопада висловила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. під час зустрічі з керівниками гуртків центру дитячої та юнацької творчості та загальноосвітніх навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання