Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

В Харківській області відкрито близько 300 нових гуртків та секцій

Про це під час прес-конференції на тему: «Перші результати забезпечення в регіоні збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» розповів директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації Роман Шаповал. За його словами, основним досягненням Харківської області є збереження мережі позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Громада Хрущово-Микитівської сільської ради оцінювала роботу місцевої влади

21 листопада 2013 року на відкритій зустрічі з громадянами за участю завідувача сектора цивільного захисту районної державної адміністрації Церковного С.М. та заступника голови районної ради Самутіна І.П., Хрущовомикитівський сільський голова Байбак О.М. звітував про роботу впродовж року.
Були висвітлені питання виконання плану соціально-економічного розвитку громади та ті, що потребують вирішення найближчим часом.

Детальніше...

 

Харківська область - лідер з влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання

Про це повідомила начальник служби у справах дітей ХОДА Тетяна Печерських. За її словами, в Україні знизилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з 102 тис. до 92 тис. При чому 80% цієї категорії дітей виховуються у сімейних формах.

Детальніше...

 

В області на 100% виконується завдання Президента щодо забезпечення гарантованих прав дітей

В області на 100% виконується завдання Президента щодо забезпечення гарантованих прав дітей. Це право на освіту, на дошкільну освіту і право на всебічний розвиток у формі позашкільної освіти. Про це заявив директор Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал.

Детальніше...

 

Вперше за роки незалежності України позашкільній освіті приділяється така велика увага. Михайло Добкін

Сьогодні на Харківщині вперше відбувся Обласний круглий стіл працівників позашкільних навчальних закладів області «Рік дитячої творчості в навчальних закладах Харківщини». Як прокоментував голова ХОДА Михайло Добкін, позашкільній освіті зараз приділяється багато уваги.

Детальніше...

 

Влада за підтримки територіальної громади працює на результат

21 листопада Павлівський сільський голова Тарасенко П.А. звітував перед територіальною громадою.
На зустрічі були присутні жителі сіл Павлівка та Кручик, керівники сільськогосподарських підприємств: СВК ім.Каразіна (Шовковий В.А.), СФГ «Полісся» (Заєць М.М.).
У заході взяли участь начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Телешенко І.П. та заступник голови районної ради Самутін І.П.

Детальніше...

 

Звернення голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. до мешканців району з нагоди 80-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Шановні жителі міста та району!

80 років тому український народ пережив найбільшу трагедію за весь час свого існування.
Голодомор 1932-1933 років став найстрашнішим лихом для всіх тодішніх поколінь. Мільйони життів, малих та дорослих, було знецінено задля безглуздої мети.
Вражає те, що жахливий злочин проти власного народу було скоєно в ХХ столітті, в той час, коли в багатьох демократичних країнах світу найбільші людські цінності і саме життя людини ставали пріоритетними. Голод травмував націю, залишив глибокі соціальні, психологічні та демографічні шрами, які не гояться і до сьогоднішнього часу. Неможливо спокійно слухати свідчення очевидців, за кожною розповіддю сльози і молитви.

Детальніше...

 

Працювати в системі - значить працювати на результат

Робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М. Іванової 21 листопада завершено перевірку діяльності виконавчого комітету Сухининської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання