Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

В районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани

10 квітня в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії зі створення і ведення районної Дошки пошани, персональний склад якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 березня 2013 року №72.
В ході засідання були розглянуті характеристики та подання на  представників трудових колективів - кандидатів для занесення на районну Дошку пошани та визначено місце її встановлення.

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

10 квітня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

Детальніше...

 

На Богодухівщині започатковано акцію «Слава. Гордість. Пошана»

Богодухівською районною державною адміністрацією спільно з районною організацією ветеранів України з нагоди відзначення в 2013 році 70-річниці визволення Богодухівщини та України від фашистських загарбників започатковано акцію «Слава. Гордість. Пошана». Метою акції є виготовлення та встановлення на будівлях учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років табличок «Тут живе учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни». До акції вже залучилися депутати Богодухівської міської ради, які взяли всі витрати на виготовлення табличок, на себе.
До 9 травня на будівлях всіх учасників бойових дій, а їх в районі 83 чоловіка, будуть встановлені такі таблички.

 

Хореографічний колектив «Надія» презентував концертну програму

3 квітня в Богодухівському районному будинку культури відбулася концертна програма, присвячена присвоєнню звання «зразковий» хореографічному колективу «Надія» комунального закладу районної ради «Районний будинок культури».
Колектив було засновано в 2005 році. З початку заснування колектив очолює Педан Надія Петрівна.
У концерті взяли участь голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович, заступник голови районної ради Самутін Іван Петрович, Богодухівський міський голова Олексенко Наталія Іванівна, депутат Харківської обласної ради Усенко Олег Вікторович, батьки вихованців колективу та шанувальники.

Детальніше...

 

Зустріч заступника голови райдержадміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом ПСП ім. Шевченка

3 квітня відбулася зустріч заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрченка Олексія Вікторовича з трудовим колективом ПСП ім. Т.Г.Шевченка.
В зустрічі взяли участь 14 працівників підприємства. В ході зустрічі обговорювались питання щодо роботи аграрної галузі району в поточному році, правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками, про особливості вирішення земельних питань в поточному році.

Детальніше...

 

Влада й громада мають працювати на спільний результат

Минулого тижня пройшов черговий День влади у громаді, цього разу - у Павлівській сільській раді. Районна влада, місцеві депутати, активісти, керівники сільгосппідприємств, жителі зібралися у Кручанському клубі, щоб обговорити досягнення громади за минулий рік і перспективи на поточний.

Детальніше...

 

Діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у І кварталі 2013 року і заходи щодо поліпшення їх роботи

В ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації, яка відбулася 3 квітня, було розглянуто питання щодо діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів райдержадміністрації у І кварталі 2013 року і заходи щодо поліпшення їх роботи. З означеного питання виступила керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. Зокрема, Лілія Миколаївна зазначила, що відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації у районній державній адміністрації станом на 01 квітня 2013 року утворені і працюють 67 консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Про підсумки декларування доходів за 2012 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування

В ході засідання апаратної наради у голови районної державної адміністрації 3 квітня було розглянуто питання щодо підсумків декларування доходів за 2012 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.
Виступаючи перед присутніми керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. зауважила, що у поточному році державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування заповнювали одну декларацію - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, яка встановлена статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» і подається за місцем роботи декларанта до 01 квітня (декларації повинні бути поміщені в особові справи державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до вимог чинного законодавства).

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання