Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

12 мешканців району удостоєні звання «Почесний громадянин Богодухівського району»

З нагоди 90-річчя району вперше рішенням районної ради було присвоєно звання почесного громадянина Богодухівського району.
Цьоріч його отримали: народний депутат України Біловол О.М. депутат Харківської обласної ради Васенін А.С., Герой Соціалістичної Праці Шабинський Л.З. та посмертно: Герой України Тронько П.Т., колишні керівники району: Бурлак М.Г., Меліхов І.Ф., Мороз С.Г., Павлов О.П., Чернігов В.П., депутат Верховної Ради України Карасик В.М., голова районної ветеранської організації Юхно О.П., Заслуженний вчитель України, засновник районного історико-краєзнавчого музею Бєляєв М.С.

 

Поєднання минулого і сучасного роблять Богодухівщину унікальною та неповторною

«Богодухівщина – один з найпрекрасніших куточків Слобожанщини, край, який активно нарощує свій економічний потенціал і де економічні показники стають запорукою покращення добробуту кожної родини»,- наголосив під час свого виступу з нагоди 90-річчя Богодухівського району народний депутат України Біловол О.М.
В день великого свята народний депутат побажав жителям нашого району витримки, наснаги, подальших успіхів у справах на благо процвітання рідного краю, нагородивши подяками народного депутата України та годинниками 76 мешканців району.

 

Мальовнича та звитяжна Богодухівщина – справжня перлина та окраса Слобожанщини

З нагоди 90-річчя Богодухівського району від депутатського корпусу Харківської обласної ради його мешканців привітала перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко О.П. Зокрема, Олена Петрівна зазначила, що в нашому районі живуть, працюють, творять тисячі достойних людей. Тому не викликає сумнівів, що Богодухівський район завжди буде в числі перших, до якої б високої мети ми не йшли і яких би рубежів не прагнули сягнути. До її привітань і побажань приєдналися і депутати Харківської обласної ради Усенко О.В. та Коновалов Л.С.

 

Богодухівщина заслужено пишається трудовими здобутками та ратними подвигами своїх земляків

Про це 16 листопада під час урочистостей з нагоди 90-річчя Богодухівського району наголосив заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Хома В.В, який передав щирі вітання мешканцям району від губернатора Харківської області Добкіна М.М. «Історія Богодухівської землі поєднує славне минуле і гідне сьогодення. Богодухівщина заслужено пишається трудовими здобутками та ратними подвигами своїх земляків, які сьогодні примножують надбання попередніх поколінь», - наголосив у своєму виступі Василь Васильович.

 

За дев'ять десятиліть Богодухівщина пройшла шлях, уславлений малими та великими подіями

Виступаючи перед поважним зібранням на урочистостях з нагоди 90-річчя району, голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. наголосив, що за 90 років становлення і розвитку Богодухівського району нам з вами є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, богодухівці трудилися та створювали, запроваджували та досягали. Тому закономірно, що в ході урочистостей, близько 145 мешканців району за сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району були нагороджені відзнаками загальнодержавного, обласного та районного рівнів.

 

Богодухівський район відзначив 90-річний ювілей

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Богодухівщина. Її історія глибока і неосяжна, а сьогодення, зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне і неповторне.
Цьогоріч Богодухівський район відзначає своє 90-річчя від дня заснування. Сьомого березня у 1923 році постановою Всеукраїнського центрального виконавчого комітету був створений наш район як адміністративна одиниця.

Детальніше...

 

Привітання керівництва Мантуровського району Курської області з 90-річчям району

Уважаемые жители Богодуховского района!

Сердечно поздравляем всех с 90 летием образования района!
За эти годы Богодуховский район прошел славный исторический путь.
При всех объективных трудностях сегодня можно твердо сказать, что район сумел удачно интегрироваться в экономику и жизнь Харьковской области. Но самое главное достояние района - это его жители. На богодуховской земле живут влюбленные в свой район трудолюбивые, хлебосольные, гостеприимные люди.

Детальніше...

 

Шановні друзі!

Жителям Богодухівського району
Харківської області

 Шановні друзі!

Щиро вітаю всіх вас з прекрасним святом - 90-річчям утворення Богодухівського району Харківської області.
Богодухівщина славна своєю історією, сторінки якої сповнені пам’ятними подіями героїчного минулого рідного краю.
Але не це головне в історії та житті району. Люди – ось багатство вашого славетного краю. Це вони ратними справами та самовідданою працею звеличують свою малу батьківщину.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання