Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відкрито пункти обігріву

У зв’язку з погіршенням погодних умов в м. Богодухові розгорнуто та працює три пункти обігріву, а саме:
1. Пункти обігріву, роздачі гарячої їжі та теплого одягу
- м. Богодухів, пл. Жовтнева, 2, тел. 3-30-32 (територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської райдержадміністрації).
Режим роботи з 8-00 до 17-00 год.;
- м. Богодухів, вул. Леонова, 2, тел. 3-23-42 (кафе «У Бориса»).
Режим роботи з 8-00 до 17-00 год.
2. Пункт обігріву та надання медичної допомоги
- м. Богодухів, вул. Комарова, 3а, тел. 3-30-72 (приміщення КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня).

 

Привітали з Днем Святого Миколая

Святий Миколай давно став символом добра і правди в немилосердному світі. Свято Святого Миколая - це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки та відчуття передноворічної атмосфери.
Саме в таку чудову атмосферу 19 грудня занурилися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, і всі дітлахи, які були присутні 19 грудня на Дні Святого Миколая в центрі дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

 

Найвища оцінка - довіра людей

19 грудня, напередодні професійного свята, в РВ ГУМВС України в Харківській області відбулися урочисті заходи з нагоди Дня міліції.
Справу української міліції можна по праву назвати всенародною, адже міліція - це частка народу і покликана служити йому.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

19 грудня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, в ході якої було розглянуто 3 питання. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто питання щодо стану розрахунків споживачів району за електричну енергію та природний газ станом на 01 грудня поточного року. З цього питання присутніх проінформувала завідувач сектора інфраструктури райдержадміністрації Кириченко О.В. Зокрема, Ольга Вікторівна зазначила, що рівень розрахунків за спожиту електроенергію за січень-листопад 2012 року по району склав 99,2%., за природний газ - 102%. Районною комісією з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії у поточному році проведено 11 засідань, де були розглянуті питання стану розрахунків та вжиті заходи для підвищення рівня сплати усіма категоріями споживачів.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

12 грудня відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації, в ході якої було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03 серпня 2010 року №417 «Про створення обласної міжвідомчої робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства» (зі змінами, внесеними розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29 вересня 2011 року №544) та про хід передплати на газети «Слобідський край» та «Маяк» на 2013 рік.

Детальніше...

 

Про протидію торгівлі людьми

12 грудня в районній державній адміністрації відбувся навчально-методичний семінар «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» за участю керівників органів місцевого самоврядування району.

Детальніше...

 

З засідання сесії районної ради

7 грудня відбулася XXIII сесія районної ради VI скликання, під час якої були розглянуті питання:
1. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району КПОЗ «Міжлікарняна аптека №339» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
2. Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області деякого майна швидкої допомоги із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Богодухівського району.
3. Про надання згоди на реалізацію Проекту «капітальний ремонт комунальної установи охорони здоров’я Богодухівської центральної районної лікарні по вул. Чернієнка, 13 в м. Богодухові Харківської області. Утеплення фасадів та заміна вікон».
4. Про надання КУОЗ Богодухівської ЦРЛ згоди на списання з балансового обліку майна.
5. Про надання Богодухівському ліцею №3 згоди на списання з балансового обліку 2-х автомобілів.
6. Про затвердження протоколу №8 від 05.12.12 р. конкурсної комісії з продажу будівлі колишньої амбулаторії шкіро венерологічного відділення КУОЗ Богодухівської ЦРЛ, що розташована за адресою: м. Богодухів, вул. Моргунова, 23.
7. Про внесення уточнення до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл,селищ, міста Богодухівського району, що підлягають відчуженню шляхом продажу за конкурсом у 2012 році затвердженого рішенням районної ради від 24.02.2012 р. №222-VІ.
8. Різне.

Детальніше...

 

7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні депутати, керівники органів місцевого самоврядування,
працівники виконавчих комітетів місцевих рад району!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування

Ваша щоденна праця, невичерпна енергія, відданість своїй справі й висока відповідальність перед людьми заслуговують найсердечніших слів вдячності.
День місцевого самоврядування – це свято, яке свідчить про величезну роль органів місцевого самоврядування в житті людей.
Ви відповідальні за соціально-економічний розвиток району, демократизацію суспільних відносин, відродження державних і культурних цінностей.
Переконаний, що ваш професіоналізм і мудрість у найскладніші моменти суспільних змін забезпечать високий авторитет органів місцевого самоврядування.
Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, душевної рівноваги, комфорту в колективі, гармонії в сім’ї, вагомих успіхів у справі сумлінного служіння народу України.

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання