Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Засяяли купола нового Храму

8 листопада в с. Шуби Богодухівського району відбулася знакова подія - відкриття нового Храму Святого великомученика Димитрія Солунського. Відкриття духовного центру в селі саме цього дня стало не випадковим, адже саме 8 листопада православні всього світу вшановують пам’ять Димитрія Солунського, який у 306 році до нашої ери був страчений римськими воїнами за християнську віру.

Детальніше...

 

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

На черговій апаратній нараді у голови райдержадміністрації 7 листопада 2012 року було розглянуто низку питань. Зокрема, у порядку контролю було розглянуто 2 питання: про хід виконання дорученя голови райдержадміністрації від 03 серпня 2012 року №01-03/2159 за результатами зборів активу Гутянської територіальної громади 02 серпня 2012 року та про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2012 року №01-15/8028 «Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2012 року».

Детальніше...

 

Зустріч заступника голови районної державної адміністрації Юрченка О.В. з трудовим колективом ТОВ «Богодухівське ХПП»

7 листопада 2012 року заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В. провів зустріч з трудовим колективом ТОВ «Богодухівське ХПП».
В ході зустрічі були обговорені питання щодо роботи аграрної галузі району в поточному році, про виділення земельних ділянок для ведення особистих селянських господарств, питання правового оформлення документів на право володіння та користування земельними ділянками у приватних господарствах населення, про стан довкілля.

Детальніше...

 

Привітали працівників соціальної сфери

Включення в державний перелік професійних свят Дня працівника соціальної сфери свідчить про високу оцінку керівництвом держави надзвичайно, складної відповідальної та виключно благородної роботи працівників, які день у день опікуються розв’язанням проблем організації та оплати праці, зайнятості, соціально-побутових відносин, безпеки та охорони праці, забезпечення реалізації державних гарантій соціального захисту у вигляді пенсій, питаннями соціального страхування.

Детальніше...

 

Як проголосувала Богодухівщина?

Підсумки голосування на виборчих дільницях Богодухівського району (за даними ЦВК)

Детальніше...

 

4 листопада - День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Богодухівщини!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.
Відзначення Дня працівника соціальної сфери - справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.
Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.
Натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Голова районної
державної адміністрації
Бєлий В.М.

 

Заступник голови районної державної адміністрації Гурін П.М. провів зустріч з трудовим колективом та виїзний прийом громадян на Богодухівському електромеханічному заводі ДНВП «Об'єднання Комунар»

Нещодавно заступник голови районної державної адміністрації Гурін П.М. провів зустріч та виїзний прийом громадян на Богодухівському електромеханічному заводі ДНВП «Об'єднання Комунар».
На початку зустрічі Петро Михайлович звернувся до присутніх з такими словами: «Голова районної державної адміністрації Бєлий В.М. поставив завдання «планку не опускати, темпи праці не знижувати, продовжувати працювати в тому ж темпі як і до виборів».

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили день визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня на Богодухівщині відзначили дорогу для кожного українця дату - 68-му річницю визволення України від фашистських окупантів. Свобода від рабства дісталася дорогою ціною. Кожна п’ядь нашої землі залита кров’ю. освячена життями загиблих і не народжених на світ.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання