Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Методичний день Харківської обласної ради у районі

28 листопада керуючий справами Харківської обласної ради Клименко С.В. провів методичний день для керівників органів місцевого самоврядування району. На підставі попереднього вивчення обласною радою діяльності сільських, селищних рад було проаналізовано їх роботу з управлінської діяльності, організаційних питань, ведення діловодства, правового забезпечення, роботи зі зверненнями громадян тощо.

Детальніше...

 

Вперше за роки незалежності Президент України заявив про власну позицію держави у взаєминах з іншими країнами

Про це сьогодні заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.
«Курс нашої держави на євроінтеграцію ніхто не змінює. Президент чітко заявив, що немає іншої альтернативи. Цей курс прописаний в багатьох фундаментальних законах нашої країни, в тому числі і в Законі «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики». Спекуляції на тему, що ми повертаємося в колишній Радянський Союз, або що нас поневолили інші держави - ​​все це на користь тих, хто не готовий до відкритої і правильної дискусії щодо майбутнього нашої країни. Президент України вперше за всі 20 з гаком років незалежності нашої держави заявив про власну позицію України у взаєминах з Росією, Європою, Америкою та іншими державами. Це багатьом не подобається, багатьом незвично. Але у нас є своє бачення як у держави. У нас є почуття власної гідності, у нас є підтримка людей саме такої продуманої прагматичної політики. З цим ми ніколи не розлучимося заради тимчасових оплесків тих парламентів, населення країн яких менше, ніж окремі регіони і області нашої країни», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

У разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС в нинішньому вигляді Україна втрачала б більше 1% ВВП на рік

У разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом в тому вигляді, в якому його пропонували європейські партнери, Україна втрачала б більше 1% ВВП на рік, не отримуючи за це компенсації. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Детальніше...

 

Головна мета - підвищити рівень життя в нашій країні

Про це сьогодні заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.
«Ми нічого ні в кого не просимо. Ми самодостатні. Ми за 20 з невеликим років зуміли побудувати державу, яка повністю відповідає всім європейським стандартам. Всі необхідні конституційні інститути правової демократичної держави в Україні створені. Наша головна мета - підвищити і поліпшити рівень життя в нашій країні, зробити так, щоб все доступне і корисне, що є в Європі, працювало і у нас. Нам пропонують умови, які погіршать життя наших людей. Пропонують взамін якусь гуманітарну допомогу, яка теж знаходиться під великим питанням. Підписання Угоди про асоціацію з ЄС не означає, що автоматично наступного дня всі демократичні стандарти почнуть працювати у нас беззаперечно. Не буде цього. Багато країн, де рівень демократії набагато нижче, ніж в Україні, вже давно підписали Угоду про асоціацію, і це не привело до підвищення рівня демократії чи більш високого рівня захисту прав і свобод людей, а також недоторканності приватної власності», - підкреслив Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

При підписанні Угоди про асоціацію з ЄС Україна не отримає нічого, що допомогло б пройти шлях модернізації нашої економіки

Про це сьогодні заявив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.
«Нас переконують відкрити ринок 46-мільйонної країни для ввезення великої кількості європейських товарів. Це нормальне, прагматичне бажання Європейського союзу, ринки якого сьогодні знаходяться в стагнації, отримати нові ринки для того, щоб ще більше завантажити свої підприємства. Але що отримаємо ми натомість? З одного боку, ми отримаємо залізну завісу у вигляді нових мит і правил ведення торгівлі на звичних для нас вже ринках. З іншого боку, ми не отримуємо нічого, що допомогло б нам, не змінюючи умови життя громадян нашої країни, пройти шлях модернізації нашої економіки і вже як рівному партнеру приєднатися до європейської спільноти», - сказав Михайло Добкін.

Джерело: Харківська ОДА

 

Питання проведення розрахунків за оренду майнових та земельних часток (паїв) сільгосппідприємствами району знаходиться на постійному контролі у влади

Як зазначив 28 листопада у ході засідання колегії районної державної адміністрації заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В., облікове коло господарств, що орендують земельні паї, в районі складається з тридцяти сільгосппідприємств. Загальна кількість орендарів землі – 10038 осіб. Сільгосппідприємства всіх форм власності орендують у громадян 45658,5 га ріллі. Середній розмір орендованої земельної ділянки по району становить 4,55 га. Загальна вартість орендованих земель - 1131848,7 тис. грн. Станом на 20 листопада, згідно з оперативною інформацією, виплачено 35416,2 тис. грн., або 90,2%. На відповідну дату минулого року – 92.1%. У 2013 році грішми виплачено – 19290,3 тис. грн. (56%), зерном – 8648,1 тис. грн. (25%), решта – 6426,9 тис. грн. (19%) – сільгосппродукцією та послугами.

 

У 2013 році на території району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не зареєстровано

Про це 28 листопада в ході засідання колегії районної державної адміністрації зауважив заступник начальника Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області Кука А.С.
Як зазначив Андрій Сергійович, за 10 місяців поточного року на території району реєструвались надзвичайні події різного роду. Всього було зареєстровано 130 надзвичайних подій, при яких загинуло 8 осіб, з них – 61 пожежа, що складає 47% від загальної кількості. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 201 надзвичайна подія та 23 загиблих, з них – 88 пожеж, при яких загинуло 7 осіб, травмовано 4 особи, що склало 43% від загальної кількості.

 

Серед першочергових завдань молодіжної політики в районі пріоритетним питанням є пропаганда та формування здорового способу життя

Про це в ході засідання колегії районної державної адміністрації 28 листопада наголосила завідувач сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Клочко Л.В. Зокрема, Людмила Володимирівна детально проінформувала присутніх про роботу, яка ведеться у цьому напрямку. Так, у районі щорічно проводяться акції «XXI сторіччя без наркотиків та СНІДУ», «Творча молодь за здоровий спосіб життя», «Мистецтво проти наркотиків» - це виступи агітбригад, конкурс плакатів та листівок «Спасибі – НІ», проведення спеціалістами у навчальних закладах анкетувань, тренінгів з метою виявлення знань молоді щодо актуальних питань ВІЛ-інфекції СНІДу та виховання толерантного ставлення до людей, які мають ВІЛ-позитивний статус. Охоплено даною роботою понад три тисячі молоді віком від 13 років. Згідно з анкетуванням, можна зробити висновок, що молодь району добре поінформована щодо шляхів розповсюдження ВІЛ-інфекції СНІДу, знає шляхи запобігання ураженню, що свідчить про системну роботу в даному напрямку.

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Листопад 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання