Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відзначили День підприємця

30 серпня 2013 року в райдержадміністрації відбулося урочисте нагородження кращих підприємців району з нагоди їх професійного свята - Дня підприємця. З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К. та начальник Богодухівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Харківській області Світлична Т.О.

Детальніше...

 

Про створення комунального закладу охорони здоров’я Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району

Акцентував на сесії головний лікар КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Грищенко М.І.
Відповідно до ряду законодавчих актів виникла нагальна потреба у створенні такого Центру із затвердженням Статуту комунального закладу, структури та штатного розкладу.

 

Головним питанням порядку денного XXІX сесії було питання внесення змін до районного бюджету

Як зауважив начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.Ф., відповідно до рішення обласної ради від 20 червня 2013 року №777-УІ проведено уточнення передачі іншої субвенціїі із обласного бюджету району для бюджетів місцевого самоврядування - переможцям обласного конкурсу міні – проектів територіальних громад «Разом в майбутнє» не із загального фонду, а із спеціального фонду в сумі 85582 грн., а саме по Богодухівському міському бюджету по проектах : «Містечко твоєї мрії» - 24791грн., «Чорнобильські дзвони» - 60791грн., всього 85582 грн.

Детальніше...

 

29 серпня відбулася семінар-нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації

Розглядалися питання щодо проведення перевірок структурними підрозділами райдержадміністрації діяльності місцевих рад району з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, наповнення офіційного веб-сайту районної державної адміністрації, роботи із зверненнями громадян, порядку зберігання і використання документів, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

Детальніше...

 

Реформування медичної галузі в Богодухівському районі

Реформування медичної галузі району здійснюється відповідно до Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” та низки інших законів і нормативних документів Кабінету Міністрів, МОЗ України.
Проведена значна робота щодо передачі з 01 січня 2013 року відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги центральної районної лікарні до КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Детальніше...

 

Реформа соціального забезпечення – в дії

У районі проводиться активна робота з виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення та роз'яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в частині проведення роз'яснювальної роботи з питання реформи соціального забезпечення .
Соціальна політика будь-якої держави спрямована на соціальний захист різних соціальних і демографічних груп населення, особливо тих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а насамперед розвинена мережа соціальних послуг, які надаються з урахуванням особливостей і потреб різних категорій клієнтів.

Детальніше...

 

Фінансування сфери освіти у 2013 році збільшилося на 200 млн. грн.

Виступаючи на обласній педагогічній конференції "Підсумки 2012/2013 навчального року та завдання щодо розвитку науки і освіти на 2013/2014 навчальний рік", заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін підбив підсумки освітньої кампанії минулого року.

Детальніше...

 

У 2013 році навчальні заклади області забезпечені 15 709 комп'ютерами

Як зазначив сьогодні в ході конференції педагогічних працівників області заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євген Савін, на Харківщині активно реалізуються завдання Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року. На його думку, на сучасному етапі науково-технічного прогресу і тотальної інтернетизації освітнього простору важливу роль у забезпеченні якості освітніх послуг відіграє використання комп'ютерної техніки і сучасного програмного забезпечення.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання