Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Особистий (виїзний) прийом громадян у комунальній установі Богодухівський дитячий будинок-інтернат

24 липня голова районної державної адміністрації Володимир Шаров провів особистий (виїзний) прийом громадян у комунальній установі Богодухівський дитячий будинок-інтернат.

Детальніше...

 

Процес оновлення медичного обладнання триває

Під час робочої зустрічі з заступником головного лікаря КУОЗ Богодухівська центральна районна лікарня Яною Грищенко голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та голова районної ради Сергій Панов обговорили реалізацію основних завдань у медичній сфері.

Детальніше...

 

На Харківщині намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю

З трудовим здобутком хліборобів регіону привітала голова ХОДА Юлія Світлична.
    «Шановні хлібороби Харківщини! Сердечно вітаю вас з трудовим здобутком – намолотом першого мільйона тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур», - сказала Юлія Світлична.
    Вона відзначила, що цей успіх – це результат вмілої організації праці, використання сучасних технологій вирощування зернових культур, високого професіоналізму та самовідданої праці аграріїв.
    «Я переконана, що аграрії виконають поставлені перед ними завдання щодо якнайшвидшого завершення жнив, забезпечать всі технічні та технологічні умови для збереження зібраного врожаю, – відзначила керівник області. - Від щирого серця бажаю вам нових трудових успіхів, щастя, здоров’я, мирного неба».

 

Семінар по вивченню Інструкції з діловодства у Богодухівській районній державній адміністрації

У Богодухівські районній державній адміністрації 23 липня проведено семінар з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації по вивченню Інструкції з діловодства у Богодухівській районній державній адміністрації, яка розроблена у відповідності до вимог Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян керівником апарату районної державної адміністрації

23 липня, відповідно графіка, керівник апарату районної державної адміністрації провела особистий прийом громадян.

Детальніше...

 

Волейбольний турнір вдався на славу!

22 липня на міському водоймищі «Копань» відбувся турнір з пляжного волейболу на Кубок голови районної державної адміністрації Володимира Шарова серед чоловічих та змішаних (чоловік+жінка) команд.

Детальніше...

 

Відбулася нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації

20 липня з метою створення умов для здобуття громадянами повної загальної середньої освіти та прогнозування розвитку освіти в районі під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової відбулася нарада щодо формування попередньої мережі закладів освіти району відповідно до освітніх потреб громадян на 2018/2019 навчальний рік.

Детальніше...

 

Відбулася нарада з питань освоєння коштів та здійснення закупівель засобів навчання та обладнання для Нової української школи

19 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова та головний спеціаліст відділу освіти Наталія Варченко взяли участь у нараді, яка пройшла під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева з питань освоєння коштів та здійснення закупівель засобів навчання та обладнання для Нової української школи.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Серпень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Корисні посилання