Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

09 грудня відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Детальніше...

 

Найближчим часом на Харківщині буде створена Госпітальна рада. Олексій Кучер

9 грудня голова ХОДА обговорив стратегічні питання сфери охорони здоров’я з керівниками медичних закладів, а також освітніх та наукових установ області.

Детальніше...

 

Зустріч з медичним активом області

Перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА взяла участь у зустрічі голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія КУЧЕРА з медичним активом області.

Детальніше...

 

Профілактика домашнього насильства

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено низку заходів, спрямованих на привернення уваги населення району до проблеми домашнього насильства. В приміщенні районної філії Державної установи «Центр пробації» спільно з управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації в рамках дня соціальної служби підоблікових осіб проконсультовано щодо відповідальності за скоєння домашнього насильства.

Детальніше...

 

Засідання робочої групи з підготовки та проведення у районі заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

09 грудня відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення у районі заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини Зирянової. В ході засідання були розроблені та затверджені заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 

Щодо роз’яснення деяких положень законодавства про державну службу

Звертаємо увагу служб управління персоналом на те, що відповідно до чинного законодавства України. Зокрема, статті 11 Закону України «Про державну службу», у разі порушення наданих цим Законом прав або виникнення перешкод у реалізації таких прав державний службовець у місячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про це, може подати керівнику державної служби скаргу із зазначенням фактів порушення його прав або перешкод у їх реалізації.

Детальніше...

 

Не порушуємо більярдних традицій

Згідно з календарним планом сектором у справах молоді та спорту районної державної адміністрації 08 грудня в приміщенні більярдного клубу «Багдад» проведено офіційний, вже шостий турнір з більярду за правилами вільної піраміди.

Детальніше...

 

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Прийміть щирі вітання із професійним святом!
    Місцеве самоврядування становить основу будь-якого демократичного суспільства. Саме до вас, в першу чергу, звертаються люди зі своїми потребами. Саме від вашої здатності вирішувати щоденні питання, професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить авторитет влади.
    Реформа місцевого самоврядування в Україні дає поштовх до успішного самостійного розвитку територій. Ми маємо унікальний шанс, використовуючи здобутки світового демократичного управління, закласти підвалини для стабільного розвитку українського самоврядування.
    Але успіх залежить не тільки від компетенції працівників органів місцевого самоврядування, а й від активності громадян, вміння працювати спільно, знаходити виважені підходи до вирішення будь-яких, навіть найскладніших питань.
    Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади району енергії й наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім’я становлення справжнього народовладдя.
    Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку рідної Богодухівщини та нашої держави!
   
    З повагою.
   
   Перший заступник голови районної                          

державної адміністрації                                                        Валентина ЗИРЯНОВА        

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання