Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Безробітні ознайомлювалися з підприємством

Презентація на виробництві, як форма профорієнтаційної роботи дає можливість безробітним безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись із професіоналами.

Детальніше...

 

Еекскурсії до Богодухівського електромеханічного заводу

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Саме тому фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості знайшли нову цікаву форму знайомства учнів шкіл з професіями та установами, організаціями, які знаходяться на території Богодухівського району.

Детальніше...

 

Валентина Зирянова провела виїзний прийом громадян

19 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА провела особистий (виїзний) прийом громадян у Губарівській сільській раді.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації

19 вересня апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

 

Послуга раннього втручання

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 948-р, від 22.05.2019 № 350-р Харківська область визначена учасником з реалізації у 2017-2021 роках пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання».

Детальніше...

 

Коментар з нагоди Дня Харківської області

Щиро вітаю всіх земляків із Днем Харківщини! Це святковий день для всіх, хто любить рідний край, докладає зусиль та вкладає душу й серце у його розвиток. Ми з вами точно знаємо, який регіон України – найкращий.
    На Харківщині живуть активні, працьовиті та небайдужі люди. І саме вони є найбільшим скарбом нашої землі. Мужність наших захисників, щирість та сміливість волонтерів, перемоги наших спортсменів, високі оцінки школярів та студентів, розробки науковців, креативні ідеї айтішників, виробничі ноу-хау промисловців, щоденна праця аграріїв – усе це складається в успіх Харківщини та формує бренд нашої області, знаний в усьому світі.
    Кожного дня кожен з нас своєю працею та своїми здобутками робить внесок у розвиток Харківської області. Тому в цей святковий день бажаю успіху кожному, адже наш успіх – це успіх нашого регіону. Розвиваймо Харківщину разом!
   
   Голова обласної                          

державної адміністрації                                                        Юлія СВІТЛИЧНА        

 

Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

18 вересня відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ. На засіданні розглянуто питання забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі відповідно до Закону України "Про запобугання та протидію домашньому насильству".

Детальніше...

 

Святкуємо разом День машинобудівника

17 вересня в рамках запланованих заходів, присвячених Дню машинобудівника, директором Богодухівської районної філії ХОЦЗ Надією ЛЕЩЕНКО та виконуючим обов’язки директора Богодухівського електромеханічного заводу-філії ДНВП «Об’єднання Комунар» Євгенієм ТРИЗНОЮ підписано Угоду про співпрацю. Цією угодою передбачено здійснення узгодженої спільної діяльності, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів. Богодухівська районна філія ХОЦЗ як задовольняла, так і продовжуватиме задовольняти кадрові потреби підприємства, проводити професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації претендентів на роботу на замовлення роботодавця, застосовувати активні механізми стимулювання до створення нових робочих місць, надання допомоги по частковому безробіттю у разі вимушеного скорочення або зупинення виробництва.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Жовтень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання