19 січня - Хрещення Господнє

Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Питання виконання Програми розвитку культури в Богодухівському районі на 2013-2017 роки

розглядалося на нараді у голови районної державної адміністрації 10 січня.
    Як зауважила завідувач сектора культури районної державної адміністрації Алла Волошко, Програма розроблена з метою створення сприятливих умов для збереження та подальшого розвитку національно-культурної спадщини в районі.

Детальніше...

 

Підбито результати діяльності консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів районної державної адміністрації

На нараді у голови районної державної адміністрації 10 січня начальник відділу організаційної роботи та документального забезпечення апарату районної державної адміністрації Наталія Явтушенко звітувала про діяльність консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів районної державної адміністрації у 2017 році і визначила заходи щодо поліпшення їх діяльності у 2018 році.

Детальніше...

 

На сьогодні ProZorro - це сучасна система проведення відкритих та ефективних публічних закупівель прозоро

Вона забезпечує створення, розміщення та публікацію тендерів онлайн, обмін між учасниками торгів інформацією та документами в електронному вигляді. Будь-який громадянин України, а не лише учасник тендерів, може слідкувати за чесністю державних закупівель.

Детальніше...

 

Реалізація Програми житлових субсидій є одним із шляхів забезпечення адресної соціальної підтримки найменш захищених сімей

Тому питання системи реформування порядку призначення субсидій в частині монетизації даного виду соціальної допомоги було одним із нагальних, заслуханих на нараді у голови районної державної адміністрації 10 січня.

Детальніше...

 

Про виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 травня 2017 року №168 «Про створення координаційної робочої групи для вирішення питань, пов’язаних з державною реєстрацією земельних ділянок, що належать до земель оборони»

обговорили на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Як доповів завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Вячеслав Масюк,

Детальніше...

 

Відкрито шляхопровід біля с. Губарівка

09 січня після капітального ремонту відбулося відкриття шляхопроводу на автодорозі Р-46 Харків-Охтирка км 75+661 біля с. Губарівка. В урочистостях взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, голова районної ради Сергій Панов, обласні та районні депутати, керівники органів місцевого самоврядування, представники Служби автомобільних доріг у Харківській області.

Детальніше...

 

Особистий (виїзний) прийом громадян у Богодухівській міській раді

09 січня голова районної державної адміністрації Володимир Шаров провів особистий (виїзний) прийом громадян у Богодухівській міській раді.

Детальніше...

 

Відкрито рух по Губарівському шляхопроводу

9 січня голова ХОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами будівництва мосту на автошляху Харків - Охтирка, який з’єднує Харківську та Сумську області.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Корисні посилання