Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Оrолошення про особистий виїзний прийом rромадян прокурором Автономної Республіки Крим

ГРАФІК здійснення керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання

 

Звернення Президента у зв’язку з рішенням Ради ЄС про схвалення безвізового режиму для громадян України

Дорогі українці!
    Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.
    17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту, як ми домовилися з нашими європейськими друзями, урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один з найважливіших моїх візитів за три роки служіння на посаді Глави української держави.

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

    Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №425 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації 11 травня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Дмитрівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

    11 травня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року №438 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Дмитрівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.
 

Наше право – бути захищеними від насильства

Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» від 15.11.2001р. № 2789-III визначає правові і організаційні основи попередження насильства в сім'ї, органи та установи, на які покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї.

Детальніше...

 

Безповоротна Урядова фінансова допомога ОСББ та ЖБК

 

Про організацію виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 23 вересня 2013 року №611 «Про затвердження Методики моніторингу створення нових робочих місць» та стан зайнятості населення в районі»

Заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.
    Збереження та створення робочих місць є одним з головних напрямів реалізації Програми зайнятості населення (річне завдання – 460 робочих місць).

Детальніше...

 

Стан дотримання керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації графіка проведення особистого прийому громадян, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2017 року №31

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2017 року №31 «Про затвердження у новій редакції графіка проведення особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації» керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації протягом січня-квітня 2017 року забезпечено дотримання вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348.

Детальніше...

 


Архів новин

Травень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Пошук по сайту

Корисні посилання