Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Засідання «круглого столу» з питання захисту прав дітей, позбавлених батьківського піклування

відбулося 07 листопада на виконання меморандуму про співпрацю між Богодухівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Богодухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю фахівців Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Д.М.Перепелиці, М.В. Коноза та працівників Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Є Чуйко та Ю.О.Остахової.

Детальніше...

 

Юлія Світлична привітала в Харкові учасників ІІ Міжнародного конгресу вчених USERN

Тиждень науки на Харківщині розпочався подією міжнародного масштабу.
    II Конгрес та фестиваль Всесвітньої мережі USERN проходитимуть у Харкові протягом 3 днів - з 8 по 10 листопада. Подія зібрала в області науковців з усього світу. Серед ключових спікерів та лауреатів заходу - науковці із США, Канади, Німеччини, Італії, Великої Британії та Словенії. Вони представляють фізику, біологію, медицину та інші наукові напрямки.

Детальніше...

 

Журналісти іноземних видань популяризуватимуть туристичну Харківщину за кордоном

Представники ЗМІ Чехії, Литви, Молдови, Туреччини, Китаю, Німеччини, Іспанії та Білорусі візьмуть участь у прес-турі по області, щоб ознайомитися з її туристичними пам’ятками.

Детальніше...

 

Обговорено хід осіннього призову на строкову військову службу

06 листопада у першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної призовної комісії В.В.Зирянової відбулася службова нарада, в якій взяли участь військовий комісар Богодухівського об’єднаного військового комісаріату А.О.Завада, спеціалісти сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації В.О.Масюк та М.М.Шепель.

Детальніше...

 

У Харкові пройде міжнародний форум щодо роботи з дітьми з особливими потребами

Команда проекту «Вчимося жити разом» запрошує на захід батьків та опікунів, лікарів, освітян, соціальних працівників, волонтерів - тих, від кого може залежати повноцінне життя особливих дітей.

Детальніше...

 

Президент: Українська артилерія від застарілого радянського принципу «щільності» вогню вже перейшла до принципу військ НАТО – точності

Українська артилерія відповідає вимогам і принципам роботи, які домінують серед наших країн-партнерів, членів НАТО. Ключова характеристика – це точність. І ми впевнено просуваємося цим шляхом.

Детальніше...

 

До відома суб’єктів господарювання

«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 24 листопада 2017 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн.

Детальніше...

 

Українська артилерія відповідає вимогам і принципам роботи країн-партнерів, членів НАТО. Президент

Це сказав Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко під час відвідування військової частини на Київщині.

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Листопад 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Корисні посилання