Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Участь у фестивалі «Гетьманська слава»

22 липня у смт Коломак відбувся культурно-мистецький фестиваль «Гетьманська слава», присвячених 330-річчю з дня обрання гетьманом України Івана Мазепи.

Детальніше...

 

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

Детальніше...

 

У районі продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг

    20 липня КП «Господар» продовжує дорожні роботи з усунення ямковості на дорогах загального користування. На даний час бригада №1 вже поклала 12 тонн афальто-бетонної суміші на ділянці Первухинка - Мар’їне. Також ведуться підготовчі роботи по вулиці Українській у селі Івано-Шийчине, де працює бригада №2.
 

У Богодухівському районі триває збирання ранніх зернових

20 липня голова районної державної адміністрації В.А.Шаров здійснив робочу поїздку до СФГ Гапонцева В.Б., де разом з керівником господарства оглянули лани, обговорили хід збирання ранніх зернових культур та ремонт дороги на території Полково-Микитівської сільської ради. Також оглянули будівельний майданчик футбольного поля із синтетичним покриттям, яке розпочато завдяки фінансуванню сільгосппідприємця.

Детальніше...

 

Проведено особистий (виїзний) прийом громадян

У рамках проведення особистих (виїзних) прийомів громадян першим заступником районної державної адміністрації Зиряновою В.В. 20 липня здійснено виїзний прийом у Богодухівському районному центрі зайнятості.

Детальніше...

 

Відбулося засідання ветеранського активу

21 липня відбулося засідання районної організації ветеранів України, на якому було розглянуто низку питань щодо соціального захисту, правової допомоги, медичного обслуговування, у якому взяли участь інтегратор Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Коноз та представники відповідних соціальних служб району.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи архівного відділу районної державної адміністрації

    20 липня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №423 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» надано практичну та методичну допомогу архівному відділу районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
    Попередні результати перевірки показали, що діяльність відділу організована належним чином, документи оформлені правильно, у відповідності до встановлених норм.
 

У запеклій боротьбі перемога – здоровий спосіб життя

18 липня відбувався футбольний матч між командами районної державної адміністрації, районної ради та збірної команди силових структур району.

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Серпень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання