Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

За підсумками участі району у Великому Слобожанському ярмарку

Великий Слобожанський ярмарок – це величне дійство і кожен його учасник відчуває себе українцем – гостинним, веселим та щасливим. Тож нагода відчути себе справжніми українцями випала й усім тим, хто 23-24 вересня відвідав презентаційно-виставковий центр «Радмір Експохол» в м. Харкові, де і відбувся цей святковий захід.

Детальніше...

 

У Харкові пройшов Великий Слобожанський ярмарок

23 вересня ювілейний, 15-й, ярмарок відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.

Вітаючи учасників та гостей свята, керівник області повідомила, що на цьогорічному ярмарку найкращу продукцію за найнижчими цінами представляють близько 500 товаровиробників та підприємців.

Детальніше...

 

Виступ Президента України під час загальних дебатів 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН

Вельмишановний пане Президенте,
    Ваші високоповажності,
    Пані та панове,

Від імені України я щиро вітаю поважного пана Мирослава Лайчака з обранням Президентом 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Детальніше...

 

Святкування Всеукраїнського Дня дошкілля

Всеукраїнський День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації

    21 вересня апаратом районної державної адміністрації надано практичну та методичну допомогу сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, управління персоналом, роботи зі зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.
    За результатами перевірки завідувачу сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації надані рекомендації щодо покращення методів роботи.
 

Підготовка району до участі у Великому Слобожанському ярмарку

    20 вересня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та участі району у Великому Слобожанському ярмарку.
    Члени організаційного комітету звітували про стан виконання заходів з підготовки до ярмарку та обговорили невирішені питання.
 

Про проведення семінару-тренінгу та відеолекторію

З метою популяризації серед учнівської молоді Закону «Про забезпечення рівних прав і рівних можливостей жінок і чоловіків» та поняття про систему ролей та відносин між жінками та чоловіками, яке визначається не біологічним походженням, а соціальним, культурним, політичним та економічним контекстами

Детальніше...

 

Великий Слобожанський ярмарок збере понад 120 сільгоспвиробників з усіх районів області

На головному торжищі року на Харківщині представлять понад 2000 товарів, а новий врожай продаватимуть за цінами, що на 10 - 15 % нижчі за середні по області.
    Цього року ювілейний – 15-й – Великий Слобожанський ярмарок відбудеться 23 та 24 вересня на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір - Експохол» (вул. Академіка Павлова, 271).

Детальніше...

 

Пошук по сайту
Архів новин

Жовтень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Корисні посилання