Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

«Пряма лінія» з начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Зоєю ГАЛІЛЕЙ

28 січня відбулася «пряма лінія» з начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Зоєю ГАЛІЛЕЙ з питання «Створення патронатної сім’ї».

Детальніше...

 

Знову про сказ

Сказ – гостре інфекційне захворювання теплокровних тварин та людини. Спричиняється вірусом і передається людині через укуси хворих на сказ тварин – кішок, собак, диких м`ясоїдних тварин, а також летючих мишей. Велика рогата худоба, коні та інші травоїдні тварини можуть заразитися на сказ, але передача вірусу від них до людини відбувається рідше. Виділення вірусу зі слиною у тварин починається за кілька днів до розвитку клінічних ознак хвороби і триває протягом усього періоду захворювання. Хворі на сказ дикі тварини втрачають почуття страху і забігають в населені пункти. У собак інкубаційний період триває від 2 до 8 тижнів.

Детальніше...

 

Пташиний грип

З початку року в Європі було зафіксовано кілька спалахів високопатогенного пташиного грипу – в Польщі, Румунії та Угорщині. Усі країни, де виявили вірус, межують з Україною. Відповідно до повідомлення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 19.01.2020 в птахогосподарстві ПП «Хутір» с.Бугаків, Немирівського району, Вінницької області встановлено захворювання птиці на грип.

Детальніше...

 

Африканська чума свиней підступає

Протягом останніх років на території України, в тому числі на території Харківської області склалась напружена, досить складна епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней, останні випадки зареєстровано в Чернігівській та Рівненській областях. Вірус виявляється на територіях, раніше вільних від даної інфекції, що вказує на поширення вірусу АЧС на поголів’я свиней.

Детальніше...

 

Засідання клубу

27 січня в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій» на теми «Професія поліцейський» та «Як орієнтуватись у світі професій».

Детальніше...

 

Ірина Розтягай провела особистий прийом громадян

27 січня керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Розтягай провела особистий прийом громадян.

Детальніше...

 

Зустріч з молоддю

27 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ проведено презентацію учнівською молоддю комунального закладу БОГОДУХІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ проєкту «Активізація та залучення молоді до суспільного життя».

Детальніше...

 

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

27 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Валентини ЗИРЯНОВОЇ було проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації. Членами комісії розглянули низку важливих питань стосовно посилення заходів з профілактики інфекційних хвороб птиці, з недопущення занесення та розповсюдження захворювання на сказ тварин та посилення заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Богодухівського району та проведення заходів по профілактиці африканської чуми свиней в зв’язку з спалахом АЧС в Чернігівській та Рівненській областях».

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання