Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Ефективність дій децентралізації потрібно підвищувати. Юлія Світлична

23 травня голова ХОДА взяла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Детальніше...

 

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти святкує 80-річний ювілей

22 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко та директор КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» Тамара Ємельяненко взяли участь в урочистостях з нагоди 80-річчя післядипломної педагогічної освіти Харківщини.

Детальніше...

 

Проведено семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації

22 травня під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Ірини Розтягай розглянуто питання щодо проходження державної служби в структурних підрозділах районної державної адміністрації, про стан роботи з контрольними документами в районній державній адміністрації, аналіз роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та конфлікт інтересів в діяльності осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Детальніше...

 

Юлія Світлична провела зустріч з делегацією ЄІБ та представництва Європейського Cоюзу в Україні

Керівник ХОДА обговорила реалізацію спільних проектів та подальші плани розвитку регіону з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жаном-Еріком Де Загоном та заступником голови представництва Європейського Союзу в Україні Аннікою Вайдеман.

Детальніше...

 

Ми визначили гуманітарну сферу головним пріоритетом і виконуємо обіцянки. Юлія Світлична

22 травня голова ХОДА Юлія Світлична разом з делегацією ЄІБ та представництва ЄС ознайомилися з результатами реконструкції, проведеної в Обласній клінічній лікарні за кошти Європейського інвестиційного банку в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Детальніше...

 

Першочергове завдання державної кадрової політики – забезпечення державної служби кваліфікованими кадрами, спроможними ефективно здійснювати завдання і функції держави

У ході проведення засідання колегії районної державної адміністрації заслухано питання «Про стан роботи з персоналом, дотримання законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації».

Детальніше...

 

Про роботу служби у справах дітей з питань реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей у районі

У ході проведення 22 травня засідання колегії районної державної адміністрації розглянуто питання про роботу служби у справах дітей з питань реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей у районі.

Детальніше...

 

Призов громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом

Про стан призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом інформував завідувач сектору оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Микола Шепель. Він доповів, що у районі проводяться заходи з призову громадян на строкову військову службу.

Детальніше...

 

Пошук по сайтуАрхів новин

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання