Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Підбито підсумки екологічної виставки «Замість ялинки-зимовий букет»

З метою становлення народно-традиційної культури, здійснення екологічного виховання школярів, формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості,

Детальніше...

 

Відомості про виконання бюджету Богодухівського району станом на 01.01.2018 року

Станом на 01 січня 2018 року зведений бюджет Богодухівського району при затверджених планових показниках з урахуванням змін 409496,4 тис. грн. та фактичних надходженнях 434379,8 тис. грн. виконаний на 106,1%.

Детальніше...

 

Правила поведінки та дії в умовах низьких температур

У зимовий період на територіях більшості областей України спостерігаються несприятливі погодні умови, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій. Зростає мінливість і контрастність температурного режиму, що збільшує інтенсивність небезпечних явищ. У цей період переважають надзвичайні ситуації викликані снігопадами, сильними вітрами, хуртовинами, сильними морозами, утворенням ожеледі. Все це часто спостерігається в комплексі.

Детальніше...

 

Зміни в законодавстві України з питань запобігання домашньому насильству

06 грудня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами».

Детальніше...

 

Обговорено стан розробки проектно-кошторисної документації відділом освіти районної державної адміністрації

    Голова районної державної адміністрації Володимир Шаров провів нараду з питання розробки проектно-кошторисної документації на об’єкти соціальної сфери. На даний час відділом освіти районної державної адміністрації розроблено ПКД на 20 об’єктів, реалізація яких буде здійснюватися у 2018 році різних джерел фінансування, в тому числі і за кошти районного бюджету.
 

Подарунок від губернатора

Харківська обласна бібліотека для дітей підвела підсумки роботи бібліотек області з дітьми-читачами за 2017 рік.

Детальніше...

 

У Харкові пройде круглий стіл на тему децентралізації

Про реалізацію реформи на території області в минулому році та плани на майбутнє будуть говорити 16 січня у Харківському центрі розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Володимир Шаров провів особистий прийом громадян

    Мешканці району, які прийшли на прийом 16 січня, звернулися з питань щодо надання матеріальної допомоги на лікування та погашення заборгованості за комунальні послуги.
    Порушені питання детально розглянуті, обговорені шляхи їх вирішення та надані відповідні кваліфіковані роз’яснення.
 

Пошук по сайту

Архів новин

Лютий 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

Корисні посилання