Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виїзд до дошкільного підрозділу Кленівського НВК

Сьогодні голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., начальник відділу освіти Повойко І.О. та спеціаліст Краснокутського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області Рєзнік Н.О. відвідали дошкільний підрозділ Кленівського НВК з метою перевірки відповідності санітарно-гігієнічних умов та можливості переведення дітей на повний режим перебування (9 годин).

Детальніше...

 

В Україні стартував процес добровільного об'єднання громад

Коментар з цього приводу голови районної державної адміністрації В.А.Шарова.
Володимире Анатолійовичу, як ви особисто ставитесь до проведення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади?
Вважаю, що реформа в Україні повинна була б розпочатись ще 20 років тому, відразу після прийняття на всенародному рівні акту про Незалежність. Необхідність створення спроможних територіальних громад продиктована вимогою часу. Сьогодні українське суспільство вимагає нового підходу у передачі владних повноважень на місця, тобто нам потрібно побудувати нову модель об’єднання територіальних громад шляхом із низу до верху. Звичайно, як голова районної державної адміністрації, я дуже хочу, щоб територіальні громади були здатні вирішувати питання місцевого рівня. Сьогодення показує, що велика кількість їх є нечисленними, більшість з них не здатні забезпечити населення належними послугами. Постає питання: чи мають такі громади шанс на розвиток? Відповідь виникає сама по собі - необхідне укрупнення, об’єднання зусиль і ресурсів для спільного вирішення питань місцевого значення.

Детальніше...

 

Ніщо так не об’єднує як спільна справа

Цієї суботи відбулася акція, ініційована громадськістю Харківщини при підтримці депутата обласної ради В.О.Глушка, Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації та Богодухівської райдержадміністрації.
Акція спрямована на популяризацію чистоти й краси палацово-паркового комплексу «Шарівка» та зеленого туризму рідного краю.
Дозвілля цього дня організоване за сприяння нашого земляка Віталія Логінова.

Детальніше...

 

У голови райдержадміністрації відбулася нарада з питань призначення житлових субсидій за спрощеним порядком

Чергова нарада відбулася 15 червня за участю провідних служб райдержадміністрації: управління соціального захисту населення, фінансового управління, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та управління Державного казначейства у Богодухівському районі.

 

Відпочинок з казковими героями

Театральна студія «Ніка» районного будинку культури (керівник Захаржевська В. А.) та районна дитяча бібліотека (бібліотекар Кульбака Т.І.) днями побували у літньому таборі «Дивосвіт» ліцею №3 з театралізовано-ігровою програмою «На хвилях відпочинку».

Детальніше...

 

На громадських слуханнях мешканці Вінницько-Іванівської сільської ради підтримали ідею об’єднання територіальних громад

У сільській школі відбулися громадські обговорення проекту перспективного плану формування територій громад Богодухівського району.
Участь в обговоренні взяв голова райдержадміністрації В.А.Шаров, член районної робочої групи, Вінницько-Іванівський сільський голова О.М.Соловей та Зарябинський сільський голова О.В.Олексенко.

Детальніше...

 

В селі Зарябинка проведено обговорення проекту перспективного плану спроможної територіальної громади

Сьогоднішня зустріч голови райдержадміністрації В.А.Шарова з мешканцями села була присвячена добровільному об’єднанню територіальних громад.
Володимир Анатолійович зазначив, що запланована реформа відкриває можливості для того, аби громади могли більше отримувати доходів і на свій розсуд ними розпоряджатися. Новим законом передбачається створення спроможних територіальних громад, які зможуть реалізувати та надавати високоякісні послуги у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, житлово- комунального господарства, соціального захисту та інших сферах життєдіяльності.
Зарябинський сільський голова О.В.Олексенко відзначив важливість проведення зазначеної реформи та підтримав ініціативу створення однієї спроможної об’єднаної територіальної громади. Селяни були єдині в розумінні необхідних змін.

 

У Крисиному думки селян були єдиними

Сьогодні громада села зібралася у сільському будинку культури, щоб зрозуміти, яку можливість отримає кожен із них при утворенні спроможної територіальної громади. В.о. Крисинського сільського голови Н.А.Жданюк навела приклади переваги об'єднання, а начальник фінансового управління районної державної адміністрації, депутат районної ради О.Ф.Ковальов детально розповів про механізми фінансування, відповів на запитання, пов’язані з діяльністю освітньої галузі району.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання