Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Допомога громадянам у вирішенні проблемних питань

16 грудня голова районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян. Цього разу до Олександра Петровича звернулися жителі міста та району з різноманітними питаннями, зокрема: надання матеріальної допомоги, забезпечення водопостачання будинку та виділення коштів для проведення змагань із шахів у Богодухівському районі. Проблемні питання громадян виявилися дуже вагомими та потребують оперативного реагування.
Звернення всіх громадян були уважно вислухані та надані роз’яснення щодо їх вирішення, а питання, які вимагали додаткового розгляду – взяті на контроль.

 

Судова гілка влади покликана забезпечувати права і свободи людини, стверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави

Зауважив під час нагородження 15 грудня працівників районного суду спільними грамотами і подякою райдержадміністрації та райради голова райдержадміністрації О.П.Сластін.
«Переконаний, що саме від Вашої самовідданої роботи багато в чому залежить збереження в суспільстві політичної стабільності, миру та спокою, дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня», - акцентував Олександр Петрович, вітаючи нагороджених.

 

Нарада у керівника апарату Богодухівської районної державної адміністрації

У відповідності до плану основних заходів Богодухівської районної державної адміністрації відбулася нарада у керівника апарату районної державної адміністрації Іванової Л. М. з керівниками відділів та секторів апарату районної державної адміністрація.
Під час наради розглянуті та обговорені питання щодо визначення пріоритетних напрямків та основних цілей роботи апарату Богодухівської районної державної адміністрації на 2015 рік.

 

Шановні працівники суду!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Ваша діяльність спрямована на розбудову демократичного громадянського суспільства в нашій державі.
Переконаний, що суддівський корпус Богодухівщини завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.
Впевнений, що ви зможете покращити добробут людей району, забезпечити їм мирне, стабільне життя, захистити від негараздів та труднощів сьогодення.
Бажаю вам міцного здоров’я та щастя. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

Шановні жителі міста і району! Дорогі учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

14 грудня ми вшановуємо героїв-ліквідаторів, які стали на шляху ядерної стихії Чорнобиля та ціною власного здоров’я і життя зберегли майбутнє для прийдешніх поколінь.
Надзвичайно високою ціною було збережено й відновлено станцію 28 років тому назад.
Усі ви, хто стояв в оточенні у перший день аварії, хто гасив пожежі в зоні відчуження, хто відкачував «важку воду», хто, не шкодуючи сил, працював у «мертвому місті», виконали свій обов’язок і заслужили високе право називатися героями. Ви сповна заслужили всенародну любов та повагу.
З болем у серці в цей день ми згадуємо тих, хто поклав своє життя на вівтар Вітчизни. Низький їм уклін і вічна пам’ять.
Висловлюю подяку кожному з ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС за мужність та героїзм, самовідданість і силу духу, виявлені у тяжкий для нашої землі час та бажаємо доброго здоров’я, сімейної злагоди, довгих і щасливих років життя, здійснення мрій та сподівань.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
районної ради
О.П.Сластін

 

Суспільно-політична ситуація в Харківській області стабільна та контрольована

Зауважив під час відеоселектору 12 грудня директор Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації Ярошенко Є.С.
Всі установи, організації, підприємства працюють в звичайному режимі.
Служби правоохоронних органів спрацювали стовідсотково, щоб Харківська область не стала зоною воєнних дій.
У ході свого виступу Євген Станіславович проаналізував роботу працівників районних державних адміністрацій, які відповідають за питання внутрішньої політики.

Детальніше...

 

Проведення Всеукраїнського тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення

У рамках Всеукраїнського тижня права у центрі дитячої та юнацької творчості відбулася дискусія представників районних громадських організацій: ветеранів України, ветеранів локальних війн «Єдність» та «Союз Чорнобиль Богодухівщини» на тему « Забезпечення прав людини в Україні в світлі Загальної декларації прав людини». Учасники заходу обговорили рівень правової культури населення, інформованість про конституційні права та обов’язки, можливість їх реалізації та захисту.

 

Ми завжди будемо пам’ятати ваш героїзм і велику самопожертву в ім’я життя прийдешніх поколінь

Зазначив голова райдержадміністрації О.П.Сластін під час урочистих заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, звертаючись до ліквідаторів.
12 грудня у центрі дитячої та юнацької творчості зібралися всі, хто з повагою ставиться до подвигу своїх мужніх земляків.
Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували тих, хто ціною власного життя зупинив страшну стихію.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання