Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Підвищити рівень планування та організації мобілізаційної підготовки на території району

Запропонував завідувач сектора оборонної, мобілізаційній та режимно-секретної роботи апарата районної державної адміністрації Масюк В.О. на колегії районної державної адміністрації, доповідаючи про стан мобілізаційної підготовки району.
З його слів, плани районної державної адміністрації на особливий період відпрацьовані та погоджені з галузевими управліннями Харківської обласної державної адміністрації. Для розробки і виконання заходів з мобілізаційної підготовки залучалися фахівці управління агропромислового розвитку, відділу економічного розвитку і торгівлі, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту, відділу освіти. Зауважив, що з метою покращення мобілізаційної підготовки в районі необхідно провести ряд заходів з питань аналізу організаційної роботи та виконання мобілізаційних заходів під час часткової мобілізації. А також вжити дієвих заходів реагування щодо недопущення недоліків у роботі в подальшому.

 

Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановні жителі міста і району!

Від щирого серця вітаю вас із великим святом – 71-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.
Щороку у ці жовтневі дні, відзначаючи знаменну річницю визволення, ми шанобливо схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-визволителів, віддаємо данину поваги усім, хто на фронті і в тилу наближав довгоочікувану Перемогу.
Понад сім десятків мирних років відділяють нас від жахіть Другої світової війни. Але не згасає Вічний вогонь на могилі Невідомого солдата, не тьмяніє вдячна пам’ять нащадків про величний подвиг синів і доньок нашої землі, які загинули в ім’я свободи українського народу.
Бажаю усім жителям Богодухівщини добра і здоров’я, миру і злагоди у ваших родинах, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Під час проведення роз’яснювальної роботи серед працівників ДП “Гутянське лісове господарство”

Голова районної державної адміністрації В.А.Шаров розповів що об’єднання територіальних громад - це процес моделювання наближення до громадян послуг, їх якості і оптимізації розрахунків фінансових ресурсів на утримання цієї громади.
Володимир Анатолійович окреслив, що суть реформи полягає в тому щоб максимальні повноваження були не на рівні області чи району, а на рівні громади там де живуть люди.
Під час зустрічі обговорено питання щодо перспектив та реальних кроків впровадження реформи місцевого самоврядування, забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку громад. Думки селян були різними, проте всі вони погодилися з тим, що треба спільними зусиллями здійснювати зміни у формах самоврядування і зменшувати залежність територіальних громад від центру.

 

Проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

З 01 по 20 жовтня відбувся другий етап Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок”. Спеціалістами служби у справах дітей районної державної адміністрації проведені заходи щодо виявлення дітей, які не охоплені навчанням, залучення їх до навчання у закладах освіти. У навчальних закладах відбулись семінари з відповідною тематикою. Інформація про проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» доведена до відома батьків.
У даний час вирішилося питання влаштування однієї дитини, яка була не охоплена навчанням в першому етапі проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».
Під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» не виявлено дітей, які не приступили до занять у навчальних закладах Богодухівського району.

 

Сердечно вітаю вас з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника!

Такими словами розпочалися привітання голови районної державної адміністрації Шарова В.А.
«Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу, робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами», - зазначив він.

Детальніше...

 

На меридіанах патріотичної слави

26 жовтня в районній дитячій бібліотеці проведена краєзнавча патріотична година до 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників «На меридіанах патріотичної слави», під час якої презентовано
розгорнуту ілюстративну книжкову виставку «Згадаймо всіх поіменно…» з розділами «Друга світова війна – український вимір», «Богодухів пам’ятає своїх визволителів» та «Степом, степом падали солдати..». На виставці експонувалися книги, фото-матеріали, репродукції картин, спогади ветеранів, записані дітьми-читачами.
Відвідувачів зацікавила виставка своєю змістовністю. Діти пізнали багато нових фактів про ту далеку та таку близьку війну.

 

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства Богодухівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Ваша робота має виняткове значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.
Автомобілісти та дорожники району в усі часи самовіддано ставилися до справи, їм завжди були притаманні почуття високого громадянського обов’язку та вірного служіння людям.
Вірю, що ці людські якості, а ще набуті досвід та професіоналізм старші колеги передаватимуть своїм послідовникам задля примноження кращих професійних традицій автомобілістів і дорожників.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму та нових звершень!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Виїзний прийом громадян з метою роз’яснення питань сільськогосподарського виробництва та децентралізації влади

здійснений 21 жовтня начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Лобунським С.М в ПСП ім. Т.Г.Шевченка.
Питання, з яких звернулися працівники господарства, стосувалися можливості підвищення розміру орендної плати по договорах оренди та стосовно децентралізації влади.
Всі громадяни отримали аргументовані роз’яснення.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання