Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Районною державною адміністрацією запроваджено у практику роботи власну методику перевірки та аналізу стану реального виконання завдань, визначених головою райдержадміністрації, наданих під час проведення "Днів влади у громаді"

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила начальник відділу контролю апарату райдержадміністрації Чабань О.Л.
Як повідомила начальник відділу впродовж 2012-2013 років виїзди голови райдержадміністрації до населених пунктів району здійснюються у декілька етапів. За наслідками кожного етапу виїздів видаються відповідні доручення з актуальних питань та здійснюється детальний аналіз їх виконання.

Детальніше...

 

Станом на 1 липня поточного року план власних та закріплених доходів загального фонду районного бюджету виконано на 104,9% до планових показників

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації повідомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Ковальов О.Ф.
Як зазначив Олександр Федорович, при плані 6349,9 тис. грн. до районного бюджету фактично надійшло 6664,0 тис. грн., що на 314,1 тис. грн. більше ніж передбачено.

Детальніше...

 

Ефективний соціальний захист – це не лише гарантовані державою соціальні виплати, а, насамперед, розвинена мережа соціальних послуг

Про це наголосила 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.
Зокрема, вона зазначила, що на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо розвитку сільських населених пунктів та на виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в частині проведення роз'яснювальної роботи з питання реформи соціального забезпечення в районі проводиться активна робота.

Детальніше...

 

На виконання Плану заходів щодо організаційного забезпечення обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні в частині проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питання земельної реформи було створено робочу групу

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Адаменко М.Г.
Зокрема, Михайло Григорович зазначив, що до складу робочої групи ввійшли представники райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, фінансового управління, голова постійної депутатської комісії з агропромислового комплексу, земельних відносин та екології районної ради, голова Асоціації фермерів, керівники підприємств.

Детальніше...

 

Богодухівська громада готується гідно зустріти 70-річницю визволення міста від фашистських загарбників та День міста

7 серпня виповнюється 70-річниця визволення м. Богодухова від фашистських загарбників. Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила міський голова Олексенко Н.І.

Детальніше...

 

З метою виконання Плану заходів щодо обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в частині проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань медичної реформи, в районі проведено ряд заходів

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила заступник головного лікаря Грищенко Я.А.
Як повідомила Яна Анатоліївна, на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича в районі проводиться подальше реформування медичної галузі, а саме: створення "Центру первинної медико-санітарної допомоги у Богодухівському районі", як юридичної особи та відокремлення його від КУОЗ Богодухівська ЦРЛ у встановленому порядку.

Детальніше...

 

Робота закладів освіти району націлена на подальше втілення в життя Національної доктрини розвитку освіти України та виконання Указів Президента України щодо реформування галузі освіти

Як повідомила 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу освіти райдержадміністрації Безмінова І.Г., на сьогоднішній день найбільшою проблемою є подальше скорочення кількості шкіл. Цей процес викликаний тим, що за останні роки кількість учнів внаслідок зниження народжуваності зменшилася, а кількість шкіл – залишилася сталою. Тому виникає потреба у реорганізації навчальних закладів шляхом створення навчально-виховних комплексів.

Детальніше...

 

В результаті реформи місцевого самоврядування повинна з’явитись зовсім інша якість надання адміністративних послуг населенню

Як зазначив сьогодні в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, з ініціативою проведення реформи місцевого самоврядування виступив Президент України Віктор Янукович ще наприкінці 2011 року. За його словами, тоді Глава держави підкреслив, що реформа повинна бути проведена з метою розширення прав територіальних громад, децентралізації влади, в результаті чого має з’явитися зовсім нова якість надання адміністративних послуг населенню.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання