Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Районна державна адміністрація всебічно забезпечує реалізацію права кожного громадянина на доступ до публічної інформації

Як повідомила завідувач сектора масових комунікацій апарату районної державної адміністрації Сахно Л.Б., згідно з вимогами ст.18 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в райдержадміністрації створено Систему обліку документів (Реєстр), що містять публічну інформацію, розпорядником якої є районна державна адміністрація та розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Так, протягом III кварталу поточного року до Системи обліку публічної інформації було внесено 106 документів, який підлягають оприлюдненню: липень – 29, серпень – 32, вересень – 28.

Детальніше...

 

Шановні освітяни Богодухівщини!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти.
Прийміть сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Дякую вам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
Бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, людського щастя, невичерпних творчих сил, натхнення і вдячності ваших учнів.

З повагою.

Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
О.П.Сластін

 

«Вчитель – це не професія. Вчитель – це покликання»

Він тримає тебе за руку і відкриває весь світ, допомагає зробити перші самостійні кроки, а потім непомітно відходить убік, приймаючи наступних своїх учнів… Через роки пам’ять знову і знову відновлює його образ – злегка примружений уважний погляд, м’яку усмішку, бажання бачити тебе кращим, ніж ти є насправді.

Детальніше...

 

Музика єднає всіх

1 жовтня відзначається Міжнародний день музики. У дитячій музичній школі ім. В.Т. Борисова стало вже традицією в цей день проводити посвяту першокласників у юні музиканти. Але в цьому році за ініціативи Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації концерти в музичних школах розпочалися о 16 годині під гаслом «Музика єднає світ». Юні митці школи також підтримали цю акцію. Під час концерту звучали класичні й естрадні твори, виконувалися хореографічні номери.

Детальніше...

 

Відзначення Дня ветерана – це вияв глибокої пошани до людей старшого покоління

1 жовтня на Богодухівщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
У центрі дитячої та юнацької творчості ветеранів війни та праці, пенсіонерів привітали голова районної державної адміністрації Сластін О.П., голова районної ради Тризна Д.К., міський голова Олексенко Н.І., народний депутат України Біловол О.М.

Детальніше...

 

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснено вивчення питань стану дотримання вимог трудового законодавства

Сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації було заслухано питання щодо стану роботи з вивчення діяльності суб’єктів господарювання з питань дотримання вимог чинного законодавства та повноти сплати Єдиного соціального внеску, а також податків до місцевих бюджетів.
Виступаючи перед присутніми, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В., зокрема, зазначила, що протягом 8 місяців поточного року здійснена низка профілактично-попереджувальних та адміністративно-організаційних заходів, спрямованих на викорінення з практики підприємств усіх форм власності порушення діючого законодавства щодо рівня оплати праці та ліквідації заборгованості її виплати.

Детальніше...

 

На амбулаторному прийомі до сімейних лікарів району за 9 місяців 2014 року здійснено 35297 відвідувань

Про це сьогодні на апаратній нараді у голови районної державної адміністрації з питання щодо надання населенню доступної і якісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини повідомила перший заступник голови райдержадміністрації Яцюк В.Б.

Детальніше...

 

Розрахунок тарифів на послуги водопостачання та водовідведення є планово-збитковим внаслідок того, що до повної планової собівартості включені не всі планові витрати в повному обсязі

Як наголосила сьогодні в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Масалітіна Т.М., діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення розраховані на базі витрат 2010 року, скориговані у 2011 році та діють на даний час. Розрахунок проведений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №959 від 12.07.2006 року зі змінами «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення». Рентабельність в тарифах складає в послузі з водопостачання 3,2%, з водовідведення – 8,3%, в тому числі для населення – 0%. Субвенція з Державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах протягом звітного періоду не надавалась.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання