Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Делегація Богодухівщини взяла участь у Міжнародній ХХІХ Агропромисловій виставці «Агро-2017» у м. Києві

  07 червня разом з іншими районами вона представила Харківську область. Делегацію очолив голова районної державної адміністрації В.А.Шаров.

  Детальніше...

   

  Семінар клубних працівників району

      07 червня у районному будинку культури відбувся семінар з керівниками клубних закладів району з питання підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років. На заході була присутня завідувач сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М., яка поставила перед учасниками наради завдання щодо підготовки творчих колективів для участі у ІІ регіональному фестивалі майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай», який проходитиме 17 червня на території «Шарівського палацо-паркового комплексу».
   

  Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

      08 червня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року №438 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Забродівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.
   

  Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Забродівської сільської ради ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

      Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2016 року №425 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади 08 червня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Забродівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
   

  Нарешті маємо захищені інтереси держави в енергетичній сфері. Президент

  Петро Порошенко вважає переможним рішення Стокгольмського арбітражу за позовом НАК «Нафтогаз України» проти «Газпрому» щодо контракту на постачання газу.

  Детальніше...

   

  Особистий прийом громадян

      06 червня відбувся особистий прийом громадян начальником відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О.
      До Ірини Олександрівни звернулися батьки вихованців Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості з питання щодо подальшого функціонування танцювального колективу «Тандем».
      Також батьків із одного навчального закладу району турбувало питання проведення урочистостей з нагоди випускного вечора.
      Всі питання, порушені в ході прийому, Ірина Олександрівна взяла під особистий контроль.
   

  Богодухівщина туристична

  02 червня у місті Харкові відбулася виставка «Харківщина: туристичні відкриття». Богодухівський район презентував культурно-пізнавальний туристичний маршрут «Мандруємо Богодухівщиною із минулого у сьогодення».

  Детальніше...

   

  Шановні працівники редакцій газет «Маяк» та «Вісник Богодухівщини»!

  Щиро вітаю вас з Днем журналіста – святом тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя.
  Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі, творчі пориви якої виносять вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. З вами завжди поруч висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність.
  Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми.
  Бажаю вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій.
  Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!


  З повагою.

  Голова Богодухівської районної                          

  державної адміністрації                                                        В.А. Шаров        

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Червень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання