Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Богодухівщина на Спартакіаді

Нещодавно команда Богодухівського району взяла участь в XXVI Спартакіаді Харківської області з жіночого волейболу серед районів і міст.
В склад збірної увійшли вихованці тренерів-викладачів ДЮСШ О.О. Фатюкова  та Н. В. Камеристої.
Змагання проходили в легкоатлетичному манежі ХТЗ і в них брали участь 13 команд. Згідно з регламентом змагань, учасників розділили на 4 групи.

Детальніше...

 

Допомога громадянам

21 квітня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Найбільше громадян турбували питання аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту населення в частині соціального забезпечення осіб, що потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але й усього людства

Сьогодні в центрі дитячої та юнацької творчості за підтримки районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи розпочала роботу виставка дипломних проектів студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв, присвячених культурі безпеки, яка буде тривати протягом цього тижня.

Детальніше...

 

Ми відчуваємо суттєву підтримку і розуміння з боку органів влади

Про це 20 квітня в ході засідання «круглого столу», яке відбулося з нагоди 29-ої річниці Чорнобильської катастрофи, зазначив голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» Деркач В.П.
Зокрема, Валерій Петрович подякував керівництву району за можливість у дні, коли в Україні вшановують пам'ять тих, хто поклав життя у боротьбі з радіацією, зібратися і спільно обговорити всі проблемні питання, пов'язані з лікуванням та соціальним забезпеченням чорнобильців.

Детальніше...

 

Основа дієвої співпраці - конструктивний діалог та знаходження компромісів між громадськими об’єднаннями та органами виконавчої влади

Таку думку висловив сьогодні в ході засідання «круглого столу» з питань соціального захисту чорнобильців та з нагоди 29-ої річниці ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС голова районної державної адміністрації Шаров В.А.
В засіданні взяли участь радник голови райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань Зирянова В.В., голова районної ради Тризна Д.К., заступник міського голови Коваленко І.В., голова районної організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» Деркач В.П. і представники цієї організації, керівники структурних підрозділів управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в Богодухівському районі, поліклінічного відділення ЦРЛ, редактор районної газети «Маяк».

Детальніше...

 

Твій вибір – твоє майбутнє

Богодухівський районний центр зайнятості регулярно проводить профорієнтаційні акції для школярів, покликані допомогти молоді у виборі подальшого професійного шляху та попередити безробіття.
Так, 17 квітня представник районного центру зайнятості Філіпова О.В. провела профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів 9-х класів Богодухівської гімназії №1. На заході Олена Володимирівна ознайомила старшокласників із соціальними послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорила умови вибору майбутньої професії, розглянула сучасний ринок праці, презентувала робітничі професії. Бажаючі школярі отримали індивідуальні консультації щодо мотивів вибору певного фаху.

Детальніше...

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено черговий рейд «Діти вулиці»

16 квітня в с. Губарівка спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації проведено рейд «Діти вулиці», під час якого обстежено дві сім’ї, в яких виховуються діти, позбавлені батьківського піклування.
З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання, виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, складені відповідні акти проведення рейду.

Детальніше...

 

Інформація для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015р. №79 «Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» внесені зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014р. №509.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання