Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Термін перебування на військовому обліку військовозобов’язаних подовжено

  Відповідно до Закону України від 22 липня 2014 року №1604-VII «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» встановлений граничний вік перебування в запасі та у військовому резерві:
  - усім категоріям військовозобов’язаних – 60 років;
  - військовозобов’язаних-жінок – 50 років.
  З метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право щодо захисту Вітчизни Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом здійснюється поновлення на військовому обліку громадян, які були зняті з військового обліку за віком, але не досягли 60 років.

  Детальніше...

   

  Учасники АТО отримають додаткові гарантії зайнятості

  З початку антитерористичної операції в Україні до центрів зайнятості Харківщини звернулись 492 демобілізовані особи, з яких 381 особа працевлаштована, що складає 77%. В основному безробітні реалізувались в бізнесі. Так, 131 демобілізований отримав всю належну суму допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи. Переважними видами діяльності колишні військовослужбовці обрали Інтернет-послуги та послуги зв’язку. Серед нестандартних ідей - бджільництво, різьба по дереву, вирощування розсади і розведення перепілок.

  Детальніше...

   

  Про забезпечення безпеки під час святкування Дня Державного Прапора України та 25-ої річниці незалежності України

  17 серпня відбулася нарада у голови районної державної адміністрації Шарова В.А. з питання забезпечення безпеки під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ої річниці незалежності України. На засіданні були присутні представники правоохоронних органів, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств енергетики і промисловості, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

  Детальніше...

   

  Напередодні 25-ї річниці Незалежності України у центрі допомоги воїнам АТО пройшло засідання клубу патріотичного виховання "Патріот"

  Пізнавальну програму "Сьогодні ми діти, юнацтво - завтра громадяни України" провели члени громадської організації"Спільна справа - Слобожанщина". Діти прослухали цікаву лекцію про багатовікову боротьбу українців за свою землю та незалежність, роль молодого покоління у розбудові держави та про сьогоднішніх героїв війни, що на Сході нашої країни із зброєю в руках боронять нашу землю від російських загарбників.

   

  Відбувся виїзний прийом громадян у Кленівській сільській раді

  15 серпня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Кленівській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району.
  Також під час зустрічі з мешканцями села обговорено питання децентралізації влади. Громаду цікавили питання яка потрібна кількість населення згідно Закону, щоб громада залишилась без приєднань до інших громад. Люди хочуть залишити все, як є, без приєднання. Чи можливо таке?
  Наталія Володимирівна відповіла, що сьогодні об’єднання громад відбувається виключно на добровільних засадах. Тобто якщо громада проти об’єднання, її поки що ніхто не зможе змусити. Якою б не була причина відмови від об’єднання, результат один – в громаді залишається усе так, як було до цього: ті ж повноваження, ті ж ресурси.

  Детальніше...

   

  Особистий прийом громадян

  16 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
  Жителі району звернулася за допомогою у вирішенні питань аграрної політики і земельних відносин.
  Подальший розгляд порушених проблем Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.

   

  Завершено перевірку готовності навчальних закладів району до роботи в 2016-2017 навчальному році

  Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 липня 2016 року №227 «Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільного навчальних закладів району до роботи в 2016/2017 навчальному році» під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. з 5 по 12 серпня 2016 року проходив огляд готовності навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. За наслідками перевірки 14 дошкільних, 23 загальноосвітніх та 1 позашкільного навчальних закладів складені відповідні акти обстежень.

  Детальніше...

   

  У районі готуються до урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України

  Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.А.Шарова відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.
  Члени оргкомітету остаточно уточнили час та місце проведення заходів.Ще раз переглянули та уточнили формат заходів. Обговорили питання підготовки та проведення урочистої частини, розглянули подання щодо нагородження Подяками районної державної адміністрації та районної ради в номінації «25 добрих справ - 25-річчю Незалежності України».
  Завершуючи засідання організаційного комітету, перший заступник голови райдержадміністрації Зирянова Валентина Вікторівна наголосила, що всі заплановані заходи повинні пройти на високому організаційному рівні та з дотриманням усіх заходів безпеки.

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Лютий 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  2930311234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  26272829123

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання