Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Харківщині працює «гаряча лінія» для громадян, які приїхали з Криму

В Харківській області розпочала роботу «гаряча лінія» для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Для вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням в Харківській області слід звертатися за телефоном (067) 579-42-63

Джерело: Харківська ОДА

 

Нарешті! Дочекалися!

Нарешті до нашого міста прибув довгоочікуваний сміттєвоз, на який вже майже рік чекали усі жителі району. Цю приємну новину 26 березня повідомив під час засідання колегії районної державної очільник району Бєлий В.М.

Детальніше...

 

З метою залучення коштів на підвищення боєздатності Української армії районною державною адміністрацією було вжито низку заходів

Так, на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в районній газеті «Маяк» розміщено реквізити благодійного рахунку, інформовано шляхом телефонного повідомлення керівників підприємств, установ та організацій, що розташовані на території району, про можливість перерахування коштів.

Детальніше...

 

Питання щодо дотримання соціальних гарантій у сфері оплати праці залишається пріоритетним у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

26 березня під час засідання колегії районної державної адміністрації було заслухано питання щодо стану дотримання соціальних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях району. З означеного питання виступила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією продовжується робота щодо делегованих повноважень органів виконавчої влади

Сьогодні під головуванням заступника керівника апарату районної державної адміністрації, начальника організаційного відділу Явтушенко Н.О. відбулася робоча нарада, в ході якої було розглянуто акт про перевірку здійснення Івано-Шийчинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
Керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та органами виконавчої влади були озвучені недоліки, пропозиції та побажання сільському голові Суботі В.А. Як зазначив сільський голова, вищезазначені пропозиції обов'язково будуть враховані та використані в подальшій роботі.

 

Жодні страхові виплати і соціальні послуги не можуть компенсувати втрату професійної працездатності, тим більше – смерть людини, годувальника родини

Про це 26 березня, виступаючи на засіданні колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану виробничого травматизму та професійної захворюваності, профілактичних заходів щодо попередження, зменшення травматизму і профілактичної захворюваності за 2013 рік та проведення страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві (членам їх сімей), надання медико-соціальних послуг потерпілим у 2013 році, наголосила начальник Богодухівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.

Детальніше...

 

Одним з основних пріоритетів діяльності органів Державної фінансової інспекції України є забезпечення наповнення бюджетів за результатами проведених контрольних заходів

Про це 26 березня в ході засідання колегії районної державної адміністрації зазначила в.о. начальника Богодухівської міжрайонної державної фінансової інспекції Грачова О.С.

Детальніше...

 

На сьогодні головне завдання - належна організація підготовки і проведення позачергових виборів Президента України

Про це було наголошено заступником керівника апарату районної державної адміністрації, начальником організаційного відділу Явтушенко Н.О. 26 березня під час проведення робочої наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади за участю голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. та голови районної ради Тризни Д.К.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання