Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі

28 липня в Свято-Покровському храмі м. Богодухова відбулося святкове Богослужіння з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі за участю голови районної державної адміністрації Бєлого В.М, яке широко відзначалося згідно з Указом Президента України Віктора Януковича.
Звертаючись до присутніх настоятель Свято-Покровського храму, о. Стефаній відзначив значимість та величність цієї ювілейної дати, побажав миру, злагоди та процвітання Україні.
Слід зазначити, що цього дня святкові молебні відбулися в усіх храмах та молитовних будинках району.

Детальніше...

 

Проведення Днів православного кіно говорить про високий рівень кінофестивалю "Харьковская сирень"

Таку думку висловив сьогодні в ході відкриття у кінотеатрі "Боммер" Днів православного кіно член журі Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень", кінознавець Володимир Миславський.
"В Україні та Росії існує досить багато кінофестивалів, велика частина з них займається піар-акціями та іншими нефестивальними заходами. Тільки справжній фестиваль, який хоче заявити про себе, як про серйозний фестиваль, може проводити подібні покази. З цієї точки зору фестиваль "Харьковская сирень" повністю підтверджує свій високий рівень", – підкреслив він.

Детальніше...

 

Для держави всі церкви і релігійні організації рівні. Віктор Янукович

Для держави всі церкви і релігійні організації є рівні. Влада поважає вибір громадян України і гарантує кожному конституційне право на свободу віросповідань. Про це сказав сьогодні на Урочистій академії з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі Президент України Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Важливим чинником розвитку громадянського суспільства є стан державно-церковних відносин

Про це Президент України Віктор Янукович сказал у своєму виступу в Києві на Урочистій академії з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Він зазначив, що важливим чинником розвитку громадянського суспільства є стан державно-церковних відносин.

Детальніше...

 

У рамках проекту "Харьковская сирень. P.S." у кінотеатрі "Боммер" стартували Дні православного кіно

Сьогодні в кінотеатрі "Боммер" у рамках проекту "Харьковская сирень. PS" розпочалися Дні православного кіно, які проходять на виконання Указу Президента України про відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі. У церемонії відкриття взяли участь протоієрей Харківської єпархії, клірик Свято-Благовіщенського храму отець Федір (Воскобойников), а також член журі Міжнародного фестивалю короткометражного кіно "Харьковская сирень", кінознавець Володимир Миславський.

Детальніше...

 

У галереї "Бузок" відкриється виставка ікон іконописної майстерні Харківської єпархії

30 липня о 17:00 в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (вул. Сумська, 25) відкриється виставка ікон іконописної майстерні Харківської єпархії. Виставка проходитиме в рамках виконання Указу Президента України щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

Детальніше...

 

Значну роль у поповненні чисельності віруючих у районі відіграє недільна школа

Як зазначив 26 липня настоятель Свято-Покровського храму, протоієрей о.Стефаній в ході зустрічі з головою районної державної адміністрації Бєлим В.М. з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі, при релігійній громаді Свято-Покровської Української Православної Церкви в м. Богодухові з 2009 року діє недільна школа для дітей та дорослих.

Детальніше...

 

Богодухівський район є одним з 9 районів Харківської області, в якому зосереджена найбільша кількість релігійних громад

Про це 26 липня в ході зустрічі з настоятелем Свято-Покровського храму, протоієреєм о. Стефанієм, яка відбулася з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі, наголосив голова районної державної адміністрації Бєлий В.М.
Як зазначив Володимир Миколайович, на території Богодухівського району діють 24 релігійні громади, які внесені до Державного реєстру релігійних громад Харківської області, із них: Української Православної Церкви - 15, Української Православної Церкви Київського патріархату - 2, Євангельських християн-баптистів-3, Християн віри євангельської - 2, Адвентистів сьомого дня - 1, Свідків Ієгови - 1.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання