Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулося друге засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.В.Зирянової заслухано пропозиції та напрацювання щодо відзначення на Богодухівщині цього свята. Детально обговорено сценарій проведення заходу, обов’язкове залучення учасників антитерористичної операції та визначені першочергові завдання.
Завершуючи засідання організаційного комітету, Валентина Вікторівна зауважила, що всі заплановані заходи повинні пройти на достойному рівні.

 

Дбаючи про щастя інших, ми знаходимо своє власне

Книжкова виставка, фото-виставка «Читаємо і «братів менших» привчаємо» та індивідуальні бесіди з читачами провела бібліотекар старшого абонементу районної дитячої бібліотеки з нагоди  Міжнародного дня захисту тварин. Бібліотекар нагадала дітям принципи існування, любові і дружби людини з тваринами; фото виставка показала смішні моменти цих зв’язків, а книжкова виставка дала змогу читачам поглибити свої знання.

Детальніше...

 

Відбулася нарада із зооспеціалістами господарств району про підсумки роботи в галузі тваринництва

На нараді 05 жовтня підведено підсумки роботи галузі тваринництва в сільгосппідприємствах району за ІІІ квартал 2015 року.
Станом на 05 жовтня утримується 2648 голів великої рогатої худоби, з них 838 голів корів, 2255 голів свиней, 76 голів овець.
У порівнянні з початком року чисельність великої рогатої худоби зменшилась на 159 голів, свиней – на 344 (за рахунок збуту відгодованих свиней).

Детальніше...

 

День працівників освіти по праву є всенародним святом

Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя, Вихователя, Педагога, Майстра. Якими б досконалими не були технічні засоби навчання, новітні програми, обладнання, комп’ютерні технології – якісна освіта там, де є збагачення однієї особистості іншою, де є творчий педагог – взірець для наслідування.
Освітяни – сонячні люди. Справжній Учитель випромінює якусь магічну силу, що позитивно впливає на оточуючих. Педагоги – люди щедрої душі, чуйного серця, глибокої мудрості, прозорої чесності. Люди, які народжені творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.
Тому відзначення професійного свята у районі зібрало не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління громадян та патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ.

Детальніше...

 

Музика душі

Уже стало традицією в Богодухівській дитячій музичній школі ім. В.Т. Борисова відзначати Міжнародний день музики. У ході свята відбувається й традиційна «посвята в першокласники» маленьких вихованців, які цьогоріч вступили до школи.
У залі багатолюдно - всі прийшли подивитись концерт та підтримати учнів школи. Позитивно налаштовані глядачі підтримували виступи увагою та оплесками, що дуже важливо для юних артистів.
У цей день на свято завітали почесні гості – голова районної державної адміністрації Шаров В.А., перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В., завідувач сектора культури районної державної адміністрації Волошко А.М. та заступник голови Харківської територіальної організації «ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінов В.В.

Детальніше...

 

Подяка від жителів вулиці Дерегуса

Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє місто. Саме тому велике значення для нас, богодухівців, має благоустрій наших вулиць та хороше покриття наших доріг.
30 вересня мешканців вулиці Дерегуса (м. Богодухів) зустрічалися з головою районної державної адміністрації Шаровим В.А., начальником районного управління юстиції Бородавкою А.І., приватним підприємцем Скориком О.О., секретарем міської ради Зіньковською З.М.
На зустрічі обговорювались питання, які виникли під час розмови, та головнішим стало стан дороги на нашій вулиці. Як приємно було побачити, що вже на наступний день розпочався ремонт дорожнього покриття.

Детальніше...

 

"Аеропорт" - головна книга про війну, якої не повинно було бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали

З ініціативи народного депутата Михайла Кобцева та його волонтерської команди у Палаці студентів 03 жовтня відбулася презентація книги Сергія Лойко "Аеропорт". У залі - аншлаг. Люди прийшли, щоб віддати шану захисникам нашої української землі, вшанувати пам'ять загиблих в тому жорстокому місиві й поспілкуватися з тими, хто вижив і був присутній у залі. Уривки з книги читали Олексій Горбунов і сам автор, Сергій Лойко. Коли читали, змінювали один одного паузами, неможливо було без сліз читати рядки про те, як гинули і як виживали хлопці - КІБОРГИ. У залі плакали, не приховуючи своїх сліз. Коли на сцену почали виходити захисники Донецького аеропорту весь зал встав, гучними оплесками зустрічали кожного, хто піднімався на сцену. Неймовірна атмосфера українського патріотизму, сили єдиних думок і дій панувала в цей день у залі.

Детальніше...

 

У Богодухівському районі проводиться профмедогляд населення

В села виїжджають медспеціалісти. В цьому році ініціаторами профмедогляду в селах Кленове, Заброди і Таверівка стали голова районної державної адміністрації Шаров В.А. та Логінов В.В.,заступник голови Харківської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Ними були запрошені фахівці з Харкова. 02 жовтня жителі цих сіл змогли пройти профогляд у невропатолога, окуліста, хірурга, але найважливіше те, що завдяки Віталію Вікторовичу люди змогли пройти ультразвукове дослідження (УЗД). Жителі висловили слова подяки на адресу Логінова В.В. і Шарова В.А. за організацію такого заходу. Дійсно, не кожна бабуся зможе приїхати до районного центра і, тим більше до м. Харкова на обстеження, а такі прийоми лікарів дуже потрібні, особливо у віддалених населених пунктах.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання