Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Глава держави підтверджує наміри України підписати Угоду з ЄС у найближчій перспективі

Україна розраховує на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у найближчій перспективі. Про це Президент України Віктор Янукович заявив на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство» у Вільнюсі.
«Я підтверджую наміри України у найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію», - зазначив він.
Президент нагадав, що Україна спільно з Європейським Союзом вже понад шість років йде непростим курсом переговорів і пошуку компромісів. За його словами, на цьому шляху залишилося зробити лише кілька вирішальних кроків.

Детальніше...

 

Андрій Гончарук: Найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС у березні 2014 року

Для України та Європейського Союзу найближчою можливістю для підписання Угоди про асоціацію буде Саміт Україна-ЄС, проведення якого заплановано на березень 2014 року. Про це повідомив Радник Президента України Андрій Гончарук в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».
«Найближчою можливістю буде Саміт Україна-ЄС, запланований на початок березня 2014 року», - сказав він, відповідаючи на запитання, коли саме буде підписано Угоду про асоціацію України з ЄС.
Радник Президента висловив сподівання, що до проведення Саміту спільна робоча група опрацює всі суперечливі питання.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президент України Віктор Янукович

 

Виступ Президента України на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство»

Вельмишановна пані Президент Грібаускайте!
Вельмишановні президенти, глави урядів, міністри!
Високоповажні пані та панове!
Україна та ЄС вийшли на завершальний етап укладення Угоди про асоціацію. Переконаний, це відкриє нову сторінку в розвитку Української держави, переведе на якісно новий рівень наші відносини з ЄС та його державами-членами.
Я підтверджую наміри України в найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію.
Україна спільно з Європейським Союзом вже понад шість років йде непростим курсом переговорів і пошуку компромісів.

Детальніше...

 

Промисловці Харківщини підтримують позицію Президента України

Як повідомили сьогодні генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін і директор державного підприємства «Харківський машинобудівний завод «ФЕД» Олександр Жданов, основними ринками збуту продукції, яка виробляється на підприємствах, є країни колишнього СНД.

Детальніше...

 

Через зниження товарообігу України з країнами СНД Південна залізниця несе фінансові втрати

Про це сьогодні заявив начальник ДП «Південна залізниця» Олександр Філатов. За його словами, залізничники завжди відрізнялися розумним прагматизмом і турботою про збереження і примноження вже досягнутого. Вікові історичні традиції, особливості транзитного потенціалу були, є і залишаються запорукою успішної діяльності Південної залізниці.
За словами Олександра Філатова, залізниця це не тільки артерії нашої країни, але ще і своєрідний індикатор перспективності розвитку зв'язків між промисловими підприємствами різних галузей, в тому числі, в міжнародному плані.

Детальніше...

 

Євроінтеграція на тих умовах, які висунуті Україні на даному етапі, катастрофа для країни та її громадян

Про це сьогодні заявив член ради та президії Федерації профспілок України Сергій Тесленко.
«Всі процеси і явища, які відбуваються в нашій країні, профспілки розцінювали і розцінюють з єдиної позиції - як це позначиться на життєвому рівні людини праці. Стратегічно профспілки підтримують напрямок європейської інтеграції України. Але для нас, як представників інтересів людей праці, першочерговим є соціально-економічний, трудовий захист людини праці, якість його життя і благополуччя його сімей. Тому ми вважаємо, що євроінтеграція на тих умовах, які висунуті Україні на даному етапі, катастрофа для країни і для її громадян. Ми категорично проти рішення проблеми перехідного періоду виключно за рахунок простого трудівника. Ми просто зобов'язані бути готовими до європейських стандартів, щоб мінімізувати наслідки прогнозованого ризику перехідного періоду. У першу чергу, в частині зниження життєвого рівня трудящих. Для цього необхідний час. Але краще бути морально та матеріально готовими, ніж потім кусати лікті за поспішне рішення. Тому профспілки Харківщини, однозначно, підтримують позицію Президента», - сказав Сергій Тесленко.

Джерело: Харківська ОДА

 

Молодь Харківщини підтримує євроінтеграцію України

Сьогодні в Харківському національному університеті міського господарства відбулося засідання круглого столу на тему «Євроінтеграція – стратегічний вибір України». У роботі круглого столу взяли участь заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА - начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов, політолог Володимир Нікітін, студенти вищих навчальних закладів Харкова.

Детальніше...

 

Методичний день Харківської обласної ради у районі

28 листопада керуючий справами Харківської обласної ради Клименко С.В. провів методичний день для керівників органів місцевого самоврядування району. На підставі попереднього вивчення обласною радою діяльності сільських, селищних рад було проаналізовано їх роботу з управлінської діяльності, організаційних питань, ведення діловодства, правового забезпечення, роботи зі зверненнями громадян тощо.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання