Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Гаряча лінія з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Г.І.Житник

Нещодавно в редакції районної газети «Маяк» відбулася «гаряча лінія» з начальником Богодухівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Житник Г.І.
Галина Іванівна дала відповіді на запитання мешканців району.

Детальніше...

 

Наше право - бути захищеними від насильства

За ініціативи Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації 29 березня в районному будинку культури відбувся інформаційний захід (публічне обговорення з населенням) «Наше право – бути захищеним від насильства».

Детальніше...

 

Районна державна адміністрація бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація»

Сьогодні експертна група, створена територіальним Організаційним комітетом з проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація», провела перевірку-аудит відомостей, наведених в анкеті учасника конкурсу – Богодухівської районної державної адміністрації.

 

На Богодухівщині підбили підсумки проведення 26 березня суботнику з благоустрою «За чисте довкілля»

В суботнику з благоустрою території «За чисте довкілля», який був проведений в районі 26 березня, взяло участь близько 5 тисяч мешканців району. Було ліквідовано 10 одиниць несанкційованих сміттєзвалищ, упорядковано 140 км узбіччя автодоріг, вивезено 405 м.куб. твердих побутових відходів,  прибрано 1480 м.кв підвідомчих територій. Також було упорядковано всі парки, сквери, братські могили, меморіальний комплекс та місця поховань учасників Великої Вітчизняної війни.

 

Леонід Коновалов взяв участь у суботнику

Сьогодні в рамках Всеукраїнської програми «За чисте довкілля-2011» відбувся перший обласний суботник з благоустрою території. Голова райдержадміністрації Леонід Коновалов, працівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації вийшли на прибирання прилеглих територій.
 

Якщо прагнеш мети, то обов’язково її досягнеш!

Сьогодні відбулася «пряма лінія» газети «Слобідський край» з головою райдержадміністрації Коноваловим Леонідом Станіславовичем.
Розв’язання соціальних проблем, створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, промисловості, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та благоустрій краю – ключові завдання, які ставить перед собою Богодухівська районна державна адміністрація.
Чітка мета, професійна, згуртована команда й енергійний досвідчений керівник – ось шлях до реалізації будь-якого завдання.
У квітні поточного року виповнюється рік, як головою Богодухівської районної державної адміністрації став Л.С.Коновалов, людина активної життєвої позиції, за плечима якого, багатий досвід роботи на керівних посадах. Про підсумки та плани на майбутнє в «прямій лінії» з головою райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Гаряча лінія з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним

Нещодавно в редакції газети "Маяк" пройшла «гаряча лінія» з начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації С.М.Церковним.
Питання, які були порушені населенням району під час проведення «гарячої лінії» та відповіді на них читайте у повній новині.

Детальніше...

 

Пряма лінія з начальником управління Держкомзему в Богодухівському районі О.М.Шаповал

Основна кількість питань, які було задано під час «прямої лінії» стосувалася виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 р. № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України», а саме:
-скільки видано по району державних актів на право власності на земельну ділянку на виконання постанови;
-коли будуть відновлені роботи по виготовленню державних актів на право власності на земельну ділянку;
-чи діє постанова;
-чи можна відкликати документи, які було здано на виготовлення державного акту відповідно до постанови.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання