Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Харківщині продовжується робота, спрямована на підтримку та розвиток підприємницької діяльності

Про це сьогодні в ході програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» розповів заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Денис Ткачов. Він нагадав, що для малого бізнесу як в 2013, так і в 2014 році був введений мораторій на проведення планових перевірок контролюючих органів.

Детальніше...

 

У Богодухові відкрито пункти обігріву

У зв’язку з різким похолоданням і прогнозами синоптиків у місті Богодухові відкрито пункти обігріву, куди пересічні мешканці можуть цілодобово звернутися у випадку сильного замерзання чи обмороження кінцівок.
Пункти обігріву, розташовані: плоша Жовтнева, 2 (будівля територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Богодухівської райдержадміністрації з 8.00 до 17.00 год.), вул. Міліцейська, 2 (приміщення штабу Партії регіонів з 8.00 до 17.00 год.), вул. Комарова, 3-А (приміщення КУОЗ Богодухівська районна центральна лікарня, цілодобово).
Пункти обігріву передбачені у першу чергу для безпритульних, котрі найчастіше гинуть у сильні морози. Тут можна абсолютно безкоштовно зігрітися, випити гарячого чаю та втамувати голод.
Щодня працівники цих пунктів надають допомогу і дбають про обігрів і харчування людей, які опинилися у скрутній життєвій ситуації.

 

Президент робить всі кроки, щоб знайти компроміс, який задовольнить усі сторони протистояння. Михайло Добкін

На брифінгу голова облдержадміністрації Михайло Добкін підкреслив, що у випадку, якщо буде переформатовано уряд і туди увійдуть представники опозиції, можливості спільної роботи столиці та регіону обов'язково будуть знайдені.

Детальніше...

 

Спостережна комісія районної державної адміністрації розпочала роботу у новому році у новому складі

23 січня відбулося перше засідання спостережної комісії районної державної адміністрації у новому складі, що затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 грудня 2013 року №496 «Про створення спостережної комісії районної державної адміністрації».

Детальніше...

 

На території району проживає 190 воїнів-інтернаціоналістів, з них 8 чоловік є інвалідами війни та 2 сім´ї загиблих військовослужбовців

Про це 22 січня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Жижирій Н.В.
Як зазначила у своїй доповіді Наталія Володимирівна, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», учасники бойових дій користуються рядом пільг та гарантій. Так, протягом минулого року 182 воїнів-інтернаціоналістів користувалися 75% знижкою плати на житлово-комунальні послуги в межах середніх норм споживання, 45 осіб отримали по 746,70 грн. кожен для придбання твердого палива та 37 учасників бойових дій - по 95,80 грн. для придбання скрапленого газу. 5 воїнам-афганцям було проведене зубопротезування, на ці цілі з обласного бюджету були використані кошти в сумі 2466,00 грн., та 581,00 грн. з місцевого бюджету.

Детальніше...

 

Пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування в 2013 році були спрямовані на покращення соціально-економічного стану району та реалізацію соціальних ініціатив Президента України

Про це 22 січня в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району наголосив заступник голови райдержадміністрації Юрченко О.В.
Як було зазначено в доповіді, проведена значна робота по удосконаленню управлінської діяльності в районній державній адміністрації. З метою вирішення проблемних питань життєдіяльності територіальних громад, які не вирішувалися тривалим часом, та попередження і усунення явищ, що негативно сприймаються громадськістю, забезпечено проведення «Днів влади у громаді» (лютий-червень 2013 року).

Детальніше...

 

За результатами рейтингової оцінки діяльності місцевих рад визначені переможці

Як повідомила 22 січня під час спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району керівник апарату райдержадміністрації Іванова Л.М., відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року №339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади» працівниками районної державної адміністрації, які входять до робочої групи здійснення перевірки реалізації виконавчими комітетами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади, була проведена робота щодо підбиття підсумків діяльності місцевих рад з виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2013 рік.

Детальніше...

 

На Богодухівщині відзначили День Соборності та Свободи України

День Соборності - свято України, що відзначалося 22 січня в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулася в 1919 році.
30 грудня 2011 року Указом Президента України В.Ф. Януковича День Соборності на офіційному рівні було скасовано і встановлено День Соборності та Свободи України. Тому третій рік поспіль українці святкують День Соборності та Свободи України.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання