Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Богодухівщині відроджується духовність

Мешканці району напевне пам’ятають, як кілька років тому, тоді ще новопризначений настоятель Свято-Покровського храму о.Стефаній, ділився своєю мрією про те, щоб у центрі міста Богодухова з’явився красивий дерев’яний храм.

Детальніше...

 

Свято-Духівському храму в м. Богодухові бути!

"Тільки спільними зусиллями усієї громади ми зможемо створити у центрі Богодухова, міста з багатим історичним минулим, справжній осередок духовності і краси", - наголосив настоятель Свято-Покровського храму о.Стефаній 26 липня в ході зустрічі з головою районної державної адміністрації Бєлим В.М.

Детальніше...

 

Кращих працівників торгівлі району привітали з їх професійним святом

Напередодні Дня працівників торгівлі 26 липня в районній державній адміністрації відбулося нагородження кращих працівників цієї галузі.

Детальніше...

 

Звернення Президента України з нагоди Дня хрещення Київської Русі

Дорогі співвітчизники!
Сердечно вітаю вас із 1025-річчям хрещення Київської Русі.
Україна, багата своєю історією та унікальними культурними надбаннями, є невід'ємною частиною християнської цивілізації, а наша столиця по праву вважається апостольським містом, яке зберегло основи загальноєвропейської культури, політики та вікопомну спадщину.

Детальніше...

 

Віктор Янукович взяв участь у відкритті виставки "Велике і Величне" з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті Всеукраїнської мистецької виставки "Велике і Величне", приуроченої до 1025-річчя хрещення Київської Русі.
Як наголосив Президент під час церемонії, на виставці у "Мистецькому Арсеналі" тисяча унікальних творів із понад тридцяти музеїв демонструють найяскравіші сторінки українського мистецтва від давнини до сучасності.

Детальніше...

 

Одне з головних першочергових завдань влади – забезпечити санітарно-екологічний стан населених пунктів району

Про це 25 липня на засіданні районної координаційної ради з екологічних проблем наголосив заступник голови районної державної адміністрації Юрченко О.В.
В ході засідання були розглянуті питання щодо організації виконання розділу 8 "Програми збереження малих річок Харківської області до 2016 року", затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 26 квітня 2012 року та звернення Павлівського сільського голови Тарасенка П.А. щодо забруднення річки Мерло.

Детальніше...

 

З метою надання правової допомоги громадянам віддалених населених пунктів району при районному управлінні юстиції створений виїзний консультативний пункт

Про це наголосив в ході спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня начальник районного управління юстиції Бородавка А.І.
"У I півріччі поточного року здійснено два виїзди в населені пункти для надання безоплатної правової допомоги: у с.Дмитрівка та с.Губарівка. Під час прийому 18 мешканцям цих населених пунктів було надано роз’яснення з правових питань",- зазначив Анатолій Іванович.

Детальніше...

 

Протягом I півріччя 2013 року до всіх гілок влади району надійшло 1480 звернень, в яких громадяни порушили 1522 питання, що на 13,2% менше, ніж в I півріччі минулого року

Про це в ході спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 24 липня проінформувала заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Явтушенко Н.О.
Як наголосила Наталія Олександрівна, особлива увага приділялася вирішенню проблем, з якими зверталися інваліди, ветерани війни і праці, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання