Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На Богодухівщині всі виборчі дільниці відкрилися вчасно

Як повідомила голова районної робочої групи з питань сприяння органам виконавчої влади та місцевого самоврядування у здійсненні ними своїх повноважень на період виборчої кампанії позачергових виборів народних депутатів України Яцюк В.Б., сьогодні 26 жовтня всі виборчі дільниці, а їх в Богодухівському районі буде працювати 44, відкрилися вчасно.
За даними відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації кількість виборців в районі станом на 26 жовтня 2014 року – 31884 особи.

 

Всі дільничні виборчі комісії отримали уточнені списки виборців

Як повідомила начальник відділу ведення реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Костенко А.М., відповідно до ч.6 ст.41 Закону України «Про вибори народних депутатів України» 22-23 жовтня 2014 року всі дільничні виборчі комісії, а їх в районі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року буде працювати 44, отримали уточнені списки виборців. Разом зі списками ДВК отримали витяг зі списку виборців для голосування за місцем перебування виборців, не здатних пересуватися самостійно, зразки повідомлень про зміни, внесені до уточненого списку виборців, та витяг із Кримінального Кодексу України (ст.158 надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців).

 

В районній державній адміністрації обговорено основні положення Закону України «Про очищення влади»

Сьогодні в районній державній адміністрації відбувся семінар за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на тему «Основні положення Закону України «Про очищення влади».
У вступному слові керівник апарату районної державної адміністрації Іванова Л.М. наголосила, що даний закон, що набрав чинності 16 жовтня 2014 року, визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні.

Детальніше...

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Яцюк В.Б. провела виїзний прийом громадян

22 жовтня в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації першим заступником голови районної державної адміністрації Яцюк В.Б. проведено виїзний прийом громадян.
Одне з головних питань, з яким громадяни звернулися до Валентини Борисівни, - процедура отримання довідки для переселенців з м. Луганська, які тимчасово проживають в м. Богодухові.
Звернення громадян були уважно вислухані, надані роз’яснення щодо вирішення проблемних питань та їх розгляд взято на контроль.

 

На Богодухівщині привітали багатодітних матерів

Сьогодні на виконання Указів Президента України від 23.08.2014 №669/2014, 670/2014 та 671/2014 в урочистій обстановці голова районної державної адміністрації Сластін О.П. та голова районної ради Тризна Д.К. вручили шістьом багатодітним матерям, які виховали п’ятеро та більше дітей, посвідчення «Матері-героїні України» та нагрудний знак.

Детальніше...

 

Під час часткової мобілізації у липні-вересні 2014 року були певні проблеми щодо виконання завдань з мобілізації

Про це 22 жовтня, виступаючи на засіданні колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану мобілізаційної підготовки району і завдання структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо її поліпшення, зазначив завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністарції Шепель М.М.
Зокрема, Микола Миколайович наголосив на тому, що для розробки і виконання заходів з мобілізаційної підготовки залучалися фахівці управління агропромислового розвитку, відділу економічного розвитку і торгівлі, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, відділу освіти, сектора інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації. Фахівці зазначених структурних підрозділів районної державної адміністрації за рівнем підготовки та кваліфікації відповідають вимогам нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки і готові до роботи в умовах особливого періоду.

Детальніше...

 

Питання цін на споживчому ринку району постійно знаходиться на контролі

Про це 22 жовтня під час засідання колегії районної державної адміністрації наголосила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П.
Так, з метою вивчення проблемних питань державної цінової політики та забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку основних продовольчих товарів головою районної державної адміністрації підписане розпорядження від 26 травня 2014 року №159 «Про утворення районної координаційної ради іззабезпечення стабільної цінової ситуації на ринку продовольчих товарів». Згідно затвердженого плану роботи проведено три засідання ради, прийняті відповідні рішення щодо продовження виконання спільних дій по забезпеченню стабільної цінової ситуації на продовольчому ринку району.

Детальніше...

 

Є ряд важливих проблем, які потрібно вирішити до кінця року

Сьогодні в ході засідання колегії районної державної адміністрації було підведено підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2014 року та визначено завдання до кінця року.
Виступаючи перед присутніми, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П. зазначила, що галузі матеріального виробництва в цілому забезпечили виконання поставлених завдань, підприємства житлово - комунального господарства надавали послуги споживачам в необхідній кількості. У соціально-гуманітарній інфраструктурі забезпечене стале функціонування.
Разом з тим, є ряд важливих проблем, які потрібно вирішити до кінця року. Зокрема, забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, максимально використати кошти на ремонт комунальних автодоріг району тощо.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання