Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Визначено першочергові завдання у життєзабезпеченні Сіннянської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова провели співбесіду із Сіннянським сільським головою Л.А.Білухою, у ході якої розглянуто виконання сільською радою бюджету, виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на переоблаштування школи у навчально-виховний комплекс, ремонт даху сільського будинку культури, придбання твердопаливного котла, грейдерування доріг, виконання робіт з вуличного освітлення, встановлення високошвидкісного Інтернету для потреб населення, а також обговорено процес добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Стан справ у Сухининській сільській раді

Під час співбесіди голови районної державної адміністрації В.А.Шарова та керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової із Сухининським сільським головою М.В.Горбуновим розглянуто питання, пов’язані із життєдіяльністю територіальної громади. Мова йшла про виконання бюджету, ремонт доріг, завезення вугілля для потреб дитячого садка і сільської ради, придбання комп’ютерної техніки, ліжок та стільців для дитячого садка, перекриття покрівлі приміщення дитячого садка, будівництво 2 шахтних колодязів, освітлення вулиць, виділення коштів для виготовлення проекту-дозволу на водокористування, надання матеріальної допомоги учасникам АТО, субвенції районному бюджету для потреб у сферах освіти, охорони здоров’я, зайнятості та РВ ДСНС у Харківській області. Також обговорено питання добровільного об'єднання територіальних громад.

 

Особистий прийом громадян

15 вересня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
За допомогою у вирішенні питань соціального захисту населення, комунального господарства та земельних відносин звернулося троє громадян.
Всі звернення заявників Володимир Анатолійович взяв на особистий контроль.

Детальніше...

 

Визначено головні напрямки діяльності Дмитрівської та Улянівської сільських рад

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова провели співбесіди з Дмитрівським сільським головою В.В.Волчковим та Улянівським сільським головою О.В.Батожським, у ході яких розглянуто виконання сільськими радами бюджетів і визначено можливості їх подальшого наповнення. Порушено також питання ремонту доріг, колодязів, закладів культури, пам'ятників, газифікації сіл, освітлення вулиць в нічний час, транспортного сполучення із районним центром, забезпечення учасників АТО дровами на опалювальний період та добровільного об'єднання територіальних громад.

 

До уваги учасників антитерористичної операції!

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (постанова Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням»), яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Детальніше...

 

Потрібно робити добро і воно повернеться сторицею!

На території Дмитрівської сільської ради знаходиться дошкільний навчальний комплекс «Казка», огорожа якого давно вже потребувала ремонту. З вирішення цього питання мешканці села Дмитрівка звернулися до голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А. та заступника голови Харківської територіальної організації «ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінова В.В.

Детальніше...

 

Визначено головні питання у життєзабезпеченні Крисинської територіальної громади

Сьогодні голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова провели співбесіду із в.о. Крисинського сільського голови Н.А.Жданюк. У ході зустрічі розглянуто низку питань, пов’язаних із життєзабезпеченням територіальної громади, а саме: виконання бюджету, освітлення вулиць населених пунктів ради у нічний час, ремонт водопровідної мережі та поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. Також обговорено питання добровільного об'єднання територіальних громад у відповідності до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад”.
 

Батьківські збори за участю голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А.

14 вересня у Хрущово-Микитівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися батьківські збори за участю голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А., начальника відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., начальника архівного відділу Богодухівської районної державної адміністрації Дручинської І.В., директора КСП «Балабанівське» Львової О.В., директора СФГ «Дручинський і К» Дручинського М.А. та Петропавлівського сільського голови Стойчика В.М.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання